Přípravy na 4. sraz (2010) zahájeny

Kolegyně a kolegové 8 géčkáři!

Nelenili jsme a zahájili již nyní dílčí přípravy na výběr lokality ke konání našeho srazu v roce 2010. Možná, že se to zdá jako předčasné, ale otevíráme tím i možnost pro ostatní zájemce, kteří by se chtěli ujmout tohoto úkolu. Tím dáváme ve známost, že náš návrh nemusí být ani zdaleka tím jediným nebo pravým. Ba naopak. Kdokoliv nebo kterákoliv skupina má tutéž možnost.

Záměrně, ačkoliv místo je nám známo, nezveřejňujeme žádný detail ani náznak, abychom otevřeli všem stejné možnosti. Ze zkušenosti víme, že místo a termín srazu musí být předmětem široké diskuse většiny členů našeho fóra a každý má mít možnost se svobodně vyjádřit. V říjnu 2009 zajedeme do místa námi vyhlédnutého, abychom prověřili veškeré eventuality na místě. Počítáme s termínem posledního víkendu v květnu, který má již tradici.

Ať nám Civici jezdí a naše komunita má postaráno o každoroční sraz, na nějž se všichni určitě těšíme.

Ze Svitávky vás zdraví svit__vka.jpg

...........................................Shadow, Iček a Jumbik5...................................

Vložil Iček, 16. Srpen 2009 - 14:31
 

Luďan
Obrázek uživatele Luďan
příspěvků: 149
náhodný návštěvník

Ičku, s Tebou to je vážně těžké...
Připadá mi to, že všechno znáš, všude jsi byl a to dvakrát...
Sorry, ale musel jsem to napsat...
Máš tu x příspěvků, ale polovina z nich jsou jen blbé, poučující kecy. To, že jsi starší neznamená, že jsi vedoucí, to určitě budeš doma...
Tak prosím do ostatních pořád neryj, nikdo na to není zvědavý.

--
17. Listopad 2009 - 20:39
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

to Pegin: Vašku, já dobře vím, co jsi kde kdy pro nás dělal. Ale na letošní sraz jsi se nechal dobrovolně a na vlastní žádost vyškrtnout z řad organizátorů srazu, takže jsi neměl žádné relevantní informace kolem pokusu získat rovinku na sprinty u slušovického koňského závodiště, včetně toho, že podmínky k získání povolení se značně zpřísnily po té, co krátce před naším srazem se v kraji Zlínském stála smrtelná nehoda při závodech, kdy zemřeli otec, syn a jeho spolužák. Vlastně byli zabití, protože si stoupli na velmi nebezpečný a zakázaný úsek trati a pořadatelská služba je neuhlídala. Myslíš, že ti pořadatelé nebyli hnání k odpovědnosti? Jako nedávný policista si jistě sám odpovíš. Tak se nečil! Ty informace jsi nemohl mít a neměl a o tom jsem psal, to jsem měl na mysli.

to Volňaska: Davide, jsi bezva kluk, máš velice milou a hodnou ženu, ale Tvé úsudky jsou buď černé a nebo bílé a převelice jednoduché. Prosím Tě víc si to přeber, než to plácneš. Všechno má řadu příčin a souvislosti a ty Ty vůbec nezohledňuješ.

Quote:
Když máš dobrou náladu, nic si z toho nedělej. Ono to zase přejde.... (J. W.)
--
17. Listopad 2009 - 20:25
volňaska
Obrázek uživatele volňaska
příspěvků: 1034
obdivovatel

jc napsal:
Shadow co pises je trosku nefer. Zaprve tech srazu nebylo tolik, ale hlavne pises nesmysle Směju se

Shadow napsal:
No a velké srazy to je obdobné: na 1. místě Iček, rozhicuje další a vlastní organizace od základu stojí na Moravě, za lví pomoci, iniciativy a podpory Jumbika5.

Kdyz se podivam mezi organizatory 1. srazu (Luhacovice), ktery urcite v nicem nezaostal za temi nasledujicimi (prestoze nemel zadnou financni podporu apod), navic byl prvni vetsi a zkusenosti bylo malo, tak jsou tam dva moravaci, z toho jednoho s 8G spojuje jen postava Icka. A pak tri slovaci (z toho dvoum obvykle nadavate do prazaku Mrk ). Kdyztak mne opravte, ale nejaky Shadow nebo Jumbik tam nebyli ani jako ucastnici.

Myslim ze pred rokem se rysovala nejaka nabidka z ceska. Ale nedivim se, ze se do toho nikomu nechtelo. Po tom, co bylo slibeno (a ne uplne dodrzeno).

Myslim ze nema smysl to nejak vic resit, radeji bych koukal do budoucnosti. Ale az se budete zase placat po zadech, tak to zkuste s fakty.

P.S. Jsem opravdu zvedavy, jestli se taky budete bit do prsou, az budu za sebe jakozto webmastera hledat nahradu.


souhlas!!!
--
17. Listopad 2009 - 20:10
miky
příspěvků: 353
majitel jiné generace

Nevím,ale asi chodím na jiné stranky.Já si teda nikdy nevšim,že by tady někdo někomu nadávál do pražáku.JC Jsi skvělý admín,ale to co jsi napsal,za to jsi u mě klesnul!!!!!

--
17. Listopad 2009 - 19:48
pegin
Obrázek uživatele pegin
příspěvků: 470
5D 1.8 Sport
mám od: 12.4. 2007

Iček napsal:
pegin napsal:
sprinty opět nebudou? :-(

Informace Sprinty budou pokud si někdo najde ten drahocenný čas na jeji přípravu a závazně si vezme na starost organizací soutěže a velkou osobní zodpovědnost z toho plynoucí, najde se vhodná trať (vlastně ani nevíme kde bude místo srazu?) a pokud se seženou peníze na pronájem příslušné pisty (ve Slušovicích byla navrhovaná cena za pronájem neakceptovatelná. Chtěli za ni Kč 35.000,-- + honorář pro zdravotní a bezpečnostní zajištění sprintů agenturou). A tak věta "Sprinty opět nebudou?" je věta holá, zavádějící (sraz s tím nestojí a nepadá), bez hlubší znalosti problematiky zorganizování sprintů a navíc jsou sprinty velice nebezpečné a snadno může dojít, i při malé nepozornosti, k neštěstí.

Ičku, i přes ohled na tvůj věk musím říct, že plácáš nesmysly, protože jedním organizátorů, který měl sprinty na starost v Palkovických Húrkách jsem byl i já, takže alespoň malinkato do toho vidím!

--
17. Listopad 2009 - 18:49
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Shadow co pises je trosku nefer. Zaprve tech srazu nebylo tolik, ale hlavne pises nesmysle Směju se

Shadow napsal:
No a velké srazy to je obdobné: na 1. místě Iček, rozhicuje další a vlastní organizace od základu stojí na Moravě, za lví pomoci, iniciativy a podpory Jumbika5.

Kdyz se podivam mezi organizatory 1. srazu (Luhacovice), ktery urcite v nicem nezaostal za temi nasledujicimi (prestoze nemel zadnou financni podporu apod), navic byl prvni vetsi a zkusenosti bylo malo, tak jsou tam dva moravaci, z toho jednoho s 8G spojuje jen postava Icka. A pak tri slovaci (z toho dvoum obvykle nadavate do prazaku Mrk ). Kdyztak mne opravte, ale nejaky Shadow nebo Jumbik tam nebyli ani jako ucastnici.

Myslim ze pred rokem se rysovala nejaka nabidka z ceska. Ale nedivim se, ze se do toho nikomu nechtelo. Po tom, co bylo slibeno (a ne uplne dodrzeno).

Myslim ze nema smysl to nejak vic resit, radeji bych koukal do budoucnosti. Ale az se budete zase placat po zadech, tak to zkuste s fakty.

P.S. Jsem opravdu zvedavy, jestli se taky budete bit do prsou, az budu za sebe jakozto webmastera hledat nahradu.

--
17. Listopad 2009 - 18:40
Shadow
příspěvků: 394
5D 1.8 Sport
mám od: 14.2. 2008

To mi spadla čelist!To mi spadla čelist!To mi spadla čelist!

Asi takto mi spadla brada. Luďan a Iček se nechytili pod krk. Jsem potměšilý

Jinak pánové všichni máte krásnou pravdu. Je to o účelu a rozměru pořádané akce. Viz různá setkání členů v průběhu roku. U nás na severu Moravy se scházíme cca 1x za 2 měsíce, pokecáme, zašli jsme na motokáry .... To se zapije Za chvíli se pořádá setkání v Olomoucké Olympii (už podruhé před vánoci) a zdá se, že se začíná líbit. Většina se těší a jezdí se nejen z Moravy, ale i ze Slovenska, či Krkonoš (ok1wu) nebo letos snad Pesada z jižních Čech. Fandové okruhů jezdí na setkaní v Brně či Mostě vyzkoušet motory a pneumatiky. Palec nahoru

To jsou Ty malé srázky, kde se dá vyblbnout a podniknout skoro cokoliv podle chuti a nálady. "Velký" sraz 8g je o něčem jiném a kdo to ví na ně jezdí a podle ohlasů se lidem i líbíly. Opravdu záleží jak říkají ThomaZP i Luďan na úhlu pohledu a zaměření. Padl tady pojem kontrasraz. Správně, ty už jak jsem výše uvedl existují a čím víc jich bude, bude víc a víc přátel mezi majiteli 8g a nejen to. Jsem nadšen

Bohužel až na okruhy, kde se však tolik nadênců neschází, se podle diskuzí na foru, alespoň prozatím, pořádá jen na Moravě (Brno, Olomouc a Ostrava), kde jsme "zblbli" lidi Iček a já. No a velké srazy to je obdobné: na 1. místě Iček, rozhicuje další a vlastní organizace od základu stojí na Moravě, za lví pomoci, iniciativy a podpory Jumbika5. No a bez Kolyho si Ekoraly už asi jen těžko dovedeme představit. Spočítejme na prstech jedné ruky. Červenám se

A odněkud z Čech přichází jen připomínky, kritika a zatím jsem si nevšiml akcí podobného typu, rozsahu a vůbec. Není to asi v tom, proč se velké srazy pořádaly tam kde byly? Ale pozor, zatím zasedají admini a já jim nezávidím, protože dodnes jsem se snažil dumat o sto šest, ale podmínky nebo kriteria pro návrhy na uspořádání srazu jsem taky nevymyslel. Nebo nevím co tím bylo myšleno. Jsem potměšilýTučňák

Only Shadow of ALF

--
17. Listopad 2009 - 12:00
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Luďan napsal:
thomaZP: Souhlasím s Tebou ve všem teď pro změnu já :)

105% alibi Pískám si
Quote:
Když máš dobrou náladu, nic si z toho nedělej. Ono to zase přejde.... (J. W.)
--
17. Listopad 2009 - 0:54
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

InformaceNápadOPTIMISMUS JE ZPŮSOBEN NEDOSTATKEM INFORMACÍ! Varování

Quote:
Když máš dobrou náladu, nic si z toho nedělej. Ono to zase přejde....
(J. W.)
--
16. Listopad 2009 - 23:47
Luďan
Obrázek uživatele Luďan
příspěvků: 149
náhodný návštěvník

thomaZP: Souhlasím s Tebou ve všem teď pro změnu já Směju se

--
16. Listopad 2009 - 23:31

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".