Přípravy na 4. sraz (2010) zahájeny

Kolegyně a kolegové 8 géčkáři!

Nelenili jsme a zahájili již nyní dílčí přípravy na výběr lokality ke konání našeho srazu v roce 2010. Možná, že se to zdá jako předčasné, ale otevíráme tím i možnost pro ostatní zájemce, kteří by se chtěli ujmout tohoto úkolu. Tím dáváme ve známost, že náš návrh nemusí být ani zdaleka tím jediným nebo pravým. Ba naopak. Kdokoliv nebo kterákoliv skupina má tutéž možnost.

Záměrně, ačkoliv místo je nám známo, nezveřejňujeme žádný detail ani náznak, abychom otevřeli všem stejné možnosti. Ze zkušenosti víme, že místo a termín srazu musí být předmětem široké diskuse většiny členů našeho fóra a každý má mít možnost se svobodně vyjádřit. V říjnu 2009 zajedeme do místa námi vyhlédnutého, abychom prověřili veškeré eventuality na místě. Počítáme s termínem posledního víkendu v květnu, který má již tradici.

Ať nám Civici jezdí a naše komunita má postaráno o každoroční sraz, na nějž se všichni určitě těšíme.

Ze Svitávky vás zdraví svit__vka.jpg

...........................................Shadow, Iček a Jumbik5...................................

Vložil Iček, 16. Srpen 2009 - 15:31
 

Muf
Obrázek uživatele Muf
příspěvků: 390
5D 1.8 Sport
mám od: 5.9. 2007

škoda... mohla být sranda Tučňák

--
18. Listopad 2009 - 6:44
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Jumbiku Shadow to napsal dost jasne. Ale mozna je to opet nejake nedorozumeni, chtelo by to ujasnit jazyk. Sance pro Icka - v jinem vlaknu Směju se

Dalsi nadavky (jako ted Mufovo) a kousky "mimo misu" budu rovnou mazat.

--
17. Listopad 2009 - 23:06
Jumbik5
příspěvků: 262
5D 2.2 Executive
mám od: 19.12. 2007

to jc

nikto nepovedal že nejde, len sa ostatným akosik nechce. tiež by som bol rád aby sa tu ľudia vyjadrovali len konkrétne k tomu čo je treba , a to je aj iná alternatíva ako jeseníky.

--
17. Listopad 2009 - 22:53
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

miky napsal:
Nevím,ale asi chodím na jiné stranky.Já si teda nikdy nevšim,že by tady někdo někomu nadávál do pražáku.JC Jsi skvělý admín,ale to co jsi napsal,za to jsi u mě klesnul!!!!!

miky, ne ze bych mel pocit, ze se potrebuju obhajovat, ale vsimnul sis toho smajlika? Mrk Krom toho "nadavani do prazaku" je takove ustalene souslovi v nekterych koncinach pouzivane (a ja jsem jihocech Směju se ). Spojeni Koly a Praha resil myslim Icek (ale i to bylo spis pro zasmani).

Jumbik5 napsal:
Prečo sme Shadowom neboli na 1 zraze? no hold sme vtedy ešte 8g nemali.

Jumbiku, ja vam to prece nezazlivam. Ale na druhou stranu se nemuzete bit v prsa, ze to bez Moravaku nejde a prekrucovat fakta. Ted myslim konkretne Shadowa, na tech vasich moravskych srazech jsme zatim nenainstalovali odposlech Směju se

Timto bych rad vyzval vsechny, aby pokracovali v diskuzi jen, pokud budou mit nejake nove informace pro vsechny dulezite. Jinak prosim vyckejte na dalsi deni. Diky.

--
17. Listopad 2009 - 22:50
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Luďan napsal:
Nevím co na tom bylo třeskutě vtipné. Netvrdím, že jsem pro Vás něco udělal. Jen mě sereš, jak se tu povýšeně chováš, všechny jenom poučuješ. Navíc to Tvoje: "My pracujeme pro Vás" takové kecy, to možná frčelo před dvaceti léty. Teď to zní jenom jako samochvála...

Nedivím se ostatním, že se do ničeho nehrnou, všechno byste jim zkrizovali už na začátku...

Už drž ústa, jsi hulvát. Pro koho bychom měli pracovat, když ne pro vás? A hlavně, kyž už se do mne navažíš, tak buď naprosto konkrétní. Kteří ostatní se do ničeho nehrnou a co předpovídáš, že bychom jim zkritizovali?

Mám dobrý pocit, že tak řádíš proto, abys mohl zdůvodnit to, proč na sraz nedorazíš.

Quote:
Když máš dobrou náladu, nic si z toho nedělej. Ono to zase přejde.... (J. W.)
--
17. Listopad 2009 - 22:37
Luďan
Obrázek uživatele Luďan
příspěvků: 149
náhodný návštěvník

Nevím co na tom bylo třeskutě vtipné. Netvrdím, že jsem pro Vás něco udělal. Jen mě sereš, jak se tu povýšeně chováš, všechny jenom poučuješ. Navíc to Tvoje: "My pracujeme pro Vás" takové kecy, to možná frčelo před dvaceti léty. Teď to zní jenom jako samochvála...

Nedivím se ostatním, že se do ničeho nehrnou, všechno byste jim zkrizovali už na začátku...

--
17. Listopad 2009 - 22:22
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Pánové, navrhuji, aby hlavní administrátor jc uzavřel toto vlákno, které jsem založil a to v případě, že z diskuse, která je i na můj styl hodně neobjektivní, nevzejde do konce roku 2009 nějaké převažující řešení. Jak psal Jumbik5, musíme se buď rozhodnou tak nebo onak, ale k tomu potřebujeme hlasování na fóru a hlavně ještě alespoň jeden návrh na jiné místo konání. A jestli ten návrh nepadne, tak bude jasné, že to všechno kolem, od pánů opentů, byly jenom kecy. A v takovém případě budeme vlastně donucení neorganizovat 4. sraz a udělat si to, co Jumbik5 napsal: 1. HONDA CIVIC 8G DAYS v Jesenikách. Klidně by mohly přijet i ostatní generace CivIčků. Podmínky tam máme dobré a vedení hotelu vstřícné. Dali nám takové podmínky, že takové dny by nebyly dražší, než byly cenové podmínky na 3. srazu ve Všemině dotované 90.000,-- Kč Jumbikem5, potažmo jeho 2 firmami. Tak prosím vás dejte ještě jeden návrh do konce roku, ať se nemusíme dělit jako republika před 16-ti lety.

Do dneška nechápu tu nevraživost proti Jumbikovi5?

Quote:
Když máš dobrou náladu, nic si z toho nedělej. Ono to zase přejde.... (J. W.)
--
17. Listopad 2009 - 22:18
volňaska
Obrázek uživatele volňaska
příspěvků: 1034
obdivovatel

Iček napsal:
to Volňaska: Davide, jsi bezva kluk, máš velice milou a hodnou ženu, ale Tvé úsudky jsou buď černé a nebo bílé a převelice jednoduché. Prosím Tě víc si to přeber, než to plácneš. Všechno má řadu příčin a souvislosti a ty Ty vůbec nezohledňuješ.

Ičku, ano máš pravdu, je to velice jednoduché: když s něčím souhlasím, tak to řeknu, a když ne, tak to taky řeknu. Zase opět nic víc, nic míň.
Nejsem jako někteří, kteří ti na vše přitakají, a za zády je vše jinak.....ať si každý přebere, viz sraz Olomouc.
PS: ať žije Mikuláš !!! Mrk

--
17. Listopad 2009 - 21:48
Jumbik5
příspěvků: 262
5D 2.2 Executive
mám od: 19.12. 2007

Nebol som tu 2 dni, ale čo sa tu rozbehlo za diskusiu za ten čas???
Nechcem som sa už vracať k 3 zrazu. Ale prosím Vás nevyťahujte tu že niečo nebolo dodržané. Kríza sa podpísala aj tu .... a dosť viac sa ktomu vyjadrovať nebudem.
K 4 zrazu: So Shadowom a Ičkom sme dali návrh. Ak má niekto iný tak sem s ním. Tiež by som sa rád zúčastnil ako bežný člen 8g.
Prečo sme Shadowom neboli na 1 zraze? no hold sme vtedy ešte 8g nemali.
Ak má niekto výhrady k tomu že zase na Morave a že to robíme zase my, kľudne sa vzdáme oficiálnosti 8g a spravíme si to ako zraz priateľov ktorý majú zaujem sa stretnúť, stráviť víkend vo vynikájúcom prostredí, pokecať čo sa udialo za ten rok a pod. Kto chce pod stan nech si organizuje stretnutie touto formou. to ja už nemusím

--
17. Listopad 2009 - 21:47
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Luďan napsal:
Ičku, s Tebou to je vážně těžké...
Připadá mi to, že všechno znáš, všude jsi byl a to dvakrát...
Sorry, ale musel jsem to napsat...
Máš tu x příspěvků, ale polovina z nich jsou jen blbé, poučující kecy. To, že jsi starší neznamená, že jsi vedoucí, to určitě budeš doma...
Tak prosím do ostatních pořád neryj, nikdo na to není zvědavý.

Krásně jsi to sám sobě napsal. Fakt to na Tebe sedí. Jen pokaždé kecáš, jsi třeskutě vtipný a když příjde na skutek, tak utečeš. Na rozdál ode mne, jsi Ty pro nás ještě nehnul ani prstem. Tak drž ústa.

Quote:
Když máš dobrou náladu, nic si z toho nedělej. Ono to zase přejde.... (J. W.)
--
17. Listopad 2009 - 21:46

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".