Přípravy na 4. sraz (2010) zahájeny

Kolegyně a kolegové 8 géčkáři!

Nelenili jsme a zahájili již nyní dílčí přípravy na výběr lokality ke konání našeho srazu v roce 2010. Možná, že se to zdá jako předčasné, ale otevíráme tím i možnost pro ostatní zájemce, kteří by se chtěli ujmout tohoto úkolu. Tím dáváme ve známost, že náš návrh nemusí být ani zdaleka tím jediným nebo pravým. Ba naopak. Kdokoliv nebo kterákoliv skupina má tutéž možnost.

Záměrně, ačkoliv místo je nám známo, nezveřejňujeme žádný detail ani náznak, abychom otevřeli všem stejné možnosti. Ze zkušenosti víme, že místo a termín srazu musí být předmětem široké diskuse většiny členů našeho fóra a každý má mít možnost se svobodně vyjádřit. V říjnu 2009 zajedeme do místa námi vyhlédnutého, abychom prověřili veškeré eventuality na místě. Počítáme s termínem posledního víkendu v květnu, který má již tradici.

Ať nám Civici jezdí a naše komunita má postaráno o každoroční sraz, na nějž se všichni určitě těšíme.

Ze Svitávky vás zdraví svit__vka.jpg

...........................................Shadow, Iček a Jumbik5...................................

Vložil Iček, 16. Srpen 2009 - 15:31
 

Jumbik5
příspěvků: 262
5D 2.2 Executive
mám od: 19.12. 2007

Alebo na Slovensku, takže Blava a okolie dajte návrh.

--
11. Listopad 2009 - 21:50
volňaska
Obrázek uživatele volňaska
příspěvků: 1034
obdivovatel

bych byl proto,aby sraz byl tentokrat nekde v cechach,zazil bych rad nejake jine prostredi ,ktere neznam.
takze cesi hup nejaky navrh.

--
11. Listopad 2009 - 19:55
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

jc napsal:
Nezbyva nez podekovat za nabidku tymu Shadow&Jumbik&Icek. Vyhlasime podminky pro dalsi navrhy, hned jak se dohodnu s ostatnimi adminy. Pokud by mel nekdo predbezny zajem o realizaci, necht se mi ozve, at se muzeme zkoordinovat a navzajem si vyhovet.

Výborně!! Po další nabídce jsme toužili a volali po ní, kvůli demokracii na tomto fóru. Nerozumím dohodě mezi administrátory? Morava administrátory neměla, nemá a nebude mít. Za Slovensko je administrátorem Koly, Slovák pracující a žijíci dlouhodobě v Praze, který umí naplánovat dokonalou EKORALLY. Takže, summa summarum, takové sestavě moc nerozumím, pokud se nepřihlásí zájemci z řad členů 8g. Prosím, zájemci hlaste se, čas pracuje proti nám. Administrátoři, domluvte se a jednejte ve zrychleném režimu. Nemůžeme si dovolit v Jeseníkách nějakou velmi dlouhou prodlevu až za hranici Nového roku 2010. Rezervaci musíme buď potvrdit anebo včas zrušit.
Děkuji a zdravím nejen administrátory!
Iček

Madagaskar 2: "Jelimáne, demokracie je jen modní vlna!"
--
11. Listopad 2009 - 12:22
Miro
Obrázek uživatele Miro
příspěvků: 744
majitel jiné generace

aspon uvidíme ako si ACCO povedie v jazde zručnosti s 8G Hlasitě se směju

--
11. Listopad 2009 - 11:53
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Na minulych srazech bylo zvykem (az na nektere vyjimky, ke kterym bych se uz nerad vracel), ze jsme nikoho nevystvali. Takze pokud ti nevadi ze (asi) nebudes stredem zajmu, v kolonach pojedes na konci apod., tak proc ne Směju se

--
11. Listopad 2009 - 11:47
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Luky87 napsal:
napisem provokativnu otazku...smiem prist aj s Accordom 7G ako byvali majitel 8G? :lol:

Do Jeseníků to nevadí, ale zatím je místo srazu ve stádiu schvalování a je jasné, že se budeme rozhodovat nejméně mezi 2 místy, jak je patrno z výzvy hlavního administratora, kterým je jc. Tuto iniciativu vítám, protože si přeji mít volné ruce při organizaci srazu. A ze soutěže vzejde to populárnější místo. O tom se rozhodne zřejmě v hlasování, které by mělo být brzy, čas kvapí. Tak doufám, že se tak stane.
Quote:
Když máš dobrou náladu, nic si z toho nedělej. Ono to zase přejde.... (J. W.)
--
11. Listopad 2009 - 11:51
Luky87
příspěvků: 547
bývalý majitel

napisem provokativnu otazku...smiem prist aj s Accordom 7G ako byvali majitel 8G? Hlasitě se směju

--
11. Listopad 2009 - 11:42
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Nezbyva nez podekovat za nabidku tymu Shadow&Jumbik&Icek. Vyhlasime podminky pro dalsi navrhy, hned jak se dohodnu s ostatnimi adminy. Pokud by mel nekdo predbezny zajem o realizaci, necht se mi ozve, at se muzeme zkoordinovat a navzajem si vyhovet.

--
11. Listopad 2009 - 11:26
Shadow
příspěvků: 394
5D 1.8 Sport
mám od: 14.2. 2008

Všem, všem, všem!!!
Stále jsme ve fázi příprav. Informace Naplánovat jako Jirka (ok1wu) si to případní zájemci mohou naplánovat, kdy, kde a s kým Jsem potměšilý , ale přesné pokyny budou vydány v okamžiku, kdy bude jisté, že tento návrh jste si vybrali. Tučňák Jen proboha nic neobjednávejte v hotelu!!! VarováníHlasitě se smějuHlasitě se smějuHlasitě se smějuAndílek

Only Shadow of ALF

--
11. Listopad 2009 - 10:28
ok1wu
příspěvků: 201
5D 1.8 Sport
mám od: 26.9. 2008

Naplánováno, 2 osoby, pátek - neděle, apartmán.
Jirka a Dana

--
11. Listopad 2009 - 10:15

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".