Přípravy na 4. sraz (2010) zahájeny

Kolegyně a kolegové 8 géčkáři!

Nelenili jsme a zahájili již nyní dílčí přípravy na výběr lokality ke konání našeho srazu v roce 2010. Možná, že se to zdá jako předčasné, ale otevíráme tím i možnost pro ostatní zájemce, kteří by se chtěli ujmout tohoto úkolu. Tím dáváme ve známost, že náš návrh nemusí být ani zdaleka tím jediným nebo pravým. Ba naopak. Kdokoliv nebo kterákoliv skupina má tutéž možnost.

Záměrně, ačkoliv místo je nám známo, nezveřejňujeme žádný detail ani náznak, abychom otevřeli všem stejné možnosti. Ze zkušenosti víme, že místo a termín srazu musí být předmětem široké diskuse většiny členů našeho fóra a každý má mít možnost se svobodně vyjádřit. V říjnu 2009 zajedeme do místa námi vyhlédnutého, abychom prověřili veškeré eventuality na místě. Počítáme s termínem posledního víkendu v květnu, který má již tradici.

Ať nám Civici jezdí a naše komunita má postaráno o každoroční sraz, na nějž se všichni určitě těšíme.

Ze Svitávky vás zdraví svit__vka.jpg

...........................................Shadow, Iček a Jumbik5...................................

Vložil Iček, 16. Srpen 2009 - 15:31
 

Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

to Shadow: Palec nahoruPalce nahoruHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

Quote:
Když máš dobrou náladu, nic si z toho nedělej. Ono to zase přejde.... (J. W.) ...., ale tentokrát se mi nálada hodně zvedla!
--
11. Listopad 2009 - 10:05
Shadow
příspěvků: 394
5D 1.8 Sport
mám od: 14.2. 2008

2 rybiz: Děkuji za info, z toho jsem měl největší strach. Jsem zděšený Ale teď už su klidný. CoolTučňák

Only Shadow of ALF

--
11. Listopad 2009 - 1:57
Shadow
příspěvků: 394
5D 1.8 Sport
mám od: 14.2. 2008

Přátelé a máme to tady!!! Čteme pravidla

Upozorňujeme, že se jedná o návrh k projednání a případné podrobnosti budou upřesněny a uveřejněny v případě Vašeho zájmu o tuto variantu. Informace Myslím si však, že do konce roku by se mělo vědět, zda jsou i jiné možnosti a rozhodnout se pro nejlepší variantu, či zda se vůbec bude něco organizovat v případě všeobecného nebo velmi nízkého zájmu. Zavírám oči

Vpřed: 28. - 30. května 2010 středisko AVALANCHE, Dolní Moravice, Jeseníky

LOGISTICKÉ ZABEZPEČENÍ

Ubytování:

srubové - včetně polopenze - 550,-Kč os/den (20 osob)
hotelové, apartmánové a převážně penzionové - včetně polopenze - 700,-Kč os/den (ostatní)
Pro MUFa – možno stan u rybníčku

Přistýlky, t.j.:
dítě do 3let ZDARMA
od 3 do 12let 360,-Kč včetně polopenze
od 12 do 18let 400,-Kč včetně polopenze.

Platby za ubytování budou hrazené přímo na účet hotelu, což znamená, že každý si sám objedná a uhradí danou částku do 1. března 2010.

Hotelové služby:
Cena bazénu a sauny pro účastníky je 50,- Kč os/hod a dítě do 12let ZDARMA.
Solná jeskyně je pro 1 osobu za 140,-Kč na 45minut.
Ostatní služby dle platného ceníku v hotelovém komplexu Avalanche.

Stravování:
Polopenze začíná pátek večeří, kde bude možnost výběru ze 3druhů jídel:
1. Smažený vepřový nebo kuřecí řízek,bramborový salát
2. Smažený sýr,hranolky,tatarská omáčka
3. Přírodní zapečený kuřecí plátek, rýže, brambor
Sobota snídaně formou švédského stolu.
Večeře- obložený studený mísy.
Neděle snídaně formou švédského stolu.

Na páteční večer bude k dispozici vinný sklípek (možno zamluvit případně degustaci s nákupem značkových vín) To se zapije

Na sobotní večer možnost grilování vepřových kýt s konzumací po celou dobu posezení
(styl „sníš co dokážeš“ – vyloučeni budou pouze úspěšní přeborníci ze závodů v konzumaci)
Cena dle počtu zájemců 300,- až 350,- Kč/osobu

Nabídku si můžete porovnat s oficiální nabídkou střediska dle webových stránek. Případně s cenami na letošním srazu

Organizace srazu: (tentokráte bez sponzoringu)

účastnický poplatek – 500,- Kč/vůz (na úhradu cen pro soutěže, čísel, visaček, tiskovin, srazových nálepek, refundaci nákladů spojených se zabezpečením srazu pro organizátory …….)

Pátek:

Příjezd účastníku po 14.00 hodině.
Po večeři (19hod) posezení ve sklípku a individuální zábava s využitím hotelových služeb.

Sobota:

Snídaně - cca do 9,00
Jízda zručnosti – po snídaní dle počtu zájemců cca do 13,00
Ekorally – bude následovat ihned po Jízdě zručnosti s ukončením dle trasy do cca 16-17 hod
Společná večeře od 19 hod, pak vyhodnocení a případná grilovačka s individuálním programem dle nabídky služeb hotelu (možno zamluvit i ten sklípek, ale to by muselo být hodně dopředu)

Neděle:

Po snídani cca v 10 start Spanilé jízdy s rozjezdem domů nebo po okolních krásách a atrakcích dle zájmu: Praděd, čtyřkolky, motokáry F1 Bruntál s tunelem, mostem a klopenou zatáčkou, Světlá Hora se svou dostihovou stájí Pepíka Váni, a mnoho dalších.

S Srdce Jumbik5, Iček a Shadow To se zapije

Tak a teď je to na VÁS.

Only Shadow of ALF

--
11. Listopad 2009 - 1:47
rybiz
Obrázek uživatele rybiz
příspěvků: 1092
bývalý majitel

290km a slibuji, že nepřijedu ani omylem ! Palec doluPískám si

--
10. Listopad 2009 - 22:27
Shadow
příspěvků: 394
5D 1.8 Sport
mám od: 14.2. 2008

Tak mi před chvílí přišla upřesněná nabídka z AVALANCHE. Pokusím se ji v průběhu dnešní noční zpracovat do přehledné podoby a vyvěsit. Jsem nadšenTučňák

Only Shadow of ALF

--
10. Listopad 2009 - 19:51
pesada
Obrázek uživatele pesada
příspěvků: 125
5D 1.8 Sport
mám od: 17.4. 2008
v provozu od: 17.4. 2008

Já to mám 320Km. A jestli se nic nepotentuje tak taky přijedu. Jsem nadšenPalce nahoruCool

--
10. Listopad 2009 - 17:27
Muf
Obrázek uživatele Muf
příspěvků: 390
5D 1.8 Sport
mám od: 5.9. 2007

Rozhodně přijedu .... jestli mi do toho nic nevleze.... a stan už nemám bo matračka v autě to řeší Směju se

--
10. Listopad 2009 - 9:47
milhaus
Obrázek uživatele milhaus
příspěvků: 131
majitel jiné Hondy

Zavolej si na cestu zpět želvu a pak můžeš jet civicem tam i zpět. Já to mám přes 200km.

--
10. Listopad 2009 - 8:28
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Muf napsal:
Mám to 16 km ... takže se tam zleju jak 666 a zavolám si taxíka...... Mates nebo to dojdu pěšky

Lame...
Rád si tam s Tebou dám panáka. I dva. Vezmi si sebou ovšem ten stan, kterým jsi se oháněl vloni a v něm se ubytuj (to by byla fotka!) a nebudeš muset šlapat pěšmo, bo za taxika asi peníze neutratiš (při Tvé šetrné povaze). Přeji Ti, aby Ti manželka stan povolila a pustila Tě. I když mám velké pochybnosti? Nechám se píchnout rezavým drátem do oka, když přijedeš, zaregistruješ se a zaplatíš registrační poplatek. Myslím si osobně, že o Tvé účasti se dá s úspěchem pochybovat, ale rád se nechám zmrzačit. Ale Ty se s největší pravděpodobností, hraničící s jistotou, ani nezaregistruješ.
WTF!

Quote:
Když máš dobrou náladu, nic si z toho nedělej. Ono to zase přejde.... (J. W.)
--
9. Listopad 2009 - 22:59
ralboss
Obrázek uživatele ralboss
příspěvků: 26
5D 1.8 Sport
mám od: 3.3. 2009

Už se těším na květen..necelých 90 km..moc hezké místo..

--
9. Listopad 2009 - 21:38

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".