Přípravy na 4. sraz (2010) zahájeny

Kolegyně a kolegové 8 géčkáři!

Nelenili jsme a zahájili již nyní dílčí přípravy na výběr lokality ke konání našeho srazu v roce 2010. Možná, že se to zdá jako předčasné, ale otevíráme tím i možnost pro ostatní zájemce, kteří by se chtěli ujmout tohoto úkolu. Tím dáváme ve známost, že náš návrh nemusí být ani zdaleka tím jediným nebo pravým. Ba naopak. Kdokoliv nebo kterákoliv skupina má tutéž možnost.

Záměrně, ačkoliv místo je nám známo, nezveřejňujeme žádný detail ani náznak, abychom otevřeli všem stejné možnosti. Ze zkušenosti víme, že místo a termín srazu musí být předmětem široké diskuse většiny členů našeho fóra a každý má mít možnost se svobodně vyjádřit. V říjnu 2009 zajedeme do místa námi vyhlédnutého, abychom prověřili veškeré eventuality na místě. Počítáme s termínem posledního víkendu v květnu, který má již tradici.

Ať nám Civici jezdí a naše komunita má postaráno o každoroční sraz, na nějž se všichni určitě těšíme.

Ze Svitávky vás zdraví svit__vka.jpg

...........................................Shadow, Iček a Jumbik5...................................

Vložil Iček, 16. Srpen 2009 - 15:31
 

Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Infostránka k 4.zrazu spustená! Komentáre prosím tam.

--
5. Květen 2010 - 17:29
Miro
Obrázek uživatele Miro
příspěvků: 744
majitel jiné generace

Koly napsal:
Miro napsal:
tak ako pokračuje príprava, termín sa blíži a mne ešte ostávajú necelé 2 týždne na nahlásenie dovolenky

Ďalšie informácie poskytneme skutočne každým momentom, ale nevidím dôvod prečo čakať s nahlasením dovolenky, veď termín poznáš (piatok-nedeľa 11.6-13.6).


jasne že termín viem, len som chcel vedieť ako to pokračuje
--
5. Květen 2010 - 16:59
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Miro napsal:
tak ako pokračuje príprava, termín sa blíži a mne ešte ostávajú necelé 2 týždne na nahlásenie dovolenky

Ďalšie informácie poskytneme skutočne každým momentom, ale nevidím dôvod prečo čakať s nahlasením dovolenky, veď termín poznáš (piatok-nedeľa 11.6-13.6).

--
5. Květen 2010 - 16:53
Miro
Obrázek uživatele Miro
příspěvků: 744
majitel jiné generace

padam napsal:
pegin napsal:
jak to dopadlo se srazem? Bude nějaký a kdy? Kde najdu podrobnosti včetně rezervace?

Detaily vítězného návrhu (Sosnová + Máchovo jezero) jsou ve vlákně Návrhy a hlasování o 4.srazu. Termín je 11.-13.6.2010.
Momentálně pracujeme na infostránce, spuštění registrací očekávejte v polovině dubna, tj. 2 měsíce před srazem.

tak ako pokračuje príprava, termín sa blíži a mne ešte ostávajú necelé 2 týždne na nahlásenie dovolenky
--
5. Květen 2010 - 16:23
pegin
Obrázek uživatele pegin
příspěvků: 470
5D 1.8 Sport
mám od: 12.4. 2007

ne Ičku, měl jsem na mysli sraz v Sosnové! Dva nestíhám, takže ten v Jeseníkách jsem odřekl (už jsem psal Shadowovi)

--
23. Březen 2010 - 20:54
padam
Obrázek uživatele padam
Administrátor
příspěvků: 1893
bývalý majitel

pegin napsal:
jak to dopadlo se srazem? Bude nějaký a kdy? Kde najdu podrobnosti včetně rezervace?

Detaily vítězného návrhu (Sosnová + Máchovo jezero) jsou ve vlákně Návrhy a hlasování o 4.srazu. Termín je 11.-13.6.2010.
Momentálně pracujeme na infostránce, spuštění registrací očekávejte v polovině dubna, tj. 2 měsíce před srazem.
--
23. Březen 2010 - 10:28
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

to Pegin: Nevím, který máš na mysli? Jestli chceš do Jeseníků, právě probíhají uzávěrky, napiš si e-mail Petrovi Kubáčkovi, který byl zcenzurován a nemá sem přístup, na jeho e-mail, který určitě ještě máš v adresáři. Byly doby, než se to tu posralo, že jsme si všichni, co jsme organizovali srazy (včetně Tebe), přece psali e-maily. Pokud bys do Jeseníků jel, DVD z tohoto srazu bys dostal na 100%.
Jsem smutnýJsem smutný

pegin napsal:
jak to dopadlo se srazem? Bude nějaký a kdy? Kde najdu podrobnosti včetně rezervace?

_____________________________________________________________________
--
23. Březen 2010 - 4:04
pegin
Obrázek uživatele pegin
příspěvků: 470
5D 1.8 Sport
mám od: 12.4. 2007

jak to dopadlo se srazem? Bude nějaký a kdy? Kde najdu podrobnosti včetně rezervace?

--
22. Březen 2010 - 22:25
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Informace Prosím, kdož ještě nezahlasoval, může tak učiniti zde:

Nápadhttp://8g.hondaclub.cz/anketa/kdy-kde-byste-si-prali-mit-4-8g-sraz-2010

HvězdaJaponecHvězdaJaponecHvězdaJaponecHvězdaJaponecHvězdaJaponec

_____________________________________________________________________

--
2. Leden 2010 - 19:52
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Ja doplním, že je súčasne spustené aj oficiálne hlasovanie o mieste konania! Takže môžte hlasovať! Směju se

--
26. Prosinec 2009 - 20:20

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".