Přípravy na 4. sraz (2010) zahájeny

Kolegyně a kolegové 8 géčkáři!

Nelenili jsme a zahájili již nyní dílčí přípravy na výběr lokality ke konání našeho srazu v roce 2010. Možná, že se to zdá jako předčasné, ale otevíráme tím i možnost pro ostatní zájemce, kteří by se chtěli ujmout tohoto úkolu. Tím dáváme ve známost, že náš návrh nemusí být ani zdaleka tím jediným nebo pravým. Ba naopak. Kdokoliv nebo kterákoliv skupina má tutéž možnost.

Záměrně, ačkoliv místo je nám známo, nezveřejňujeme žádný detail ani náznak, abychom otevřeli všem stejné možnosti. Ze zkušenosti víme, že místo a termín srazu musí být předmětem široké diskuse většiny členů našeho fóra a každý má mít možnost se svobodně vyjádřit. V říjnu 2009 zajedeme do místa námi vyhlédnutého, abychom prověřili veškeré eventuality na místě. Počítáme s termínem posledního víkendu v květnu, který má již tradici.

Ať nám Civici jezdí a naše komunita má postaráno o každoroční sraz, na nějž se všichni určitě těšíme.

Ze Svitávky vás zdraví svit__vka.jpg

...........................................Shadow, Iček a Jumbik5...................................

Vložil Iček, 16. Srpen 2009 - 15:31
 

thomaZ
Obrázek uživatele thomaZ
příspěvků: 343
náhodný návštěvník

Sám mám zkušenosti s realizací akcí, i když absolutně jiného charakteru. Vím, o co jde, a tak před Vaším snažením smekám. Člověk stráví hromadu času, prožije dost stresu, akci si absolutně nevychutná a ještě sklidí za případné nedokonalosti kritiku. Do pořádání se rozhodně nehrnu. Na žádném srazu jsem nebyl, ale z informací, co se ke mně dostaly, usuzuju, že se vám fakt vede. Jen si myslím, že si toho možná nakládáte až moc, stačila by trochu komornější a volnější akce.

--
16. Listopad 2009 - 23:54
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

INICIATIVĚ SE MEZE NEKLADOU, STAčí KDYž TO OZNAMÍTE DO KONCE ROKU A VEZMETE PEVNĚ DO RUKY, ZAPRACUJETE NA TOM, OBĚTUJETE VOLNÝ ČAS A ZREALIZUJETE.

PAK JEN ODŘEKNEME DOLNÍ MORAVICI V JESENIKÁCH.

DO TOHO!

PŘIJEDU JAKO ÚČASTNÍK. ALESPOŇ NAPOČTVRTÉ Z TOHO SRAZU BUDU KONEČNĚ MÍT JINÉ ZÁŽITKY, NEŽ STAROSTI S PŘÍPRAVAMI, JEŽDĚNÍ SEM A TAM (NAPŘ. DO VŠEMINY SEM A TAM JSEM JEL 4x A NAJEZDIL ZA SVÉ CCA 800 KM - BEZ NÁHRADY), BEZ NEKONEČNÉHO POSTÁVÁNÍ U REGISTRACE NEBO MÁVÁNÍ ŠACHOVNICOVÝM PRAPORKEM.

[b]LUĎANE A THOMOZP, BERU VÁS ZA SLOVO! POKUD BUDETE POTŘEBOVAT PORADIT, SEM S TÍM, PORADÍME A POSLOUŽÍME. URČITĚ VÁS NENECHÁME TÁPAT.[/b]

--
16. Listopad 2009 - 23:51
thomaZ
Obrázek uživatele thomaZ
příspěvků: 343
náhodný návštěvník

Naprostej souhlas s Luďanem. Taky bych raději něco menšího, třeba ve stanech s grilovačkou a pořádně si užít. Takovej kontrasraz. A o to by možná šlo. Mrk

Co člověk, to názor. Možná je to i otázkou věku. Andílek

--
16. Listopad 2009 - 22:27
Luďan
Obrázek uživatele Luďan
příspěvků: 149
náhodný návštěvník

Bez sprintu to není ono, je to takové nudné, raději menší sraz a trochu si pohrát... Směju se
Stejně se tam rozdělíte do skupin a nebudete ani pořádně vědět, kdo je kdo...
Můj názor a prosím Ička, aby se zdržel komentáře, děkuji Směju se

--
16. Listopad 2009 - 22:08
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Civic napsal:
Tak pro dobrovolníky uspořádejte tajný noční závod :D

Vítěze takového závodu lze vyhlásit dopředu, alespoň podle mne a zkušenosti ze Všeminy. Vítězem se stává SAMUEL ORANGE. Vyplazuju jazyk
Quote:
Když máš dobrou náladu, nic si z toho nedělej. Ono to zase přejde.... (J. W.)
--
16. Listopad 2009 - 19:26
Civic
Obrázek uživatele Civic
příspěvků: 192
majitel jiné Hondy

Tak pro dobrovolníky uspořádejte tajný noční závod Smích

--
16. Listopad 2009 - 18:59
Jumbik5
příspěvků: 262
5D 2.2 Executive
mám od: 19.12. 2007

Potvrdzujem Ičkove slová. Organizácia šprintov je finančne velmi nákladná. Nedá sa pri počte účastníkov cca 150 robiť amatérskym spôsobom. Niekto musí byť organizátor a podpísať sa pod prenájom a poriadateľskú službu. Aj keď by sme zohnali miesto kde by sa to dalo robiť a bolo by aj zadarmo, tak zdravotnú službu tam musíme mať. V opačnom prípade je to nepovolený závod a pochybujem že si to chce na seba niekto uviazať.
Minulý rok by nás to stálo s prenájmom a so zdravotnou službou a všetkými papierovačkami cca 2.000 EUR, ale ani to nezbavuje organizátora odpovednosti za prípadne škody na zdraví alebo majetku. A nehovorím o tom že záujem o šprinty bol asi len 30%. V ďalšom ročníku môžme pridať niečo nové. Nikde nie je napísané že to musia byť šprinty. Na to sú predsa okruhy a tam sa môže každý vyblbnúť koľko potrebuje resp. koľko si zaplatí.

--
16. Listopad 2009 - 15:33
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

pegin napsal:
sprinty opět nebudou? :-(

Informace Sprinty budou pokud si někdo najde ten drahocenný čas na jeji přípravu a závazně si vezme na starost organizací soutěže a velkou osobní zodpovědnost z toho plynoucí, najde se vhodná trať (vlastně ani nevíme kde bude místo srazu?) a pokud se seženou peníze na pronájem příslušné pisty (ve Slušovicích byla navrhovaná cena za pronájem neakceptovatelná. Chtěli za ni Kč 35.000,-- + honorář pro zdravotní a bezpečnostní zajištění sprintů agenturou). A tak věta "Sprinty opět nebudou?" je věta holá, zavádějící (sraz s tím nestojí a nepadá), bez hlubší znalosti problematiky zorganizování sprintů a navíc jsou sprinty velice nebezpečné a snadno může dojít, i při malé nepozornosti, k neštěstí.

Z toho všeho je nutno vycházet a brát v úvahu. Takže, kdo by se eventl. ujal sprintů a byl zodpovědný před zákonem? Čteme pravidla

Quote:
Když máš dobrou náladu, nic si z toho nedělej. Ono to zase přejde.... (J. W.)
)
--
16. Listopad 2009 - 9:49
pegin
Obrázek uživatele pegin
příspěvků: 470
5D 1.8 Sport
mám od: 12.4. 2007

sprinty opět nebudou? Jsem smutný

--
16. Listopad 2009 - 9:16
volňaska
Obrázek uživatele volňaska
příspěvků: 1034
obdivovatel

Asterix napsal:
Volňas: nemáš šanci, máš těžkou nohu a težký nervy... Hlasitě se smějuHlasitě se smějuHlasitě se směju :P

no to se ukaze
--
16. Listopad 2009 - 8:16

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".