1. sraz majitelů nové Hondy Civic 8G v roce 2007

Napište vaše návrhy a názory na sraz. Především se vyjádřete k termínu - navrhuji konec června 2007 (3 dny), a k místu - zde očekávám vaši iniciativu a vaše návrhy. Směju se

Navrhuji za A) LUHAČOVICE Orea hotel Fontána u přehrady nebo B) BRNO Orea hotel Santon u přehrady. V Luhačovicíh i (snad) v Brně bychom mohli mít neurčitou slevu na ubytování (jak velkou nevím, ale o 10% nemůže být řeč, tj. větší). Strava výběrem z MENU 3 jídel - polopenze. Směju se

Výhodou Brna je prostornější bezplatné parkoviště, výhodou Luhačovic je pro nás nová destinace (parkoviště je tam zpoplatněno a je nevhodné pro kruhovou fotku účastníků). Mrk

Navrhněte odb. činnost (odb. program o 8G - eko minirally mj.), činnost o večerech (1x taborák s opékáním buřtů a 1x posezení na terase s grilováním steaků?? Nebo co?). Pěší výlet do centra lázní a j. Co asi?

Dále se vyjádřete k charakteru srazu (rodiny s dětmi a pod.), přijmeme všechny i 7G, 6G, 5G atd.?.

Každý si pak sám e-mailem objedná ubytování, protože není v ničích silách odhadnou počet účastníků. Správnou adresu dodám včas, jakmile se dohodneme na místu konání.

Smích

Finančně to bude náročnější, než byl 0. sraz.

Prosím, abyste vyslovili zodpovědně svá přání a potřeby!!!! Nechápu

Hlavně už není moc času, půl roku předem je tak akorát!

Vložil Iček, 31. Prosinec 2006 - 17:43
 

Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

pepavasa: Po tej dlhšej ceste to prejdeš, tam diery nie sú, iba je úzka. Pri hoteli bude služba nepretržite, ako uvítací výbor tam bude Iček so svojím kamarátom Johnom. Ako základňa zrazu bol vždy chápaných hotel, letisko je vysunutá veža, ktorá nebola istá, ale nakoniec sa nám ju podarilo vybaviť Mrk

--
31. Květen 2007 - 12:33
pepavasa
Obrázek uživatele pepavasa
Administrátor
příspěvků: 2241
4D Hybrid
mám od: 5.2. 2007

Koly napsal:
A ešte dodám, že tá prístupová cesta, ktorá je tak pekne vidieť na tejto fotke, je prakticky neprejazdná. Je totiž totálne rozbitá. Viem to, lebo som ju prešiel. Na letisko budeme ľudí viesť dlhšou cestou zozadu, ktorá aj keď tiež nie je dokonalá, tak je výrazne lepšia.

Mám světlost 140 mm, nemám jít radši pěšky? Na té cestě se zřejmě neotočím. A chtěl bych se zeptat, dokdy je u hotelu služba pro opozdilce ? Já se musím ještě ubytovat v penziónu.
--
31. Květen 2007 - 12:09
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

A ešte dodám, že tá prístupová cesta, ktorá je tak pekne vidieť na tejto fotke, je prakticky neprejazdná. Je totiž totálne rozbitá. Viem to, lebo som ju prešiel. Na letisko budeme ľudí viesť dlhšou cestou zozadu, ktorá aj keď tiež nie je dokonalá, tak je výrazne lepšia.

--
31. Květen 2007 - 11:55
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Šeřík, pepavasa: Nie je to myslené tak, aby ľudia individuálne chodili na letisko. Registrácia, vstupné, nahlásenie do súťaží atď. bude všetko pri hoteli. Prístupová cesta je naozaj úzka, takže oproti idúce autá sa vyhnú iba ťažko. Nejaké výnimky sa znesú, ale ak sa to zvrhne a všetci tam budú chcieť prísť na vlastnú päsť, tak to bude riadny zmätok.

Preto vás všetkých prosím, aby ste prišli k hotelu a pokiaľ je to aspoň trochu možné tak načas, t.j. do 10.00. Ja osobne som zodpovedný za presun ľudí na letisko a sľubujem vám, že aj oneskorencov pravidelne odvediem.

--
31. Květen 2007 - 11:51
pepavasa
Obrázek uživatele pepavasa
Administrátor
příspěvků: 2241
4D Hybrid
mám od: 5.2. 2007

Šeřík napsal:
Můžu vědět, na kterým letišti to bude ? Třeba bych tam dojel i bez vodiče.

Včera jsem tam letěl vrtulníkem a nic jsem nevypátral, je to fakt zašitý.
--
31. Květen 2007 - 11:57
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Šeřík napsal:
Můžu vědět, na kterým letišti to bude ? Třeba bych tam dojel i bez vodiče.

To letiště je tak utajeno, že bys ho nenašel. Leda vrtulníkem a to kdo ví?

No letiště? Při trošce dobré vůle by se mohlo jmenovat zálesiště ..... nebo polniště ..... nebo zkopciště ..... nebo drnciště ..... nebo rolniště ..... nebo hrboliště ..... nebo dírčiště atp.
To mi spadla čelist!To mi spadla čelist!To mi spadla čelist!To mi spadla čelist!To mi spadla čelist!BlinkámBlinkámBlinkámBlinkámBlinkám

--
30. Květen 2007 - 22:23
pepavasa
Obrázek uživatele pepavasa
Administrátor
příspěvků: 2241
4D Hybrid
mám od: 5.2. 2007

Šeřík napsal:
Můžu vědět, na kterým letišti to bude ? Třeba bych tam dojel i bez vodiče.

Tam je snad jen jedno letiště
--
30. Květen 2007 - 22:18
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

xicht53: No online to asi nebude, ale video z akcie sa chystá Mrk

--
30. Květen 2007 - 20:37
xicht53
Obrázek uživatele xicht53
příspěvků: 206
5D 1.8 Sport
mám od: 2.3. 2006

Přeji všem účastníkům srazu úžasné zážitky a v pátek se kroťte, abyste při spanilé jízdě v sobotu ještě nenadejchali a nepřišli o bodíky. Směju se
Díval jsem se do novin, ale žádná komerční, ba dokonce ani veřejnoprávní, TV přímý přenos z akce nedává (i když kdejaký pitomý letecký den přenáší), takže doufám, že organizátoři nachystají nám, co se nezúčastníme, nějaké on-line reportáže a webcamery, abychom nemuseli čekat, až to pověsíte na Youtube.

--
30. Květen 2007 - 20:09
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Civic> Sdilime tvuj smutek...

Serik> Sraz bude u hotelu, odjezdy na letiste budou organizovane.

--
29. Květen 2007 - 21:09

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".