1. sraz majitelů nové Hondy Civic 8G v roce 2007

Napište vaše návrhy a názory na sraz. Především se vyjádřete k termínu - navrhuji konec června 2007 (3 dny), a k místu - zde očekávám vaši iniciativu a vaše návrhy. Směju se

Navrhuji za A) LUHAČOVICE Orea hotel Fontána u přehrady nebo B) BRNO Orea hotel Santon u přehrady. V Luhačovicíh i (snad) v Brně bychom mohli mít neurčitou slevu na ubytování (jak velkou nevím, ale o 10% nemůže být řeč, tj. větší). Strava výběrem z MENU 3 jídel - polopenze. Směju se

Výhodou Brna je prostornější bezplatné parkoviště, výhodou Luhačovic je pro nás nová destinace (parkoviště je tam zpoplatněno a je nevhodné pro kruhovou fotku účastníků). Mrk

Navrhněte odb. činnost (odb. program o 8G - eko minirally mj.), činnost o večerech (1x taborák s opékáním buřtů a 1x posezení na terase s grilováním steaků?? Nebo co?). Pěší výlet do centra lázní a j. Co asi?

Dále se vyjádřete k charakteru srazu (rodiny s dětmi a pod.), přijmeme všechny i 7G, 6G, 5G atd.?.

Každý si pak sám e-mailem objedná ubytování, protože není v ničích silách odhadnou počet účastníků. Správnou adresu dodám včas, jakmile se dohodneme na místu konání.

Smích

Finančně to bude náročnější, než byl 0. sraz.

Prosím, abyste vyslovili zodpovědně svá přání a potřeby!!!! Nechápu

Hlavně už není moc času, půl roku předem je tak akorát!

Vložil Iček, 31. Prosinec 2006 - 16:43
 

JOE
Obrázek uživatele JOE
příspěvků: 611
5D 1.8 Sport
mám od: 5.9. 2006
v provozu od: 5.9. 2006

Tak jsem právě umyl auto do absolutního lesku a pomalu se vydávám na cestu. Jestli zmoknu, tak mě trefí šlak! Myl jsem to skoro 3 hodiny Jsem smutný

Takže zítra naviděnou Směju se

--
1. Červen 2007 - 9:59
Šeřík
příspěvků: 28
5D 1.8 Comfort
mám od: 23.10. 2006

Nešlo by malinko odtajnit program ? Co se bude provozovat na letišti ? Platí to, že ve 13 hod začíná spanilá jízda ?
Díky.

Přejme si, aby pršelo co nejméně !

--
1. Červen 2007 - 9:40
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Sau napsal:
Ta RZ začíná u Biskupi dolu pod letištěm, pak jede přes něho dolu kopcem a z něho piračuje dál dozadu až co ide vidět cesta. Kam tam ale dál netuším, tam sme nikdy nebyly, nám stačilo dycky enom to letiště a jak to "ohulili" dolu toho kopca na něm Směju se

Jinak po té asfaltce sem nikdy nejel, enom mě přišlo že prostě nemože byt špatná, když sa na ní závodí Směju se Teda ne tak špatná, aby sa o ní nedalo jet, ale asi teda je..

...only the good die young...

Všichni nejdřív k hotelu!

--
31. Květen 2007 - 21:21
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

FYI: letiste se bat nemusite, povrch je tam dobry a pristupova cesta je taky ok. To spis dalnice po ceste... Směju seJsem smutný

--
31. Květen 2007 - 18:13
PD
Obrázek uživatele PD
příspěvků: 560
5D 1.8 Executive
mám od: 7.12. 2006

Tož vám kolegové přeju úspěšný sraz (jsme protentokrát opravdu nevyvázatelně vázán na druhém konci republiky) a těším se na fotky, video a hlavně ohlasy a zprostředkovaně i na získané zkušenosti!

--
31. Květen 2007 - 17:05
Sau
příspěvků: 566
náhodný návštěvník

Ta RZ začíná u Biskupi dolu pod letištěm, pak jede přes něho dolu kopcem a z něho piračuje dál dozadu až co ide vidět cesta. Kam tam ale dál netuším, tam sme nikdy nebyly, nám stačilo dycky enom to letiště a jak to "ohulili" dolu toho kopca na něm Směju se

Jinak po té asfaltce sem nikdy nejel, enom mě přišlo že prostě nemože byt špatná, když sa na ní závodí Směju se Teda ne tak špatná, aby sa o ní nedalo jet, ale asi teda je..

...only the good die young...

--
31. Květen 2007 - 15:46
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Sau: áno, to letisko ani omylom neleží na rovine Mrk

Práve tá cesta od Biskupic je teraz prejazdná maximálne krokom, vyzerá to ako po druhej svetovej (aj keď núdzovo sa dá použiť). Od Luhačovíc to ujde. Ale neviem si tam predstaviť RZ, veď tá cesta má max. pár sto metrov.

--
31. Květen 2007 - 15:26
Sau
příspěvků: 566
náhodný návštěvník

Jestli je to to letiště nad Biskupicema tak zas tak špatná cesta k nemu vést nemože, bo sa na něm jezdí jedna z RZ Barum Rallye a ty závodní auta s minimální světlů výšků na něho normál přijedů Směju se Jinak když tam chodíme na tu Barumku, tak na to letiště jedeme právě od Biskupic, hore toho kopca, po lůce po polní cestě a pohoda Směju se Jo, a lesti sa nepletu tak to letiště je dole (hore) kopcem, ne ? Směju se

...only the good die young...

--
31. Květen 2007 - 15:17
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Koly napsal:
pepavasa: Po tej dlhšej ceste to prejdeš, tam diery nie sú, iba je úzka. Pri hoteli bude služba nepretržite, ako uvítací výbor tam bude Iček so svojím kamarátom Johnom. Ako základňa zrazu bol vždy chápaných hotel, letisko je vysunutá veža, ktorá nebola istá, ale nakoniec sa nám ju podarilo vybaviť ;)

... a dúfame, že sa nám ju podari aj zaplatiť! Nechápu

VAROVANIE:
Vodiči, letisko sami nehľadajte, k hoteli zmerujte! Čakáme tam s Johnom na vás! Mrk

--
31. Květen 2007 - 12:31
pepavasa
Obrázek uživatele pepavasa
Administrátor
příspěvků: 2241
4D Hybrid
mám od: 5.2. 2007

OK! V rámci časových možností pojedu k hotelu. Směju se

--
31. Květen 2007 - 11:48

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".