1. sraz majitelů nové Hondy Civic 8G v roce 2007

Napište vaše návrhy a názory na sraz. Především se vyjádřete k termínu - navrhuji konec června 2007 (3 dny), a k místu - zde očekávám vaši iniciativu a vaše návrhy. Směju se

Navrhuji za A) LUHAČOVICE Orea hotel Fontána u přehrady nebo B) BRNO Orea hotel Santon u přehrady. V Luhačovicíh i (snad) v Brně bychom mohli mít neurčitou slevu na ubytování (jak velkou nevím, ale o 10% nemůže být řeč, tj. větší). Strava výběrem z MENU 3 jídel - polopenze. Směju se

Výhodou Brna je prostornější bezplatné parkoviště, výhodou Luhačovic je pro nás nová destinace (parkoviště je tam zpoplatněno a je nevhodné pro kruhovou fotku účastníků). Mrk

Navrhněte odb. činnost (odb. program o 8G - eko minirally mj.), činnost o večerech (1x taborák s opékáním buřtů a 1x posezení na terase s grilováním steaků?? Nebo co?). Pěší výlet do centra lázní a j. Co asi?

Dále se vyjádřete k charakteru srazu (rodiny s dětmi a pod.), přijmeme všechny i 7G, 6G, 5G atd.?.

Každý si pak sám e-mailem objedná ubytování, protože není v ničích silách odhadnou počet účastníků. Správnou adresu dodám včas, jakmile se dohodneme na místu konání.

Smích

Finančně to bude náročnější, než byl 0. sraz.

Prosím, abyste vyslovili zodpovědně svá přání a potřeby!!!! Nechápu

Hlavně už není moc času, půl roku předem je tak akorát!

Vložil Iček, 31. Prosinec 2006 - 17:43
 

Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

pegin: Tak to je dobré Směju se Mne ale nevrčal, kedy to robí?

--
6. Červen 2007 - 22:00
pegin
Obrázek uživatele pegin
příspěvků: 470
5D 1.8 Sport
mám od: 12.4. 2007

Zjistil jsem alespoň pro sebe překvapivou věc. Ten plyšové tygr za sprint VRČÍ!!!

--
6. Červen 2007 - 19:38
rybiz
Obrázek uživatele rybiz
příspěvků: 1092
bývalý majitel

Jsem rád že se sraz takhle vydařil a vážně mě mrzí že mi to tentokrát nevyšlo ! Prohlídnul jsem všechny fotky dvakrát a nezbývá mi než napsat, SUPER !!

Doufám že příští sraz bude pro mě v přijatelném termínu.(Iček to určitě zařídí)

--
6. Červen 2007 - 19:33
magpies
Obrázek uživatele magpies
příspěvků: 108
5D 1.8 Sport
mám od: 21.3. 2007

Fotos jsou pěkné (od všech)

--
5. Červen 2007 - 22:37
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Pridal jsem i par vlastnich fotek.

--
5. Červen 2007 - 22:30
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Doplnim: svoje - jakoze ty, co jste nafotili. Aspon myslim, ze Gonda nechysta delat specialni DVD edici pro kazdej xicht Vyplazuju jazyk

--
5. Červen 2007 - 19:29
Gonda
příspěvků: 363
5D 1.8 Sport
mám od: 5.2. 2006
v provozu od: 14.2. 2015

KTO MA ZAUJEM DOSTAT SVOJE FOTKY NA DVD? Napiste mi privatnu spravu. Detaily vysvetlim. Směju se.

--
5. Červen 2007 - 19:19
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

magpies: Aha, tak to je mi už hneď všetko jasnejšie. Ale vzhľadom k spoľahlivosti vynálezov Tryskáča=Rampa McKvaka by som bol nerád, keby sa stal symbolom Civicu 8G Mrk

Takže sa otvárajú netušené súvislosti a vyhlasujem za symboly Civicu 8G:

Rýchly Tiger ako symbol rýchlosti a mrštnosti 8G (inšpirovaný Tigríkom z medvedíka Pu)
Eko-Kačer ako symbol eko-vlastností 8G (inšpirovaný Skrblíkom)

Směju seSměju seSměju se

P.S. To nie je OT, to sa hlboko týka zrazu Mrk

--
5. Červen 2007 - 10:55
Hori
příspěvků: 186
3D 2.0 Plus
mám od: 10.12. 2010

Zdravím luhačovické, ale i všechny, kterým to tentokrát na sraz nevyšlo.
Přečetl jsem ze zvědavosti dosavadní příspěvky - není fakt moc co přidat - díky organizačnímu týmu - "displejové" společenství podobně stižených se zhmotnilo v pohodové atmosféře "na placu" s těma našima .... vozítkama (abych nebyl moc změkčilej), nebo dokonce při fajn posezení, kdy jsme uměli dát řeč na nám společné a příjemné téma.
Moje luhačovické technické starosti jsem před chvílí vložil na svoje téma (i-shift)a opravdu se těším, až se zase na nějaký víkend sejdeme, snad "se podaří zorganizovat" ten navrhovanej - podzimní.
Vím, že se "sám nezorganizuje" - nabízím spolupráci, budu přemýšlet co by šlo, třeba se mi tady na západě objeví kolezi a něco bychom dali dohromady tady.

--
4. Červen 2007 - 23:11
jarek
Obrázek uživatele jarek
příspěvků: 95
5D 2.2 Sport
mám od: 6.12. 2006

I my děkujeme organizátorům za přípravu " Luhačovického setkání mimozemšťanů hondího druhu ". Náš kačer získal výsadní sedadlo v Ufonovi, aby mohl sledovat stupnici ekonoměru.

--
4. Červen 2007 - 21:39

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".