1. sraz majitelů nové Hondy Civic 8G v roce 2007

Napište vaše návrhy a názory na sraz. Především se vyjádřete k termínu - navrhuji konec června 2007 (3 dny), a k místu - zde očekávám vaši iniciativu a vaše návrhy. Směju se

Navrhuji za A) LUHAČOVICE Orea hotel Fontána u přehrady nebo B) BRNO Orea hotel Santon u přehrady. V Luhačovicíh i (snad) v Brně bychom mohli mít neurčitou slevu na ubytování (jak velkou nevím, ale o 10% nemůže být řeč, tj. větší). Strava výběrem z MENU 3 jídel - polopenze. Směju se

Výhodou Brna je prostornější bezplatné parkoviště, výhodou Luhačovic je pro nás nová destinace (parkoviště je tam zpoplatněno a je nevhodné pro kruhovou fotku účastníků). Mrk

Navrhněte odb. činnost (odb. program o 8G - eko minirally mj.), činnost o večerech (1x taborák s opékáním buřtů a 1x posezení na terase s grilováním steaků?? Nebo co?). Pěší výlet do centra lázní a j. Co asi?

Dále se vyjádřete k charakteru srazu (rodiny s dětmi a pod.), přijmeme všechny i 7G, 6G, 5G atd.?.

Každý si pak sám e-mailem objedná ubytování, protože není v ničích silách odhadnou počet účastníků. Správnou adresu dodám včas, jakmile se dohodneme na místu konání.

Smích

Finančně to bude náročnější, než byl 0. sraz.

Prosím, abyste vyslovili zodpovědně svá přání a potřeby!!!! Nechápu

Hlavně už není moc času, půl roku předem je tak akorát!

Vložil Iček, 31. Prosinec 2006 - 17:43
 

jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Oooo dekujeme Vyplazuju jazyk

Vtipna nekolik minut stara on-topic historka - tuhle novinku jsem psal asi hodinu (holt nemam novinarske strevo) a pred ulozenim jsem pravdepodobne prisel o cookies a pri ulozeni jsem ziskal pouze informaci, ze nemam opravneni, cimz jsem o veskery text prisel. Vzhledem k tomu, ze muj Alzheimer na tom neni o moc hur nez ten Ickovo, nebyla sance to ani s nejvetsim nasazenim napsat znova. Pristich 20 minut jsem hledal fragmenty textu v pameti (Linux rulez), pak jsem 10 minut zjistoval jak je prevest do neceho jako ASCII a nakonec to berunka 2x10minut (po zavadeni o F5 - refresh) upravovala do normalni češtiny.

A proc to pisu - pouceni z toho je: neverte webovym aplikacim. Nikdy nevite, jestli vam mezi tim nespadlo pripojeni a jak si s tim poradi browser. Pokud napisete neco delsiho, ulozte si to alespon do schranky (ctrl+c)...

Konec odbocky Směju se

--
3. Červen 2007 - 21:45
ReJa
Obrázek uživatele ReJa
příspěvků: 299
5D 1.8 Comfort
mám od: 16.8. 2006

Perfektní srázek, třikrát bravo organizátorům. Bohužel jsme museli v sobotu vyrazit brzy, takže EKO jízda a zbytek sprintů jsme nestihli. Povedlo se docela dost foteček, tak je dám co nejdříve někam ke stažení.

--
3. Červen 2007 - 21:15
pegin
Obrázek uživatele pegin
příspěvků: 470
5D 1.8 Sport
mám od: 12.4. 2007

Za sebe i manželku musím říct, že SUPER!
Sprint - manželka měla ze sprintu nejdřív obavu, ale přesto chtěla jet se mnou. A výsledkem bylo, že všechny ostatní kola jsem odjel s ní za mohutnýho povzbuzování, takže byla pozitivní zátěží. Jen nevím koho tak povzbuzovala, jestli mě nebo auto Směju se
ECO jízda - fakt dobře vymyšlená a myslím, že klidně mohla být i těžší. Moc se mi líbilo, že nešlo o čas.
Počasí - sluníčko sice pořád nesvítilo, ale bylo ho až až, protože si teď na holou hlavu plácám jogurt! Večerní deštík nebylo to pravý, ale nám dobrou náladu z celýho dne nezkazil!
Organizace - malý časový skluz. Když však někdo musí koordinovat tolik nadšenců, kteří neví co by raději dřív dělali, je to pochopitelný. A přesto, že jsem se sprintu účastnil až do konce, stihnul jsem i ECO jízdu a pěkným oběděm a bez spěchu! Maximální skokojenost i s občerstvením.
Na další sraz se hlásím už teď i s manželkou!

--
3. Červen 2007 - 20:51
Tomík010
Obrázek uživatele Tomík010
Administrátor
příspěvků: 583
5D 1.8 Sport
mám od: 11.5. 2006

Parádní!

Tak bych jedním slovem shrnul letošní sraz v Luhačovicích.

Myslím, že vynaložené úsilí všech pořadatelů a organizátorů (Iček, John, jc, Koly, Stano a Gonda) nebylo zbytečné. Díky! Svědčí o tom hlavně počet účastníků, a také to, že spousta z nich neváhala přijet z míst vzdálených i několik stovek km Mrk

Ukázalo se, že mezi majiteli Civika je spousta zajímavých lidí, které spojuje nejen tento vyjímečný vůz, a tak i
tři dny srazu mohou být málo...
Těším se proto už na další sraz, a vím, že se určitě uskuteční, protože zapálených majitelů bude nadále přibývat.

Poděkování patří také všem manželkám a přítelkyním, které mají pochopení a tolerují nám naši velkou lásku k těm několika kouskům plechu a plastu Jsem zlý

A speciální poděkování patří Kolymu, který dokázal vytvořit opravdu zajímavou, a hlavně zábavnou eco-rally Směju se

P.S. Třídím fotky, je jich kolem 200, pokusím se některé brzy přidat do galerky.

--
3. Červen 2007 - 20:45
pepec
příspěvků: 619
5D 1.8 Sport
mám od: 6.10. 2006

Moc moc pekne !!

Musim sa velice pekne podakovat organizatorom za krasne pripraveny zraz. Ja aj moj spolujazdec sme sa velice dobre bavili, a moja krumplova medaila v sprintoch pojde na nejake velice cestne miesto Směju se

Napriek tomu ze som na zraze stravil len jeden necely den, tesim sa spolu s Ickom ( a dufam ze aj ostatnymi ) uz na ten dalsi. Co sa tyka pocasia, bolo podla mna prijemne, i ked viac slniecka by krajsie ukazalo auticka a prijemne prostredie okolia Luhacovic. No a opekanie karcinogenov v miernom dazdiku ? Nie je to nic co by bolo zdraviu nebezpecne, teda menej ako tie karcinogeny Směju se

Inak viem preco Koly lovil v tej kabele tie darceky tak dlho. Udrziaval nas v obrovskom napati !!!

Pepec
8G 1,8 SPORT Royal Blue Pearl
lovec UFOnov

--
3. Červen 2007 - 19:52
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

V rychlosti zatim jen male drobne opravy Ickovo obsahle zpravy Směju se Civic prijel ne v Legendu, ale v Accordu. Skyline byl/je oficialni fotograf a video pripravuje Gonda.

--
3. Červen 2007 - 18:55
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

1. SRAZ 8G.HONDACLUB.CZ dnes v poledne skončil. Postupně se zaregistrovalo 31 vozů, z čehož byl jeden půjčený Accord a v něm CIVIK, jehož Civic (co jsem to napsal? Napsal jsem to dobře, ale zní to blbě!) byl před nedávnem nabourán náklaďákem (Civikovi, manželce ani dětem se naštěstí nic nestalo), Pavel přijel v tak natuněné Hondě min. generace, že až zrak přecházel a ve starší Hondě dorazil, myslím, že Doomm. Účastníci si zakoupili i klubové samolepky a zaplatili registr. poplatek. Nějaké samolepky má k prodeji ještě jc (Honza Korbel) pro Čechy a nějaké mám já (pro Moravu, Slezsko a Slovensko). Ti kdož si o ně napsali, těm je pošlu. Xicht53 si je vyzvedne osobně 21. 06. u mně.

Na letištní ploše se pod taktovkou Kolyho, jc, Gondy a Stana jely sprinty, které vyhrál Ozzi na type-R a pak byla odstartovaná spanilá jízda 28 Civiců kolem a přes Luhačovice. Načež byly zúčastněné vozy vyfotografovány na letištní dráze. Hlavním fotografem byl Skyline (podle poslední zprávy jc, ve spolupráci s Gondou udělají DVD o 4 GB), který stejně jako loni, letos opět náš sraz neopomněl a paří mu uznání a poděkování nás všech!! Pro ty, kdož ho až tak moc neznají dodávám, že je největším odborníkem na americké Hondy. Na ty evropské, jak sám podotkl, je největším machrem King, leč ten mezi námi nebyl.

A pak byla odstartovaná další atrakce a to humorná, legrační a k ničemu nezavazující ECO-RALLY. Na trati dlouhé cca 90 km zvítězil Tomík010, dvě druhá místa v soutěžích posbíral i Pepavasa s Hybridem mimořádně opečovávaným jeho ženou, která jak se ukázalo je dokonalou fanynkou našeho 8G Honda Clubu. Komisaři John a Koly v cíli účastníků shovívavě sem tam prominuli pár set metrů, ale soutěž tím na regulérnosti dotčena nebyla.

Opékání buřtů, bohužel neproběhlo ideálně, začalo brzy pršet. Větru, dešti - jak popsal ve své zdravici účastníkům srazu Xicht53 - ještě poručit neumíme, ač se o to předcházející generace snažily. Vyhlášení výsledků provedl a napínáním účastníků při tahání cen z cestovní tašky pobavil, dokonalý klaun Koly. Kdyby Koly začal svou klauniádu v době vycházející hvězdy Bolka Polívky, tak jsme dnes o Bolkovi Polívkovi neslyšeli!

Jestli se sraz vydařil nebo ne, se dozvíme z ohlasů na tomto fóru? Ale jak v závěru v poděkování organizátorům shrnul účastník nejvyšší Ruda Horák, zvaný Hori (196 cm), marné to nebylo a tak Ti kdož nepřijeli mají motivací k účasti na příštím srazu.

Tu, nikoliv moc viditelnou, avšak podstatnou práci vykonal jc, který, jak je mu vrozeno, se pohyboval velice skromně, na rozdíl ode mne! Mrk

1. sraz skončil, ať žije sraz druhý!

P. S. Z důvodu nenadále události v rodině ze srazu bleskově v sobotu večer odcestoval můj úhlavní přítel JOE, ale jak jsem s ním dnes mobilem hovořil, situace nevypadá beznadějně a zřejmě bude vše v pořádku.

--
3. Červen 2007 - 19:12
Civic
Obrázek uživatele Civic
příspěvků: 192
majitel jiné Hondy

Tady v Hranicích leje jak cip. Přijedu zítra v accordu 2,0 - i-vtec v automatu - porovnáme to se civicem - bude to asi zajímavé porovnání co se týče podvozku a motoru.....akorát ten AT to trochu degraduje.......

--
1. Červen 2007 - 19:48
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

JOE napsal:
Tak jsem právě umyl auto do absolutního lesku a pomalu se vydávám na cestu. Jestli zmoknu, tak mě trefí šlak! Myl jsem to skoro 3 hodiny Jsem smutný
Takže zítra naviděnou :-)

Zařaďte do programu JOEho odvoz na JIPku! Směju se

--
1. Červen 2007 - 15:17
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Šeřík: nejde o nič svetoborného, ale sú dôvody, prečo to nechceme hovoriť verejne. Spanilá jazda o 13.00 platí.

--
1. Červen 2007 - 12:43

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".