Luhačovický sraz (úspěšně?) zakončen

Jak už náš pravděpodobně nejaktivnější­ člen Iček stihl poreferovat, dnes byl zakončen náš první­ (fakticky ovšem druhý, i když obsahem se nemohou rovnat) sraz. Z pohledu organizátorů musí­m zdůraznit parádní­ účast, která překonala naše optimistické odhady, bezproblémovou spolupráci s účastní­ky ve všech fází­ch srazu a také nijak nezaviněné štěstí­ na počasí­.

Z mého pohledu účastní­ka musí­m pochválit výbornou (čti přátelskou) náladu, speciálně u k sobě se tulící­ch kluků Slovenských, kterým člověk musí­ odpustit i to Ferrari logo na tričku MrkTo je to, co dělá z dobrého srazu výborný... (a nemusí jít nutně o sraz 4% menšiny).

Vítězové jednotlivých disciplí­n jsou Ozzy, který naplnil ambice svého Type-R vozí­tka ve sprintech, a Tomí­k010, který předvedl skvělý výkon v orientačně-zábavné­ mimo-jiné-ekojízdě a těsně porazil i pegina a dobře vybaveného pepavasu s hybridem. Nejnižší průměrné spotřeby zase dosáhl jarek s dieselem. Kompletní výsledky zveřejní­me později.

A co teď? Gonda se Skylinem pro nás chystají­ audio-video-foto DVD ze srazu a Ičkovi vrtá hlavou, kde uděláme další­ sraz. Každopádně se máme na co těšit. Mimochodem, zatí­mco jsme v Luhačovicí­ch slavili neznámého stého registrovaného majitele, o ví­kendu se vyšplhal počet na 112.

Takže ještě jednou a snad ne naposled: Děkujeme všem účastníkům!

Organizační­ tým ve složení­:

Gonda - přestože zapojen až v pozdější­ fázi, vše dohnal svými skvělými nápady a postřehy; též kameraman a střihač
Iček - organizator a manipulátor (v dobrém), bavič, člověk odpovědný za výběr mí­sta a všechny potřebné osobní­ kontakty (hotel, letiště, ...)
jc - moje maličkost
John - levá i pravá ruka Ička (a možná i obě nohy), vlí­dnost a trpělivost sama
Koly - showman #2 (hned za Ičkem), s asi největší­m podí­lem na tomto srazu
Skyline - profesionální­ fotograf, kterého by záviděla lecjaká VIP svatba
stano - spolehlivý a prácechtivý človíček v oranžové vestičce, dbají­cí­ na podstatnou část letištní­ bezpečnosti + audio aparaturista

Diskuze.

Vložil jc, 3. Červen 2007 - 20:50