1. sraz majitelů nové Hondy Civic 8G v roce 2007

Napište vaše návrhy a názory na sraz. Především se vyjádřete k termínu - navrhuji konec června 2007 (3 dny), a k místu - zde očekávám vaši iniciativu a vaše návrhy. Směju se

Navrhuji za A) LUHAČOVICE Orea hotel Fontána u přehrady nebo B) BRNO Orea hotel Santon u přehrady. V Luhačovicíh i (snad) v Brně bychom mohli mít neurčitou slevu na ubytování (jak velkou nevím, ale o 10% nemůže být řeč, tj. větší). Strava výběrem z MENU 3 jídel - polopenze. Směju se

Výhodou Brna je prostornější bezplatné parkoviště, výhodou Luhačovic je pro nás nová destinace (parkoviště je tam zpoplatněno a je nevhodné pro kruhovou fotku účastníků). Mrk

Navrhněte odb. činnost (odb. program o 8G - eko minirally mj.), činnost o večerech (1x taborák s opékáním buřtů a 1x posezení na terase s grilováním steaků?? Nebo co?). Pěší výlet do centra lázní a j. Co asi?

Dále se vyjádřete k charakteru srazu (rodiny s dětmi a pod.), přijmeme všechny i 7G, 6G, 5G atd.?.

Každý si pak sám e-mailem objedná ubytování, protože není v ničích silách odhadnou počet účastníků. Správnou adresu dodám včas, jakmile se dohodneme na místu konání.

Smích

Finančně to bude náročnější, než byl 0. sraz.

Prosím, abyste vyslovili zodpovědně svá přání a potřeby!!!! Nechápu

Hlavně už není moc času, půl roku předem je tak akorát!

Vložil Iček, 31. Prosinec 2006 - 17:43
 

ReJa
Obrázek uživatele ReJa
příspěvků: 299
5D 1.8 Comfort
mám od: 16.8. 2006

Hura, hura, uz mam pokoj v F2 Směju se. Ani to moc nebolelo, ale dal jsem si zase telefonni kolecko pres ctyri pracovnice hotelu Směju se.

--
9. Květen 2007 - 9:55
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

ReJa: vyberieme účastnícky poplatok na mieste. Diskutujeme o tom aký vysoký, zatiaľ tu píšeme 100Kč, ale ak účasť nebude skutočne veľká, tak je to dosť málo.

--
9. Květen 2007 - 8:22
ReJa
Obrázek uživatele ReJa
příspěvků: 299
5D 1.8 Comfort
mám od: 16.8. 2006

Jasne, kolik se vybira ? Muzu to vzit cash na Chodov, ten by mel byt 17.5.2007.

--
8. Květen 2007 - 23:25
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

V době kapitalizmu bohužel nehrabe ani to kuře zadarmo. Směju se
Zmíním se ještě obecně o připravě srazu v Luhačovicích na kterém pracuje tým několika málo nadšených Civikářů a zdůrazňuji i to, že valná většina z vás se z různých důvodů nezúčastní. Mnozí nemají ani potuchy o tom, co uspořádání takového srazu předchází a kolik energie a času to zabere těm, kteří dobrovolně a nezištně na tom dělají a při tom riskují, že se ono nebo tamto úplně nepovede a nebo nepodaří. A právě pro ten entuziasmus, nadšení těch několika málo z vašich řad, je třeba na to poukázat, aby snad nevznikla domněnka, že takový sraz lze zorganizovat levou zadní a při tom ještě odjet třeba na ryby. Organizátoři srazu doslova "vaří z vody" a přitom kamkoliv se obrátí, tam to pokaždé a vždy něco stojí! Kladu si otázku, zda-li to má vůbec smysl a jestli by nebylo racionálnější věnovat se jiné zájmové a lukrativnější činnosti? Směju se

--
8. Květen 2007 - 21:37
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Doplnené niektoré veci, najmä to aby ste nebrali program ako definítívny, ale postupne aktualizovaný a sledovali ako sa mení. Napríklad pravdepodobne budú ďalšie dopoludňajšie akcie. Bohužiaľ práve kvôli tomu budeme asi musieť vyberať aj účastnícky poplatok.

--
8. Květen 2007 - 16:28
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel
--
7. Květen 2007 - 21:04
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

oka, dopisu to do neoficialni informacni stranky Mrk

--
7. Květen 2007 - 17:03
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Pro rezervaci ubytování na sraz volejte dopoledne ve všední den 577 117 223 (což je marketingové a rezervační odd.) a odpoledne 577 117 881 (F2) nebo pokud již nebudou mít volné pokoje, tož pak volejte 777 117 111 (F1). O So, Ne, svátcích volejte přímo F2, popř. F1.

(F = Fontána)

Informace přímo od ředitele hotelu!!

Směju se

--
7. Květen 2007 - 16:12
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

ReJa: Tak to je divné, snáď to bolo len preto, že je dnes takmer víkend. Skús to znova, Iček (ktorý je tiež momentálne asi niekde mimo) to určite zariadi keby bol nejaký problém.

--
7. Květen 2007 - 13:05
ReJa
Obrázek uživatele ReJa
příspěvků: 299
5D 1.8 Comfort
mám od: 16.8. 2006

Tak jsem si dneska zkoušel zarezervovat ubytování v hotelu, paní si mě tam cvrnkali jedna přes druhou a výsledkem je, že mám kulový Jsem smutný, přepojili mě na číslo, kde to nikdo nebere.

--
7. Květen 2007 - 11:27

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".