1. sraz majitelů nové Hondy Civic 8G v roce 2007

Napište vaše návrhy a názory na sraz. Především se vyjádřete k termínu - navrhuji konec června 2007 (3 dny), a k místu - zde očekávám vaši iniciativu a vaše návrhy. Směju se

Navrhuji za A) LUHAČOVICE Orea hotel Fontána u přehrady nebo B) BRNO Orea hotel Santon u přehrady. V Luhačovicíh i (snad) v Brně bychom mohli mít neurčitou slevu na ubytování (jak velkou nevím, ale o 10% nemůže být řeč, tj. větší). Strava výběrem z MENU 3 jídel - polopenze. Směju se

Výhodou Brna je prostornější bezplatné parkoviště, výhodou Luhačovic je pro nás nová destinace (parkoviště je tam zpoplatněno a je nevhodné pro kruhovou fotku účastníků). Mrk

Navrhněte odb. činnost (odb. program o 8G - eko minirally mj.), činnost o večerech (1x taborák s opékáním buřtů a 1x posezení na terase s grilováním steaků?? Nebo co?). Pěší výlet do centra lázní a j. Co asi?

Dále se vyjádřete k charakteru srazu (rodiny s dětmi a pod.), přijmeme všechny i 7G, 6G, 5G atd.?.

Každý si pak sám e-mailem objedná ubytování, protože není v ničích silách odhadnou počet účastníků. Správnou adresu dodám včas, jakmile se dohodneme na místu konání.

Smích

Finančně to bude náročnější, než byl 0. sraz.

Prosím, abyste vyslovili zodpovědně svá přání a potřeby!!!! Nechápu

Hlavně už není moc času, půl roku předem je tak akorát!

Vložil Iček, 31. Prosinec 2006 - 17:43
 

jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

ja bych pockal na to, kolik se nas zaregistruje. A hlavne uz bysme se meli shodnout na miste a casu.

--
19. Březen 2007 - 23:26
ReJa
Obrázek uživatele ReJa
příspěvků: 299
5D 1.8 Comfort
mám od: 16.8. 2006

Já pojedu, chcete to organizovat uzavřeně jen pro 8G nebo uděláme větší akci a dáme info i na ostatní weby ? Jinak s organizací bych rád pomohl, bohužel to mám na Moravu trochu z ruky Jsem smutný, můžu udělat letáčky Směju se. Pokud bude místo na otestování výkonu a zrychlení, zkusím domluvit s ReNem ten GTECH.

--
19. Březen 2007 - 23:06
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Vypada to dobre Směju se dokonce tam maji okruh Vyplazuju jazyk

letecky.jpg

--
19. Březen 2007 - 22:42
JOE
Obrázek uživatele JOE
příspěvků: 611
5D 1.8 Sport
mám od: 5.9. 2006
v provozu od: 5.9. 2006

Co by jste řekli třeba na něco takového http://www.campborova.cz/INDEX.htm Vyhřívaný bazén, poloha prakticky v centru ČR Směju se

--
19. Březen 2007 - 22:05
JOE
Obrázek uživatele JOE
příspěvků: 611
5D 1.8 Sport
mám od: 5.9. 2006
v provozu od: 5.9. 2006

Doufám, že mě teď Iček neukamenuje Směju se. Chci se jenom zeptat, zda by místo hotelu nebyl lepší spíš nějaký kemp? Spousta místa, příroda, selátko atd. Směju se

Rallysprint: Byl to spíš vtip, byl bych nerad, kdyby to někdo v zuřivé soutěživosti přehnal a ještě si způsobil nějaké zranění Směju se Spíš jsem tím chtěl vyjádřit svůj názor, že ecorun mi přijde možná malinko nudnej Směju se Ploužit se někde 40 km, v honbě za 1 dl benzínu, nevím nevím Směju se Myslím, že čas by se dal využít lépe třeba při jízdě zručnosti (kužely, parkování atd.)

Organizace: já rád s něčím pomůžu, ale až tak za měsíc, mám teď dost šílený období Jsem smutný Navíc, upřímně řečeno, zajišťovat něco na vzdálenost 400 km, jde těžko Směju se

--
19. Březen 2007 - 21:47
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Navrhuju uzavrit anketu. Icku, staci ti tyto vysledky? Pokud ano, navrhuju dale vyhlasit misto a cas a zacit s registraci abysme vedeli kolik nas bude.

--
19. Březen 2007 - 21:19
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Vrhní termín srazu B na dd mm 2007 (?)

SmileyCentral.comimage.gifSmileyCentral.comimage.gifSmileyCentral.comimage.gif

--
14. Březen 2007 - 18:22
PD
Obrázek uživatele PD
příspěvků: 560
5D 1.8 Executive
mám od: 7.12. 2006

Podle dosavadní statistiky, pokud dobře počítám, z 26 odpovídajících nepřijede jen pět, takže dělat kvůli nim ještě jeden sraz poměrně brzy po tom prvním je fakt asi nesmysl.
I když se to týká mně...
Pokud by měl být nějaký podzimní sraz, přimlouval bych se za to, aby byl termín navržen dřív, plánuju hodně dopředu...

--
14. Březen 2007 - 12:09
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Ja myslim ze jsem se vyjadril Směju se

Druhy sraz pokud ano, tak ve vetsim odstupu od sebe, abychom netristili sily (treba nekdy na podzim).

JOE navrhnul sprinty, mohl by je i zorganizovat? Ale bude to chtit zjistit kde by se to dalo realizovat, coz bez fyzicke navstevy pujde asi tezko. Icku vis tam o nejakem miste? Nemusi to byt uplne za rohem, dalo by se to spojit s vyletem/eko rally/...

--
14. Březen 2007 - 9:18
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Ako som Ti už napísal v PZ, nerozumiem prečo prakticky urobiť zrazy dva, keď v rovnakom zložení sa zídeme aj "na ostro", akurát sa tam pridajú aj nejaký ďalší účastníci.

Čo sa týka Supermana, nič z toho čo menuješ od Teba nechceme, teda možno až na to posledné Mrk

Druhý zraz je samozrejme otvorený diskusii.

--
14. Březen 2007 - 2:22

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".