1. sraz majitelů nové Hondy Civic 8G v roce 2007

Napište vaše návrhy a názory na sraz. Především se vyjádřete k termínu - navrhuji konec června 2007 (3 dny), a k místu - zde očekávám vaši iniciativu a vaše návrhy. Směju se

Navrhuji za A) LUHAČOVICE Orea hotel Fontána u přehrady nebo B) BRNO Orea hotel Santon u přehrady. V Luhačovicíh i (snad) v Brně bychom mohli mít neurčitou slevu na ubytování (jak velkou nevím, ale o 10% nemůže být řeč, tj. větší). Strava výběrem z MENU 3 jídel - polopenze. Směju se

Výhodou Brna je prostornější bezplatné parkoviště, výhodou Luhačovic je pro nás nová destinace (parkoviště je tam zpoplatněno a je nevhodné pro kruhovou fotku účastníků). Mrk

Navrhněte odb. činnost (odb. program o 8G - eko minirally mj.), činnost o večerech (1x taborák s opékáním buřtů a 1x posezení na terase s grilováním steaků?? Nebo co?). Pěší výlet do centra lázní a j. Co asi?

Dále se vyjádřete k charakteru srazu (rodiny s dětmi a pod.), přijmeme všechny i 7G, 6G, 5G atd.?.

Každý si pak sám e-mailem objedná ubytování, protože není v ničích silách odhadnou počet účastníků. Správnou adresu dodám včas, jakmile se dohodneme na místu konání.

Smích

Finančně to bude náročnější, než byl 0. sraz.

Prosím, abyste vyslovili zodpovědně svá přání a potřeby!!!! Nechápu

Hlavně už není moc času, půl roku předem je tak akorát!

Vložil Iček, 31. Prosinec 2006 - 17:43
 

Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Navrhujem pridať do ankety položku (otázka "Jaký termín pro sraz preferujete?:") "nevím, ale chci se zúčastnít".

--
1. Březen 2007 - 9:21
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Prosím, abyste hlasovali všichni jedenkrát a vybrali si ten nejvhodnější termín i když vám je vcelku jedno, který termín to bude, protože teoreticky vám vyhovují všechny. Jenom tak alespoň přibližně poznám kolik vozů na sraz přijede.

Teď je v anketě 12 hlasů. Dalším 150 lidem to je jedno, kdy se sraz uskuteční, tak nehlasují. Směrodatnou informací dle hlasování ovšem je, že nepřijede 162 vozů, nýbrž 12!!! Nedělám z toho drama, ale pro zorganizování celého srazu je to podstatná informace!!!

MrkSměju seSmích

--
1. Březen 2007 - 2:21
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

jc napsal:
vlevo mate anketu...

Hlasujte, hlasujte, hlasujte!
Každý jen jedenkrát!
MrkSměju seSmích

--
28. Únor 2007 - 10:10
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

vlevo mate anketu...

--
27. Únor 2007 - 22:43
blik
Obrázek uživatele blik
příspěvků: 111
5D 1.8 Comfort
mám od: 6.4. 2006

Taky jsem spíš pro začátek června. Směju se

--
27. Únor 2007 - 22:40
HonzaTU
příspěvků: 32
5D 1.8 Sport
mám od: 4.1. 2007

Jsem spíše pro dřívější termín na začátku června. Na 99% přijedu!

--
27. Únor 2007 - 21:45
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Pokiaľ to bude len trochu možné tak na zraz prídem. K termínu sa ale bohužiaľ takto dopredu vyjadriť vôbec neviem.

--
27. Únor 2007 - 17:39
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Jsem pro ten prvni termin - 1.6.-3.6.

--
27. Únor 2007 - 17:25
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Od ředitele hotelů Fontána I+II v Luhačovicích jsem obdržel tuto zprávu. Prosím, abyste si vybrali ze dvou možných termínu nebo navrhli úplně jiný termín pro náš sraz, který pak teprve ověřím jak by byl reálný.

Dobrý den,
moc se omlouvám, ale agentura s konečnou platností objednala a potvrdila incentivní akci pro 450 osob v termínu 15.6.-16.6.2007.
Vzhledem k tomu, že objednávka ze strany agentury je naprosto maximalistická, nemám bohužel prostor pro Vaši skupinu.
Dovoluji si Vám proto nabídnout dva červnové termíny, ale jeden z nich je bohužel právě na sklonku prázdnin.
Víkend 1.6.-3.6.2006 nebo 29.6.-1.7.2007.
Doufám, že se rozhodnete a vyberete jeden z nabízených termínů.
Ještě jednou se omlouvám a pokorně čekám Vaši odpověď.
S přátelským pozdravem
A.P.


MrkSměju seSmích

--
27. Únor 2007 - 17:22
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Četl jsem hlasy z řad našich členové a čtenářové, že převážné většině potencionálních účastníků by vyhovoval termín uprostřed června/júna 2007. Pokud je nutno, aby byly termíny 2, ten druhý poslední víkend v srpnu, tak se musíme shodnout a dohodnout do 14 dnů. Problém je i v tom, že vůbec nedokážu odhadnout počet účastníků a počet vozů. Udělám to zcela určitě tak, že zde, na www.hondaclub.cz a www.honda-club.cz (nebo jak se ty web. stránky hondy jmenují) + http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?t=2418&postdays=0&postorder=asc&start=525
Povídáme si o NOVÉM Civicu... pro fandy
zveřejním pozvánku a každy za sebe si na udané adrese pro svoji kamarelu objedná e-mailem ubytování do data, které bude pro hotel akceptovatelný a pak šmytec. Ono se s tím nic jiného dělat nedá. Nemohu totíž ručit za všechny a za všechno.

Nebylo by od věci, kdyby se pár schopných lidí ke mně přidalo a za účelem organizace 1. srazu jsme se sešli v počtu asi 6-8 osob (sólo bez manželek a dětí) na chalupě na Vysočině (jak jsem již jednou chtěl uskutečnit) na 2 dny někdy v březnu-dubnu, kde bychom vše prohovořili a rozdělili si úlohy. Kromě mne a JC se další dobrovolníci musejí ovšem ještě přihlásit. Dopředu tuším jak se do toho hrnou...
V opačném případě navrhnu, abychom to zadali nějaké agentuře, která si nás zkasíruje a vydělá...

Zatím mám smíšený pocit nebo lépe pocit blbý, že každého zajímá až přímá účast na srazu, ale organizace atp. zřejmě moc lidí neláká.

MrkSměju seSmích

--
24. Únor 2007 - 0:57

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".