1. sraz majitelů nové Hondy Civic 8G v roce 2007

Napište vaše návrhy a názory na sraz. Především se vyjádřete k termínu - navrhuji konec června 2007 (3 dny), a k místu - zde očekávám vaši iniciativu a vaše návrhy. Směju se

Navrhuji za A) LUHAČOVICE Orea hotel Fontána u přehrady nebo B) BRNO Orea hotel Santon u přehrady. V Luhačovicíh i (snad) v Brně bychom mohli mít neurčitou slevu na ubytování (jak velkou nevím, ale o 10% nemůže být řeč, tj. větší). Strava výběrem z MENU 3 jídel - polopenze. Směju se

Výhodou Brna je prostornější bezplatné parkoviště, výhodou Luhačovic je pro nás nová destinace (parkoviště je tam zpoplatněno a je nevhodné pro kruhovou fotku účastníků). Mrk

Navrhněte odb. činnost (odb. program o 8G - eko minirally mj.), činnost o večerech (1x taborák s opékáním buřtů a 1x posezení na terase s grilováním steaků?? Nebo co?). Pěší výlet do centra lázní a j. Co asi?

Dále se vyjádřete k charakteru srazu (rodiny s dětmi a pod.), přijmeme všechny i 7G, 6G, 5G atd.?.

Každý si pak sám e-mailem objedná ubytování, protože není v ničích silách odhadnou počet účastníků. Správnou adresu dodám včas, jakmile se dohodneme na místu konání.

Smích

Finančně to bude náročnější, než byl 0. sraz.

Prosím, abyste vyslovili zodpovědně svá přání a potřeby!!!! Nechápu

Hlavně už není moc času, půl roku předem je tak akorát!

Vložil Iček, 31. Prosinec 2006 - 17:43
 

Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Koly, ty jako matematik jistě víš, že to bylo akademické číslo zvolené pro demonstrativní účel....
MrkSměju seSmích

--
1. Březen 2007 - 19:17
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Já z toho nemám radost, leč sraz chceme a většina hlasů rozhodne. Upřímně bych byl rád, kdybychom se zúčastnili všichni a osobně se poznali a vyléčili si midišrámy a vysvětlili miniurážky, co jsme si na dálku dali této diskusi. Blinkám --> Směju se

MrkCoolSmích

--
1. Březen 2007 - 19:15
PD
Obrázek uživatele PD
příspěvků: 560
5D 1.8 Executive
mám od: 7.12. 2006

No, teoreticky vzato, by tam mohly být ještě další možnosti (pokud by se mělo vyjádřit všech 100+ lidí, o nichž mluvil Iček):
5. Je mi to jedno, stejně nepřijedu. (Vyplazuju jazyk
6. Přijel bych rád, ale nehodí se mi ani jeden z navrhovaných termínů.
Možná že by součet takto odpovídajících výrazně zvedl celkový počet odpovědí .-)
Podotýkám, že já sám jsem se se svými možnostmi vešel pouze do srpnového termínu...

--
1. Březen 2007 - 18:59
PD
Obrázek uživatele PD
příspěvků: 560
5D 1.8 Executive
mám od: 7.12. 2006

Koukám, že se pro sraz vrbí první víkend v červnu, tak to bude bohužel beze mně :-/
Nicméně doufám, že vám ostatním vyjde všechno k plné spokojenosti!

--
1. Březen 2007 - 17:35
lubos
příspěvků: 19
5D 1.8 Sport
mám od: 17.8. 2006

No hned som zahlasoval za poslednu volbu...
Je mi to naozaj jedno kedy sa zraz uskutocni, pokial sa nevyskytne nieco naozaj zavazne tak rozhodne si nenecham ujst taku masovku Civicov po kope. Směju se
Kludne by mohol byt zraz aj tuto sobotu, chystam sa do Brna...

--
1. Březen 2007 - 11:07
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Pridej!!! Mrk

--
1. Březen 2007 - 10:53
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

A teraz som zvedavý, či sa tam objaví 150 hlasov Mrk

--
1. Březen 2007 - 10:52
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

OK doplnil jsem...

--
1. Březen 2007 - 10:47
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Nehovorím, že mi to je jedno, iba že sa k tomu takto skoro neviem vyjadriť. Ale ak sa termín s predstihom dohodne, je veľká pravdepodobnosť, že si to budem vedieť zariadiť.

No a či je jedno za aký termín budem hlasovať? Tak môžem hlasovať za prvý, aj keď napríklad Tebe nevyhovuje? Mrk Myslel som, že zmysel tej ankety je zistiť ktorý termín vyhovuje najviac ľuďom. Ak bude Ičkových "150" ľudí, ktorým je to jedno, hlasovať náhodne, tak vypovedacia hodnota ankety bude nulová. Preto mi pripadá najlepšie pridať ešte jednu možnosť výberu, tým sa zistí najvhodnejší termín aj potenciálne množstvo účastníkov.

--
1. Březen 2007 - 10:21
rybiz
Obrázek uživatele rybiz
příspěvků: 1092
bývalý majitel

Jestli je někomu jedno kdy sraz bude ale přijede, tak je jedno pro jaký termín bude hlasovat. Hlavně aby se srazu zůčastnil ! Zatím jak to tak vidím, (trošku předčasně) první termín je zrovna pro mě úplně ten nejnemožnější za celý rok. 3.6. se vracím z týdenního rybářského zájezdu, který je naplánovaný a zamluvený rok dopředu . Jinak jsem hlasoval pro druhý termín, ale klidně bych bral i druhý, kromě prvního je mi to jedno ale přijedu !

--
1. Březen 2007 - 10:11

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".