Třepání ve volantu při 110km/h

Zdravím vás všechny,

* mám problém v tom, že když překročím 110km/h na dálnici, začne mi třepat ve volantu. Není to jen jemné třepání, spíš silnější. Jde to jen od pravého kola.
* začalo to po včerejším nočním driftování na sněhu. podotýkám, že nedošlo k nárazu.
* první co jsem udělal: zajel jsem do mnou prověřeného pneuservisu a nechal kola převážit. Jezdím k nim pravidelně a nikdy jsem s nimi neměl problém, dělají kvalitní práci. Borec mi tam řekl, že gumy jsou uprostřed ohlé dovnitř ne moc, ale že to muže být tím. Prý na nich mám dojet zimu a hodit do popelnice. Mají ještě okolo 4mm hloubku, tak jsem se dost divil. Po vyvážení kol třepání trošku ustálo, ale pořád to není žádná slast jako předtím. Jsou to gumy goodyear 205tky, na origo alu discích, mám je od koupi vozu, nevím kolik měli najeto předtím, ale já na nich najel cca 25tis km.
* chtěl bych ještě sjet na geometrii, ale bojím se že to bude něco jiné..

vypadá to že každá sranda něco stojí.. Brečím

díky za odpovědi Repi

Vložil Reposol, 19. Leden 2013 - 19:16
 

Petr78
Obrázek uživatele Petr78
příspěvků: 1293
4D 1.8
mám od: 28.4. 2012
v provozu od: 27.7. 2006

Prohlížel jsi tu gumu jestli nemá na boku bouli?

--
19. Leden 2013 - 22:01
Dejv
Obrázek uživatele Dejv
příspěvků: 1522
5D 1.8 Sport
mám od: 1.4. 2011
v provozu od: 1.4. 2011

Kdyby to byl led v kole (taky se mi to stalo) tak by na to snad v pneuservise přišli. Pokud nedošlo k nárazu, určitě to nebude ani chyba disku, takže bych to viděl skutečně na vadnou gumu. Možná se to projevilo až včera protože jsi na nich o letošní zimě poprvé překročil stokilometrovou rychlost?

--
19. Leden 2013 - 21:31
zitnyp
Obrázek uživatele zitnyp
Administrátor
příspěvků: 2249
bývalý majitel

me to takhle delalo u zadniho kola, byl to led v kole, ale to asi neni ani jednoho pripad Směju se

Umyj si auto BezOplachu.cz467672.pngPetr Žitný

--
19. Leden 2013 - 21:07
kremilek007
Obrázek uživatele kremilek007
příspěvků: 1340
5D 2.2 Sport
mám od: 30.10. 2009

já si takto zničil liťáky minulý rok, k nárazu taky nedošlo, vyvážení ok, geo taky, klid byl vždy po vyvážení jen tak na 200km, pak auto zase začalo hopsat a klepat volant, vyměnil jsem tedy ty ko liťáky za plechy, pneu jsem na zkoušku nechal a je to ok, tak že je zatím mám

Spritmonitor.de

--
19. Leden 2013 - 19:55

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".