Hledat |
Nova honda civic 2012Mno naciel som dake spy fotky noveho civicu http://www.autoexpress.co.uk/news/autoexpressnews/254821/next_honda_civic_pictures.html Vložil wladobbb, 23. Červenec 2010 - 8:54
|
příspěvků: 5047
bývalý majitel
Pepo, tady jsem to označil:


Mělo by to být jen na naftové verze.
příspěvků: 2241
4D Hybrid
mám od: 5.2. 2007
Tohle je Sport z RnL. Kde to má být?



příspěvků: 5047
bývalý majitel
Vždyť to píšu ... BAZMEK ...
bývalý majitel
Pry bylo nutne to takhle nasilne naroubovat na auto, protoze to nejakym zpusobem zabranuje vireni vzduchu ktere by ropenku C9G posunuly natesno do horsi emisni kategorie. Sila, ze
____________________________________________
Civic Type-R 8G
příspěvků: 5047
bývalý majitel
Někde jsem zaslechl nějaké vrabce na střeše, že kolem 2014 se uvažuje o C9G kombi. Bohužel povidali i něco o možném konci Accorda v Evropě kvůli minimálním prodejům.

majitel jiné generace
suhlasim kolko z nas malo C7G, ja nie a keby som nemal 8G tak do 9G by som asi išiel, ale kedže nemenim každe 3 roky auto tak si počkam na 10G
ako je to v jednej rozprávke, ktorú som čítal krsňátku "máma řekla počkame třeba se ho dočkame"
5D 1.8 Sport
mám od: 25.4. 2009
v provozu od: 25.4. 2009
Asterix, nevidim jediny dovod, preco by sa buduci majitel nemal z toho auta tesit... to, ze sa ti nepaci, neznamena, ze si to auto nenajde spokojneho kupca. Len si spomen ako si sa tesil zo svojho auta. A dobre vieme, ze 8G nie je dokonale auto
5D 2.2 Sport
mám od: 4.7. 2007
Už se nemůžu dočkat, kdo ho bude mít první a bude nám donekonečna vykládat, jaká je to bomba


majitel jiné generace
Martine,to jsem myslel.Civic 8g je hezčí
.
příspěvků: 5047
bývalý majitel
Miky, myslíš tady tento šikmo dolu mířící bazmek pod světlem?
To má speciálně dehet a má to zlepšovat aerodynamiku, teda v Hondě to tvrděj
Jinak s Tebou souhlasim a ještě bych přidal i horší ergonomii ovladačů v kokpitu