Brzdy a destičky

Při podzimní servisní akci jsem byl obviněn z agresivní jízdy - destičky mám sjeté na 6 mm za 11000 km. Tvrdili, že to je asi polovina životnosti. Neřekli někomu z vás, jak jsou na tom ty vaše? Docela by mě to zajímalo. Je fakt, že je asi namáhám víc, než většina z vás, protože cca polovinu mého nájezdu tvoří německé dálnice a tam se necourám... Takže jak jste na tom vy a po kolika km je "normální" měnit destičky?

2bep napsal:
Určitě někomu pomůže toto vlákno, hlavně první Danyho příspěvek (popisuje základní TypeR rozměr brzd, tedy 300mm).
Danyho brzdová kuchařka
Vložil Bruure, 6. Listopad 2006 - 11:55
 

v-tec-inside
Obrázek uživatele v-tec-inside
příspěvků: 1883
5D 1.8 Executive
mám od: 10.11. 2006

porsche917 napsal:
A co si vsetko objednal?

No greenstuff predne som mal doma este zabalene, bral som predne kotuce Turbo Groove, lebo moje originaly su na pokraji smrti a stale ma EBC kotuce vyjdu lacnejsie ako originaly od Hondy , dalej zadne greenstuff a nakoniec brzdovu kvapalinu 307+. S postovnym a po zlave s kodom to vyjde na nejakych 250 Eur, co je super cena. U nas ani u danyho sa to za podobnu cenu zohnat neda, kazdy musi z niecoho zit, to je jasne. Platene Paypal uctom.

Don´t Look To The Eyes Of A Stranger

--
10. Duben 2009 - 10:36
porsche917
Obrázek uživatele porsche917
příspěvků: 169
3D 2.2
mám od: 12.11. 2008

A co si vsetko objednal?

--
10. Duben 2009 - 10:31
v-tec-inside
Obrázek uživatele v-tec-inside
příspěvků: 1883
5D 1.8 Executive
mám od: 10.11. 2006

Tak dnes som objednaval brzdy z brakes4u a kod na zlavu, ktory sem vlozil Bruure sluzi uz na zlavu 15% miesto povodnych 5%.

Don´t Look To The Eyes Of A Stranger

--
9. Duben 2009 - 23:34
Sau
příspěvků: 566
náhodný návštěvník

Ok Směju se Jinak k těm Ferodo nemáte nikdo nic ? Vemu asi teda je a holt sa uvidí. Blbnutí u ma už skončilo tak by stačit měly. ...only the good die young...

--
8. Duben 2009 - 6:17
thomaZ
Obrázek uživatele thomaZ
příspěvků: 343
náhodný návštěvník

Jde vždy o balení na nápravu. Mrk

--
8. Duben 2009 - 1:09
Sau
příspěvků: 566
náhodný návštěvník

Z části bych je samozřejmě neměnil, šlo mě enom o to jak sa to objednává, jestli jedno balení nebo dvě Směju se

...only the good die young...

--
7. Duben 2009 - 18:05
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

EBC prodava sadu na napravu, ostatni nejspis taky. Ono kdybys to vymenil jen z casti, tak by to mohlo delat neplechu.

--
7. Duben 2009 - 17:58
Sau
příspěvků: 566
náhodný návštěvník

Nebo teď vidím v nabídce aj destičky od Ferodo, základní řada Premier, za 1041 vč DPH. To by taky nemoselo byt špatné, ne ?

Ikdyž, já sem destičky eště nikdy nekupoval, je potřeba kůpit jedny nebo 2 balení ? Balení je na kolo nebo na nápravu ?

...only the good die young...

--
7. Duben 2009 - 15:35
Sau
příspěvků: 566
náhodný návštěvník

Budu potřebovat nové přední destičky. Co sem to tu pročetl tak optimální budů pro ma obyč černé EBC. Kde sa dajů kůpit najlevněj ? V té Anglii, pokud dobře vidím, vyjdů na nejakých 34 Liber + poštovné. To je 25 (?) Liber. Vyjdů někde levněj ? U nás je v žádnem e-shopu nemožu najít.. Nebo nebudete někdo objednávat taky, ať sa podělíme o poštovné ?

Origo Honda vyjdů na 2050,- bez DPH

...only the good die young...

--
6. Duben 2009 - 22:32
babo
příspěvků: 599
3D 2.0 Plus
mám od: 7.2. 2009

padam napsal:

Věci od EBC dodává i Dany - http://www.typer.cz/kontakt.php, ceny má srovnatelné s brakes4u, dodávka do cca 14 dnů. Stačí mu napsat a zeptat se na cenu a dostupnost.

je to zrejme tak, Dany doda a vide to asi rovnako, ako keby si to dovazal sam, mozno este lepsie. A riesi reklamacie pripadne on...

--
26. Březen 2009 - 13:35

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".