Ufo-sraz v Praze

Zde se mohou soustředit informace k Pražským srazům v rámci našeho klubu.

Následující akce: Pražský Ufosraz - Novoroční přípitek

termín: neděle 15.1.2023 13:00 - Bude upřesněno
místo: OC Šestka, zatím předpověď ukazuje, že by to šlo na střeše. V krizi sjedeme o patro níž Směju se

Zúčastní se:
- 2bep
- Selffinka
- Rogger01
- pilot
- Pája
...
..
.

Samozřejmě jsou vítaní i bývalí majitelé Mrk

InformaceJde o pravidelný sraz, který probíhá vždy první sobotu v měsíci. Informace

OC Šestka

Quote:
Jde o původní vlákno Předvánoční sraz v Praze.
Vložil 2bep, 20. Listopad 2009 - 1:15
 

Rocky
Obrázek uživatele Rocky
příspěvků: 223
bývalý majitel

Fil napsal:
2bep napsal:
to Fil: DONE Směju se

Ten bowling v Jesenici vypadá slušně, máš s ním osobní zkušenosti?



Mam s nim zkusenost jednou a to takovou ze jsem jel vcera okolo a vypada slusne i z venku a ma velke parkoviste navic v okoli mycky to Prazsti vsichni prazsti zname Směju se

Jinak zkusenost zadna, pokud bys ale chtel nejakou hloubejsi investigaci muzem nekdy chodov/vestec spojit i s navstevou a konzumaci v tomhle podniku :)

Osobně zkušenost nemám, ale byli tam kolegové... bowling klasika, co se týče jídla, tak taky průměr, ale to mi říkal šéf, kterej je trochu nóbl na jídlo, takže to beru s rezervou, velkou Smích Mrknu na to a případně zítra otestuji na oběd Smích nebo omrknu osobně... z práce to mám cca 3km Směju se Lucka
___________
Spritmonitor.de

--
17. Říjen 2013 - 19:36
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

2bep napsal:
nexus_cz napsal:
Je to vytápěný, ne? A je tam i restaurace (vytápěná s výhledem na trať), ale jasný, byl to jen návrh. Směju se ^_^

Dnes večer jsem byl s kolegy z práce v Pragaarena.cz na Čerňáku a musim, říct, že to byly zatim nejlepší motokáry, které jsem v Praze navštívil.
Motokáry ve velice dobrém stavu (žádné řešení horší/lepší), dráha perfektně postavená a povrch je výborný (žádný uklouzaný Radotín).
Parkování je tam bez problému, kuchyň má sice omezenější výběr, ale vaří dobře.
Restarace je vytápěná a samotná dráha taky, ale i tak tam byl kolem 21:00 cítit chlad a motokáry víc klouzaly (a to bylo venku kolem 10°C), takže si nedělám iluze, že by to měli v Radotíně vyhřívané lépe.

Tj. za mě to opravdu není vhodnou alternativou bowlingu během zimy. Ale někdy na jaře se tam můžeme vydat Palec nahoru



Super, diky za doporuceni!
--
16. Říjen 2013 - 11:37
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Super, urcite na ne mrknu na netu a sjedu se tam nekdy podivat. Ja byl s kolegy v patek v Radotine, v Restauraci teplo, burger skvelej a kamarad jezdil motokaru v tricku jeste asi v 11 hodin vecer, jinak ale spis na mikinu.

--
16. Říjen 2013 - 5:46
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

nexus_cz napsal:
Je to vytápěný, ne? A je tam i restaurace (vytápěná s výhledem na trať), ale jasný, byl to jen návrh. Směju se ^_^

Dnes večer jsem byl s kolegy z práce v Pragaarena.cz na Čerňáku a musim, říct, že to byly zatim nejlepší motokáry, které jsem v Praze navštívil.
Motokáry ve velice dobrém stavu (žádné řešení horší/lepší), dráha perfektně postavená a povrch je výborný (žádný uklouzaný Radotín).
Parkování je tam bez problému, kuchyň má sice omezenější výběr, ale vaří dobře.
Restarace je vytápěná a samotná dráha taky, ale i tak tam byl kolem 21:00 cítit chlad a motokáry víc klouzaly (a to bylo venku kolem 10°C), takže si nedělám iluze, že by to měli v Radotíně vyhřívané lépe.

Tj. za mě to opravdu není vhodnou alternativou bowlingu během zimy. Ale někdy na jaře se tam můžeme vydat Palec nahoru


--
15. Říjen 2013 - 23:23
Pája
Obrázek uživatele Pája
příspěvků: 619
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.1. 2010
v provozu od: 7.1. 2006

Tak letos bohužel asi beze mne,všechny termíny jsem v robotě. Jsem smutnýJsem smutný

--
15. Říjen 2013 - 19:00
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Hlasování o termínu akce uzavřeme tuto neděli 20.10. ve 20:00.
Pak rozjedeme už nějaké konkrétní plánování Směju se


--
14. Říjen 2013 - 22:49
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

2bep napsal:
to Fil: DONE Směju se

Ten bowling v Jesenici vypadá slušně, máš s ním osobní zkušenosti?



Mam s nim zkusenost jednou a to takovou ze jsem jel vcera okolo a vypada slusne i z venku a ma velke parkoviste navic v okoli mycky to Prazsti vsichni prazsti zname Směju se

Jinak zkusenost zadna, pokud bys ale chtel nejakou hloubejsi investigaci muzem nekdy chodov/vestec spojit i s navstevou a konzumaci v tomhle podniku Směju se

--
14. Říjen 2013 - 15:54
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

to Fil: DONE Směju se

Ten bowling v Jesenici vypadá slušně, máš s ním osobní zkušenosti?


--
13. Říjen 2013 - 23:45
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

2bep napsal:
to Fil: Za iniciativu Palec nahoru , ale od počátku řešíme soboty Směju se Pátky jsou pro mimoPražské pasé...



Dal jsem to tam jen jako priklad, mozna hod ten pool do sveho prvniho postu Mrk

A co se mista tyce tak jsem pro http://bowling-steakbarjesenice.cz/
Pro prazke jednoduche diky mytce vestec a ostatnim to je stejne jedno Směju se

--
13. Říjen 2013 - 23:09
zitnyp
Obrázek uživatele zitnyp
Administrátor
příspěvků: 2249
bývalý majitel

Odhlasovano, me je to totiz asi skoro jedno Jsem šokován))

Umyj si auto BezOplachu.cz467672.pngPetr Žitný

--
13. Říjen 2013 - 11:28

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".