Ufo-sraz v Praze

Zde se mohou soustředit informace k Pražským srazům v rámci našeho klubu.

Následující akce: Pražský Ufosraz - Novoroční přípitek

termín: neděle 15.1.2023 13:00 - Bude upřesněno
místo: OC Šestka, zatím předpověď ukazuje, že by to šlo na střeše. V krizi sjedeme o patro níž Směju se

Zúčastní se:
- 2bep
- Selffinka
- Rogger01
- pilot
- Pája
...
..
.

Samozřejmě jsou vítaní i bývalí majitelé Mrk

InformaceJde o pravidelný sraz, který probíhá vždy první sobotu v měsíci. Informace

OC Šestka

Quote:
Jde o původní vlákno Předvánoční sraz v Praze.
Vložil 2bep, 20. Listopad 2009 - 1:15
 

nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Směju se)) Díky. Počítáno s tebou je, pokud Ti to vyjde, budu rád, vaří tam dobře a je tam útulno.

--
23. Říjen 2014 - 19:24
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Teda paráda, s radostí koukám jak Ti to jde... Palec nahoru
To se asi odeberu na odpočinek... Smích
Zda dorazim či ne, je pořád ve hvězdách a nakonec to tak zůstane až do příštího víkendu, omlouvám se Pavle Jsem smutný


--
23. Říjen 2014 - 19:02
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Takže 1.11.2014 na 14:35 rezervováno i pro Rockyho s Luckou 10 míst (nevím zda někdo plánuje psy, jak to tam s nimi je). Sraz 14:00 hod na střeše OC Šestka, následně 14:20 hod odjezd směr restaurace Statenický mlýn, zřejmě, touto trasou . Tedy Lipská (na 1 sjezd) - Horoměřice - Statenický mlýn.

Odjíždět budeme 14:20, pokud někdo dorazí později (FILe?Smích), musí se do restaurace dopravit sám, důležité je odbočit u pneuservisu ulic Suchdolská / Kralupská DOLEVA
pneuservis.jpg

a doleva i v následující vracečce za autobusovou zastávkou cestou z kopečka.

vracak.jpg

jinak si myslím není kde bloudit, samozřejmě je možné, že světla na Evropské a stopku v Horoměřicích (nejsem si jist zda je tam semafor) neprojedeme společně, takže si prosím těch pár odboček zapamatujte (doleva u pneuservisu na křižovatce Suchdolská/Kralupská) a následnou vracečku také doleva.

Pojedeme předpisově bez předjíždění sebe samotných s patřičnými rozestupy. Pokud by někdo u restaurace (velká béžová budova s krásným rybníčkem a terasou) nezaparkoval, myslím že by bylo možné parkovat i za rohem:

parking.jpg

TRASA:

trasa.jpg

--
23. Říjen 2014 - 18:25
Rocky
Obrázek uživatele Rocky
příspěvků: 223
bývalý majitel

Jestli není ještě pozdě, tak nás na 1.11. připiš.

___________
Spritmonitor.de

--
23. Říjen 2014 - 13:53
tomika
Obrázek uživatele tomika
příspěvků: 840
bývalý majitel

nexus_cz napsal:
Já na Žižkov autem nejedu, je to tam samý hnědočech.

achjo, zase jeden svetak....Ja tu parkuji uz rok a nic se mi ani autu nestalo - coz napr. o smichove rici nemuzu - kde jsem asi 2 roky bydlel. Kazdopadne u nas na Zizkove jim rikame Cikani, protoze jich tu uz moc neni a neni treba se bat to rici nahlas Mrk

--
23. Říjen 2014 - 9:24
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Super, Pája prosím připsat na 1.11. ano sraz na OC Šestka viz výše a následně ve 14:20 odjezd na jídlo. Směju se

--
22. Říjen 2014 - 19:53
Pája
Obrázek uživatele Pája
příspěvků: 619
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.1. 2010
v provozu od: 7.1. 2006

1.11 aj ja děcka. Mrk

--
22. Říjen 2014 - 19:30
Rogger01
Obrázek uživatele Rogger01
příspěvků: 533
bývalý majitel

Pokaždé však sraz na OCšestka? Pak přesun?

--
22. Říjen 2014 - 19:26
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Na 1.11. se nahlásilo 6 lidí, pokud dorazí někdo další dejte vědět do zítřejší 11 hodiny, pak dělám rezervaci pro 7 lidí (1 místo je navíc kdyby mohl 2bep). Nicméně myslím, že tam s místem nebude problém, je to velká restaurace...

--
22. Říjen 2014 - 18:50
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Přesně tak, udělal jsem v Modré Stodole předběžnou rezervaci na sobotu 6.12.
Bowling 2 dráhy (15:00 - 16:00) - tj. cca 12 hráčů
Restaurace prozatím 15 míst.

Takže pokud někdo nepříjde s jiným zajímavým bowlingem (Žižkov je fakt leda pěšky na vožíračku To se zapije ), tak to i zůstane v Modré Stodole (Horoměřice).
Prosím všechny případné zájemce aby se co nejdřív hlásili, abych v případě velkého zájmu rozšířit objednávku.
Upřesňujte jak počet účastníků, tak počet hráčů Směju se


--
22. Říjen 2014 - 18:47

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".