CIVIC 2.2 EXECUTIVE r.v. 2008

Zdravím,
Mám v plánu koupi civika 5D ojetého přímo od hondy má nalítáno 173 000 km, zajímalo by mě jak je tento motor na tom s životností, znám naftaky co nalítaly klido přes 600k ale tady u toho auta nevím. díky předem za odpověď (jedná se už o model po faceliftu)

Vložil Dj.raptor, 8. Říjen 2012 - 13:00
 

Dj.raptor
příspěvků: 10
čekatel

majitel toho bazaru mi napsal toto : FAP auto má, pokud by se náhodou objevil v budoucnu problém,zdarma Vám ho odstraním i s přeprgramováním ř.j. . Což je pěkné ale věř
tomu v dnešní době Směju se nehledě na to že pro něj kdyžtak musím přes celou republiku takže zkouším zjistit vše co jde přes internet a telefon . Palec nahoru

--
14. Říjen 2012 - 11:35
Ivoos
příspěvků: 166
bývalý majitel

DPF:

Ja mam DPF ve svem druhem aute a zatim po 70tis Km je vse OK a dokonce jsem jeste ani jednou nevidel tu zazracnou kontrolku, takze me auto nenutilo na projizdku aniz bych chtel. Ale na rovinu mam z tohoto vyrobku respekt a neverim mu. Nezbyva nez doufat. Ono dnes sehnat noveho disela bez DPF nelze, takze si clovek nevybere.

Jinak v soucasnosti lze DPF za rozumny peniz nechat vycistit a tyhle specializovane firmy, na nej davaj zaruku 100tis km, takze je mozne, ze to v budoucnu zase takovy problem nebude. On vetsinou ten filtr pracuje spravne, pokud jsou v proradku vstriky, EGR, turbo, no proste motor slape jak ma.

Ten modry Civic, je fakt pekny a hodne bych vahal, jestli ho nevzit i s DPF. Pokud vim, ze to auto nebude jen do mesta, tak bych do toho sel.

--
14. Říjen 2012 - 8:19
Ivoos
příspěvků: 166
bývalý majitel

kpso napsal:
to Ivoos:
Redí to naftu??? Ako to dokáže :?

To se mi povedlo. Hlasitě se směju

Samo ze jsem myslel, ze to redi olej naftou, ale v hlave jsem mel jinou vetu nez jsem napsal. Priste budu muset psat kratsi prispevky, abych to po sobe stihnul precist Smích

--
14. Říjen 2012 - 8:00
Dejv
Obrázek uživatele Dejv
příspěvků: 1522
5D 1.8 Sport
mám od: 1.4. 2011
v provozu od: 1.4. 2011

Dj.raptor napsal:
auto je pekne bohužel ma DPF

Hhh.. tak to sorry, to jsem netušil. To bohužel vysvětluje i tu cenu, za pár let (kdyby sis to náhodou rozmyslel a chtěl ho vyměnit za něco jiného) bude nejspíš neprodejné.
--
13. Říjen 2012 - 12:23
Dj.raptor
příspěvků: 10
čekatel

auto je pekne bohužel ma DPF

--
13. Říjen 2012 - 11:44
Dejv
Obrázek uživatele Dejv
příspěvků: 1522
5D 1.8 Sport
mám od: 1.4. 2011
v provozu od: 1.4. 2011

Dj.raptor napsal:
tak takto auto bude hlavně jezdit do práce což je cca 12000 ročně po okreskách + něco vedle tak dejme tomu 15000 rád bych aby to mělo nějakou sílu ale zas moc nežralo (ideální perpetum mobile Pískám si ) což mě právě zaujal ten diesel se stejným výkonem jako benzín ale nesmiřitelně větším krouťákem a nižší spotřebou k tomu nehledě na potenciál v chipu. Co se výbavy týče určo bych rád USB pro přehrávání MP3, CD se mi moc prozatím v autě na našich silnicích neosvědčily a honit telefon nebo nějaký přehrávač přes AUX se mi zdá dosti nepraktické, dále bych rád xenony bohužel jsem je z 99% našel jen ve výbavě executive, prosklenou střechu vem čert. Bluetooth by taky nebyl na škodu na handsfree to zas bohužel je jen s navigací snad co jsme četl, co mě celkem zklamalo tak že civic nemá vyhřívání čelního skla Jsem smutný . Co poslouchám tak brát jen bez filtru pevných částic a to vše cca do 300 000 kč pokud možno . Toť k otázce co by autor chtěl :)

Nechápu, co furt řešíš. Auto je pěkné s malým nájezdem, a USB to má taky v prostoru pod opěrkou mezi sedadly. A navíc máš diesel za cenu benzínového! Co za cenu, někteří TADY chtějí za benzín mnohem víc, a to je mají i starší s větším nájezdem. Já bych do něj být tebou hned šel, a nebo čekáš až ti ho někdo vyfoukne pod nosem?
--
13. Říjen 2012 - 11:00
Dejv
Obrázek uživatele Dejv
příspěvků: 1522
5D 1.8 Sport
mám od: 1.4. 2011
v provozu od: 1.4. 2011

kpso napsal:
to Ivoos:
Redí to naftu??? Ako to dokáže :?

Asi chtěl napsat, že to ředí olej (naftou) ten DPF. To je známá věc.
--
13. Říjen 2012 - 10:55
Dejv
Obrázek uživatele Dejv
příspěvků: 1522
5D 1.8 Sport
mám od: 1.4. 2011
v provozu od: 1.4. 2011

kpso napsal:
to Ivoos:
Redí to naftu??? Ako to dokáže :?

Asi chtěl napsat, že to ředí olej (naftou) ten DPF. To je známá věc.
--
13. Říjen 2012 - 10:55
Bllesk
Obrázek uživatele Bllesk
příspěvků: 148
5D 1.8 Sport
mám od: 29.9. 2011
v provozu od: 29.9. 2011

PSebi napsal:
TO Bllesk: ta tvá spotřeba v tvém Civicovi je odečtená s PP nebo vypočítaná?
Ptám se proto, že u mě má někdy PP příliš optimistický odhad, a to až o 0,7L/100km než
je reálná spotřeba.

odcitana s PP ale porovnavam to s mojimi predoslymi autami tam tiez neukazoval presne PP

--
13. Říjen 2012 - 10:11
PSebi
příspěvků: 237
5D 1.8 Sport
mám od: 21.8. 2010

TO Bllesk: ta tvá spotřeba v tvém Civicovi je odečtená s PP nebo vypočítaná?
Ptám se proto, že u mě má někdy PP příliš optimistický odhad, a to až o 0,7L/100km než
je reálná spotřeba.

--
13. Říjen 2012 - 9:43

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".