8G stretnutie 2011

Trio Iček , Shadow, JUMBIK5 a rodinný príslušníci
absolvovalo krásny rodinný víkend v malebnom prostredí južnej Moravy. Boli sme obzrieť historické a kultúrne pamiatky vo Vranove nad Dyjí a okolí. Bol to fantastický predlžený víkend kde sa nám podarilo absolvovať návštevu pamiatok: hrad Bítov, zámok Vranov, Vranovská priehrada, Moto muzeum a dinopark.
Boli sme ubytovaný vo velmi príjemnom rodinnom penzióne Anita www.anita-vranov.cz , kde sme sa stretli s velmi ochotnou pani domácou a s kvalitou poskytovaných služieb sme boli nadmieru spokojný.
Pri večernej grilovačke sme sa zhodli , že toto je to pravé miesto kde chceme usporiadať naše
8G stretnutie 2011. Teda konkrétne v termíne 10-12.6.2011. Okolie poskytuje široké možnosti programu. samozrejme by sme sa venovali aj tradičným súťažiam, ale pridali by sme aj niečo nové. Pre pánov máme krásny bonus vo forme exkurzie vo Vranovskej vodnej elektrárne postavenej v rokoch 1930 - 34, kde sú podnes deň funkčné turbíny.
Nakolko je ubytovanie v penzióne limitované na 55 osôb, vyzývam záujemcov aby ma kontaktovali do SZ.

Za ička, shadowa
JUMBIK5

PS: podporte unlock ička a shadowa u nášho admina

Vložil Jumbik5, 30. Srpen 2010 - 20:16
 

padam
Obrázek uživatele padam
Administrátor
příspěvků: 1893
bývalý majitel

Ghost: vzhledem k tomu, že za ně Jumbik poslal navrh na setkaní, tak předpokládám, že to s nimi prodiskutuje a poskytne odpověď.
Mimochodem odpověď na kterou se odkazuješ napsal dříve než jsem je vyzval, takže zcela jistě není relevantní.

--
8. Září 2010 - 13:52
Ghost
Obrázek uživatele Ghost
příspěvků: 44
5D 1.8 Sport
mám od: 11.5. 2010

Padam: Na tuto otázku Ti nemohu odpovědět já, ale jen Ti kteří to připravují. Pokud jsem dobře četl níže, tak Jumbik už odpověděl, soudím dle citace:

POZOR !!! Toto nie je oficiálny zraz. Organizáciu zrazu prenechávame ďalším. Na margo Jeseníkov si myslím že trápne neboli.
Vranov je vyslovene o rodinnom stretnutí, možno tých starších nezávodeniachtivých. Pokiaľ bude oficiálny zraz radi sa zúčastníme.

Další dva se k tomu vyřádřit nemůžou, jak vyplývá ze situace. Zkus je kontaktovat. Nápad

--
8. Září 2010 - 13:38
padam
Obrázek uživatele padam
Administrátor
příspěvků: 1893
bývalý majitel

Ghost: nesouhlasit můžeš, ale to je asi tak všechno. Prostě když nepřijde návrh na sraz tak sraz NEBUDE. Můžou být desítky setkání různých lidí, ale to je asi tak všechno.

Předjímat, že se "někdo" ujme organizace tzv. "velkého" srazu je za situace, kdy existuje oznámení o setkání záměrně omezeném na max. 55lidí v předpokládaném termínu srazu (+/- pár víkendů) vcelku odvážná myšlenka. Neznám nikoho jménem "někdo". Spekulace, že administrátoři serveru jsou povinni na něčem pracovat, je jen spekulace.

Stále mi ale chybí jasná odpověď jestli se setkání změní na návrh na sraz nebo prostě zůstane jako setkání i nadále. To je tak těžké odpovědět?

--
8. Září 2010 - 13:15
Ghost
Obrázek uživatele Ghost
příspěvků: 44
5D 1.8 Sport
mám od: 11.5. 2010

Miro napsal:
Ghost napsal:
Tak pesimistické to snad nebude. Jsem zděšený Věřím, že když nebudou jiné návrhy, má vedení klubu určitě v kapse dostatek nápadů a další sraz zorganizuje. 8)

Ja som to pochopil tak, že vedenie klubu myslel Vás adminov. A vy nejaký nápad máte a ked bude jediný tak nebude o čom hlasovať a zraz bude.

Přesně tak. Snad mi nechcete říct, že pro komunitu nic na další rok nechystáte. Nechápu

Protože jsem studoval a pracoval v oboru, kde jsem se pojmy jako komunita a další, včetně jejich projevů zabýval, můžu pro dokreslení nabídnout odkaz s výstižným fundovaným popisem co to je KOMUNITA a jak funguje. Mnoho aspektů tato naše skupina lidí nesplňuje a především nedodržuje. Informace

To že si tak někteří chtějí říkat ještě neznamená její existenci. Společné vlastnictví a zájem o jeden typ vozu, potažmo auta globálně nedává předpoklad pro vznik KOMUNITY. Ta je úplně o něčem jiném. Čteme pravidla

Na tomto foru je krásné především možnost o ochota mnohých pomoci v řešení problůmů s našimi miláčky, ale toť vše. Jsem nadšen
To co vytváří komunity není jen vlastnictví, ale mnohem více společných potřeb a cílů. Informace

Zde se setkávají lidé různých věkových kategorií, povolání, zájmů, potřeb a požadavků, že vytvoření čehokoliv jiného než skupiny přátel, či kamarádů s JEDNÍM společným zájmem je těžko možné.

Nemá cenu mást si proto hlavy slovíčkařením a podbízet lidem svůj výklad pojmů.

Příští rok na "velkém" srazu i letos se určitě mnoho z nás setká na jakékoliv úrovni. Setkání jako byly předchozí srazy v Luhačovicích, Hůrkách, Všemině a Sosnové se uskuteční pokud budou lidé chtít. Vůbec si myslím nezáleží, jestli budou do Silvestra nějaké návrhy nebo jen jede, či žádný. Nesouhlasím s tvrzením, že pokud nebudou návrhy podány do 31.12. tak sraz NEBUDE.

Zdar všem přátelům UFOnů. Ahoj kdekoliv se potkáme. To se zapijeTo se zapijeTo se zapije

--
8. Září 2010 - 12:32
Miro
Obrázek uživatele Miro
příspěvků: 744
majitel jiné generace

Ghost napsal:
Tak pesimistické to snad nebude. Jsem zděšený Věřím, že když nebudou jiné návrhy, má vedení klubu určitě v kapse dostatek nápadů a další sraz zorganizuje. 8)

Ja som to pochopil tak, že vedenie klubu myslel Vás adminov. A vy nejaký nápad máte a ked bude jediný tak nebude o čom hlasovať a zraz bude.
--
8. Září 2010 - 10:55
padam
Obrázek uživatele padam
Administrátor
příspěvků: 1893
bývalý majitel

Ghost: jestli jsi si to přečetl správně tak komunita hlasuje, tudíž je logické že kdyby nepřišly návrhy a komunita nehlasovala, tak sraz není. Proto se snažím zajistit co nejvíce návrhů aby komunita měla o čem hlasovat.

--
8. Září 2010 - 10:51
Ghost
Obrázek uživatele Ghost
příspěvků: 44
5D 1.8 Sport
mám od: 11.5. 2010

Padam: Pochopil jsem co píšeš a je to jasné, ale nepochopil jsem, proč píšeš, že když nebudou návrhy, nebude sraz. Tak schvaluje to někdo jestli bude nebo ne? Podle Tvých vyjádření ano.

--
8. Září 2010 - 10:38
padam
Obrázek uživatele padam
Administrátor
příspěvků: 1893
bývalý majitel

Ghost: Myslím, že jsi zatím stále nepochopil tu základní myšlenku kolem srazu, spočívající v tom, že si účastníci komunity vyberou v hlasování (pokud se sejde více návrhů) kde by chtěli mít následující sraz.

To, že vyzývám organizátory setkání k podání návrhu na sraz je logická snaha zajistit více návrhů. Jestli se vám ale nechce pořádat sraz tak to prosím jasně napište. Zatím stále čekám na odpověď.

--
8. Září 2010 - 10:31
Ghost
Obrázek uživatele Ghost
příspěvků: 44
5D 1.8 Sport
mám od: 11.5. 2010

padam napsal:
Asi ti uniklo že žádné "vedení klubu" neexistuje, jelikož nejsme ani klub, ani občanské sdružení, ani jiná forma organizace. 8G je příkladem tzv. komunitního webu, který sdružuje komunitu kolem Hondy Civic 8G. Akce členů komunity jsou dobrovolné a jediné co jsem z pozice administrátora webu vyhlásil je, že očekávám návrhy na 5. sraz do 31.12.

Tak to tedy asi opravdu nechápu. Myslel jsem podle názvu 8g.hondaclub (jsou klubové nálepky atd.), že je to jinak. Proč jsou tady potom takové třenice a dohady kolem organizace akcí. Předpokládal jsem, že organizace srazů je pocta a výsada nebo lukrativní byznys. Jestliže to tak není, proč není dán těmto aktivitám volný průběh a dobrovolnost, jak píšeš a pořád se snažíte jako administrátoři něco organizovat, řídit a diktovat podmínky. Brečím Viz celá diskuse v tomto vlákně.

Následkem této zmatečné organizace a prosazování jednostranných pravidel v "komunitě", jak jsem se dočetl dokonce byli někteří za své aktivity a názory exkomunikováni. To mi rozum nebere. Jsem zděšený

Jak napsal o něco níže kremilek007 celkem relevantní názor: " ... ať si dělá co chce, organizuje co chce, píše co chce, proč ne, zbytečně se hádáte ... "

nebo Tomy :

Kto chce ist na oficialny zraz, pojde na oficialny zraz. Kto chce ist na jumbikovo, ickove a shadowove "setkani" pojde tam. Bavit sa o zameroch organizujucich ci "moralnosti" organizacie je podla mna zbytocne (vid. posledna veta) a zainteresovany clen si predsa dokaze (a toto pravo mu prinalezi) vytvorit si nazor sam.
Vytvoria sa skupinky ? No a co.
Pride o nieco menej ludi na zraz ci "setkani" ? No a co.
Je to jedno, pretoze aj tak by priaznivci tej ci druhej skupiny neprisli na setkani a ti druhi na zraz.

Všechno co se tu ale děje pak odporuje Tvému výše uvedenému, že akce členů komunity jsou dobrovolné. Proč tedy vyhlašuješ, že očekáváš návrhy na sraz a dáváš termín. To už je přece řízení shora a reál se rozchází s podstatou "žádné "vedení klubu" neexistuje, jelikož nejsme ani klub, ani občanské sdružení, ani jiná forma organizace". Informace

Kdysi to tak asi fungovalo dle historických příspěvků při pár nadšencích. Myslím si, že s přibývajícím počtem lidí, se mění názory, požadavky a potřeby. Nápad

--
8. Září 2010 - 10:20
padam
Obrázek uživatele padam
Administrátor
příspěvků: 1893
bývalý majitel

Asi ti uniklo že žádné "vedení klubu" neexistuje, jelikož nejsme ani klub, ani občanské sdružení, ani jiná forma organizace. 8G je příkladem tzv. komunitního webu, který sdružuje komunitu kolem Hondy Civic 8G. Akce členů komunity jsou dobrovolné a jediné co jsem z pozice administrátora webu vyhlásil je, že očekávám návrhy na 5. sraz do 31.12.

--
8. Září 2010 - 9:02

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".