Ufo-sraz v Praze

Zde se mohou soustředit informace k Pražským srazům v rámci našeho klubu.

Následující akce: Pražský Ufosraz - Novoroční přípitek

termín: neděle 15.1.2023 13:00 - Bude upřesněno
místo: OC Šestka, zatím předpověď ukazuje, že by to šlo na střeše. V krizi sjedeme o patro níž Směju se

Zúčastní se:
- 2bep
- Selffinka
- Rogger01
- pilot
- Pája
...
..
.

Samozřejmě jsou vítaní i bývalí majitelé Mrk

InformaceJde o pravidelný sraz, který probíhá vždy první sobotu v měsíci. Informace

OC Šestka

Quote:
Jde o původní vlákno Předvánoční sraz v Praze.
Vložil 2bep, 20. Listopad 2009 - 1:15
 

Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

nexus_cz napsal:
Sobotu nemůžu, máme povinnou rybářskou schůzi kde musím být a je to mimo Prahu (+ rodinná oslava).. Nešlo by to o týden posunout dál na 29.3.? To už bych snad měl i přezuto. Jinak s místem jsem spokojen, sice jsem na ČM ještě nebyl, ale chválí je hodně.

Ad fotky, přikládám ty z mobilu, není to nic moc (byla tam tma, focený proti světlu a navíc mě Fil div neoslepil svými Night Breakery Unlimited)Směju se, ale pro představu stačí, ne? Mimochodem, když na to tak koukám, tak jsem jediný, kdo ještě razí old-school akvárko..(ale zase mám nejčistší výfuky Smích ) tak koukejte příště dorazit i někdo 2008 a starší.. Smích

imagebam.com imagebam.com

Dej si ty svoje laufy do avatara misto toho pozadu co tam mas ted Palce nahoru
--
2. Březen 2014 - 20:49
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

2bep napsal:
Termín jsem nastřelil spíše symbolicky, takže za mě se s ním klidně hýbat může.
Co ostatní případní zájemci?



Vzhledem k tomu ze je nexus fajn pan a rad se s nim zase uvidim tak klidne 29 Směju se
--
2. Březen 2014 - 20:48
zitnyp
Obrázek uživatele zitnyp
Administrátor
příspěvků: 2249
bývalý majitel

22.3. je most, takze treba ja urcite nedorazim Směju se Jinak by se to asi dalo zvazit Směju se

467672.pngPetr Žitný - LinkedIn

--
2. Březen 2014 - 16:03
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Nešlo, tam je to pro velký akce, tohle je jen malý lokální srázek.


--
2. Březen 2014 - 11:35
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Nešlo by to hodit někam na Home Page? Tam jsou pravidla pro sraz 2011 a DVD 2009.. Smích

--
2. Březen 2014 - 11:32
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Termín jsem nastřelil spíše symbolicky, takže za mě se s ním klidně hýbat může.
Co ostatní případní zájemci?


--
2. Březen 2014 - 11:15
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Sobotu nemůžu, máme povinnou rybářskou schůzi kde musím být a je to mimo Prahu (+ rodinná oslava).. Nešlo by to o týden posunout dál na 29.3.? To už bych snad měl i přezuto. Jinak s místem jsem spokojen, sice jsem na ČM ještě nebyl, ale chválí je hodně.

Ad fotky, přikládám ty z mobilu, není to nic moc (byla tam tma, focený proti světlu a navíc mě Fil div neoslepil svými Night Breakery Unlimited)Směju se, ale pro představu stačí, ne? Mimochodem, když na to tak koukám, tak jsem jediný, kdo ještě razí old-school akvárko..(ale zase mám nejčistší výfuky Smích ) tak koukejte příště dorazit i někdo 2008 a starší.. Smích

imagebam.com imagebam.com

--
2. Březen 2014 - 10:30
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Zájemci hlaste se, raději sobota nebo neděle?
Za mě sobota.


--
2. Březen 2014 - 2:00
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

2bep napsal:
Tak co třeba rovnou první jarní víkend 22/23 března a dát sraz v Praga-Areně na Černém Mostě, místní restaurace neni špatná s výhledem na trať, ale dá se tam úplně v klidu pokecat.
10min/200,- helma povinná (integrální), ale mají velký výběr vlastních (zdarma), jen doporučuju kuklu (také půjčují) a jako vždy "závodnické" oblečení, tj. hadry, kterým nebude trocha benzínu vadit Směju se

Tak co byl by zájem? Mrk

ad dnešek: Nebudou nějaké fotky? Andílek



Jsem pro Palec nahoru
--
2. Březen 2014 - 1:43
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Tak co třeba rovnou první jarní víkend 22/23 března a dát sraz v Praga-Areně na Černém Mostě, místní restaurace neni špatná s výhledem na trať, ale dá se tam úplně v klidu pokecat.
10min/200,- helma povinná (integrální), ale mají velký výběr vlastních (zdarma), jen doporučuju kuklu (také půjčují) a jako vždy "závodnické" oblečení, tj. hadry, kterým nebude trocha benzínu vadit Směju se

Tak co byl by zájem? Mrk

ad dnešek: Nebudou nějaké fotky? Andílek


--
1. Březen 2014 - 23:57

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".