Ufo-sraz v Praze

Zde se mohou soustředit informace k Pražským srazům v rámci našeho klubu.

Následující akce: Pražský Ufosraz - Novoroční přípitek

termín: neděle 15.1.2023 13:00 - Bude upřesněno
místo: OC Šestka, zatím předpověď ukazuje, že by to šlo na střeše. V krizi sjedeme o patro níž Směju se

Zúčastní se:
- 2bep
- Selffinka
- Rogger01
- pilot
- Pája
...
..
.

Samozřejmě jsou vítaní i bývalí majitelé Mrk

InformaceJde o pravidelný sraz, který probíhá vždy první sobotu v měsíci. Informace

OC Šestka

Quote:
Jde o původní vlákno Předvánoční sraz v Praze.
Vložil 2bep, 20. Listopad 2009 - 1:15
 

Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

nexus_cz napsal:
Určitě to můžeš navoskovat, pokud možno něčím na kola co snese vyšší teploty http://www.detailingshop.cz/disky-a-pneumatiky/53-poorboys-wheel-sealant-220ml.html ale jak to bude držet na místě s tak vysokou teplotou jako je lauf, to bych se ti musel poptat na detailing clubu.. Směju se /můžu to příště, až budu voskovat vyzkoušet syntetickým Collinitem 476s, co mám/. Já to čistil normálně nožíkem, opatrně abych to nepoškrábal jsem odlupoval šupinky černoty.. no a je to 8 měsíců a pořád je to čistý natolik, že s tím můžu na srazech zářit Smích .. takže buď předchozí majitel výfuk nikdy neutřel, jakože já to dělám když to umývám a nebo se to tam naprasilo když to bylo nový a zajíždělo se to.. Taky můžeš koupit nějakej "metal polish" ale to mi na jeden výfuk přijde docela zbytečný... Směju se

Jinak jsem rád, že se nám účast na motokáry takhle rozrůstá. A ta soutěž o pohár, co navrhuje Rocky není špatný nápad. Směju se

zmrzlinovy-pohar.jpg

Tak odlupovat nozikem na to se muzu... to vidim ze to bud vezmu nejakym jemnym smirkem nebo kartacem nebo necim takovym, mozna dratenkou Smích jeste uvidim zda se mi to bude chtit delat
--
3. Březen 2014 - 17:07
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Určitě to můžeš navoskovat, pokud možno něčím na kola co snese vyšší teploty http://www.detailingshop.cz/disky-a-pneumatiky/53-poorboys-wheel-sealant-220ml.html ale jak to bude držet na místě s tak vysokou teplotou jako je lauf, to bych se ti musel poptat na detailing clubu.. Směju se /můžu to příště, až budu voskovat vyzkoušet syntetickým Collinitem 476s, co mám/. Já to čistil normálně nožíkem, opatrně abych to nepoškrábal jsem odlupoval šupinky černoty.. no a je to 8 měsíců a pořád je to čistý natolik, že s tím můžu na srazech zářit Smích .. takže buď předchozí majitel výfuk nikdy neutřel, jakože já to dělám když to umývám a nebo se to tam naprasilo když to bylo nový a zajíždělo se to.. Taky můžeš koupit nějakej "metal polish" ale to mi na jeden výfuk přijde docela zbytečný... Směju se

Jinak jsem rád, že se nám účast na motokáry takhle rozrůstá. A ta soutěž o pohár, co navrhuje Rocky není špatný nápad. Směju se

zmrzlinovy-pohar.jpg

--
3. Březen 2014 - 15:40
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

nexus_cz napsal:
Skvěle díky, píšu si do kalendáře. Omlouvám se za OT, ale musím sem Filovi plácnout ty svoje napucované výfuky.. Hlasitě se směju

imagebam.com

Admini, hodte mu to nekdo do avatara Smích

A ted mi rekni cim si to takhle nakpucoval? Ja jsem byl ve vestci tuhle nedeli na takove celkove ociste vcetne interieru ale ty laufy se mi takhle vylestit nepovedlo, jedine ze bych je vyndal a vzal lesticim kartacem na dremlu Směju se

btw stalo by za to zjistit jestli se prodava nejaka kosmetika co to dokaze zakonzervovat tak aby to zcernalo pokudmozno co nejpozdeji Směju se

sorry za ot

--
3. Březen 2014 - 15:29
Rocky
Obrázek uživatele Rocky
příspěvků: 223
bývalý majitel

2bep napsal:
Samozřejmě Mrk Předpokládám, že na motokárách budete řádit oba Směju se


Jasny, a co vic, jdeme si vyjezdit pohar Hlasitě se směju. Nebo oc se pojede. Směju se
___________
Spritmonitor.de

--
3. Březen 2014 - 11:33
zitnyp
Obrázek uživatele zitnyp
Administrátor
příspěvků: 2249
bývalý majitel

29. by to slo Směju se

467672.pngPetr Žitný - LinkedIn

--
3. Březen 2014 - 11:31
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Samozřejmě Mrk Předpokládám, že na motokárách budete řádit oba Směju se


--
3. Březen 2014 - 11:28
Rocky
Obrázek uživatele Rocky
příspěvků: 223
bývalý majitel

Jestli vezmete mezi sebe i neprazaky, tak si me s Luckou pripiste Palce nahoru.

___________
Spritmonitor.de

--
3. Březen 2014 - 11:18
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Skvěle díky, píšu si do kalendáře. Omlouvám se za OT, ale musím sem Filovi plácnout ty svoje napucované výfuky.. Hlasitě se směju

imagebam.com

--
3. Březen 2014 - 8:58
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Je to tam Směju se


--
2. Březen 2014 - 21:26
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Ja snad zitra nekde fotku tech laufu vyhrabu.. Směju se) Martine, tak muzes to prehodit na 29.3.? To bych mohl, tudiz byste se s Filem mohli porvat o druhe a treti misto... Smích

--
2. Březen 2014 - 21:12

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".