type r 2016 oficiálně- 310ps 400Nm


niio
příspěvků: 1655
bývalý majitel
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Tak dorazit samozřejmě můžeš Směju se Organizátoři ale už na předváděčku mají vedel nového Jazzu, HR-V zajištěný i nový TypeR Směju se


--
22. Červen 2016 - 21:31
Johnyka
Obrázek uživatele Johnyka
příspěvků: 17
majitel jiné generace

Děkuji, snad vyjde počasí. Máme v plánu Glockner atd. Směju se. Napadlo mě, že bych každý večer postnul menší report co jsme přes den zažili Směju se. Jinak s tím HONDAY, napadla mě jedna věc, že bych dojel v pátek přesně na 15:00, zůstal bych tak cca do 21:00 (22:00) a pak fičel zpět do Brna. Tak se k tomu vyjádřete, byla by možnost se svézt na místě spolujezdce Směju se.

--
22. Červen 2016 - 16:54
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Tak přeju hezké počasí a volné průsmyky MrkSměju se


--
22. Červen 2016 - 12:40
Johnyka
Obrázek uživatele Johnyka
příspěvků: 17
majitel jiné generace

to 2bep

Moc děkuji. Nemám v plánu zakládat nové vlákno. Jinak na Honday jsem dojet chtěl, bohužel se mi to kryje s dovolenou v AT, tak snad příští rok Směju se

--
22. Červen 2016 - 12:11
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

to Johnynka: Upravil jsem Ti profil z "majitel" na "majitel jiné generace", jelikož majitel je myšleno k 8G.

A nějaké spešl vlákno k Tvému autu, myslím, že nejlepší je pokračovat zde. Bude jen dobře, když budou informace přebrané z různých recenzí a testů doplněny přímou zkušeností majitele/provozovatele Směju se
Pokud by si, ale měl potřebu si takové vlákno založit, tak prosím do sekce: Moje UFO.

p.s. Neuvažuješ o účasti na Honday.


--
22. Červen 2016 - 11:52
niio
příspěvků: 1655
bývalý majitel

daj vediet, ak by si bol niekedy na SVK alebo aspon pri hraniciach

--
22. Červen 2016 - 11:14
Johnyka
Obrázek uživatele Johnyka
příspěvků: 17
majitel jiné generace

Tak po delší odmlce další informace Směju se. Už máme najeto 3 500 km, takže "zajeto" Palce nahoru. Zatím se projevily jen drobné neduhy, které se budou řešit v servise na počkání (drncá madlo na držení u spolujezdce, atd.). Už máme i "kamaráda" ve stejné barvě, takže plánujeme společnou vyjížďku. Tento víkend pojedu ukázat "Mazlíka" k Masecu, tak kdyby se někdo chtěl přidat, směle do toho Cool . Jinak si celkem užívám ty "Závodníky" v autech NDR, kteří se vám přilepí na prdelku a chtějí závodit. Mám potom úsměv jak od granátu, když mizím v dáli Hlasitě se směju

IMG_20160607_123233.jpg

--
22. Červen 2016 - 10:45
Johnyka
Obrázek uživatele Johnyka
příspěvků: 17
majitel jiné generace

1) Přední světýlka natavit nejdou, centrální lze.
4) Naštěstí je tam nad výrobním štítkem tlačítko, takže ihned po nastartování vypínám.

--
13. Červen 2016 - 19:32
niio
příspěvků: 1655
bývalý majitel

1) to fakt???
4) ide to rychlo vypnut alebo sa treba hrabat v nastaveniach pri kazdom nastartovani?

--
13. Červen 2016 - 10:00

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".