spotřeba 1.8

Mám cca 4.900 km, spotřeba dle PP 7,6. Nechce klesat, ustálila se.
Jaká je ta vaše? Při jakém počtu km?

Vložil hondas, 26. Říjen 2006 - 22:55
 

Tresor
Obrázek uživatele Tresor
příspěvků: 151
obdivovatel

to morfeus: No, za 5,2 litru je mozne "za jistych okolnosti" popojizdet. Jezdit jsem nenapsal schvalne, protoze za 5,2 litru, se "JEZDIT" proste neda! Ale pokud to vyhovuje ridici.. proc ne? Směju se

Jen je skoda, ze nikdy neuslysis ten "NADHERNY A NAVYKOVY" zvuk i-VTEC v 7tis. otackach pri ctyrech rozsvicenych REV diodach!!!

HONDE zdar!

--
30. Březen 2008 - 4:46
rybiz
Obrázek uživatele rybiz
příspěvků: 1092
bývalý majitel

No jo, fakt není problém se táhnout jako smrad za míň než 6 litrů Palec dolu
Takový lidi mají v Bruselu rádi, tak je to správné, tak to má být ! Palec nahoru
Jenom je pro vás škoda takovýho auta, bohatě by jste se vyřádili v litrovém Yarisu Vyplazuju jazyk

P.S. Nic ve zlém Mrk

--
29. Březen 2008 - 23:23
morfeus
příspěvků: 14
5D 1.8 Executive
mám od: 17.10. 2006

no, já jezdím hodně popojíždky, ale mám za posledních asi 9 tisíc km průměr podle PP 6,5 litru. Takže v pohodě... Jinak když nikam nespěchám, tak je auto schopný jet za 5,2. Příklad Blansko-Zlín-Blansko. Většinou na tempomat. Ale není problém jet delší cesty za 5 litrů

--
29. Březen 2008 - 18:28
Asterix
Obrázek uživatele Asterix
příspěvků: 1119
5D 2.2 Sport
mám od: 4.7. 2007

To ja protahuju po 13-15min. zahrateho motoru pravidelne a patricne si to i vychutnavam! Vyplazuju jazyk
Jakmile je krasny, rovny a prehledny usek... dam ji okamzite do cary.. Smích .... a tahne VODSPODUJAKOKRAVA! SmíchSmíchCool

--
28. Březen 2008 - 1:28
Janis77
Obrázek uživatele Janis77
příspěvků: 9
5D 1.8 Sport
mám od: 27.7. 2006

Caute. Dnes som tankoval plnu. Vytvoril som si rekord. Na jednu nadrz som spravil 760km a dotankoval som 45,45 l. Spotreba na PP bola 5.7 real 6. Viac kilakov som nikdy nespravil na jednu nardz. Benzin 1.8 je fantasticky.
Mam aj fotku. Ale neviem ju vlozit. Ak niekto chce poslem ju mailom.

--
27. Březen 2008 - 22:54
tommykk
příspěvků: 357
5D 1.8 Sport
mám od: 4.11. 2006

to Icek: Vidis Icku, to ses tak certil, kdyz jsem ti to rikal ja, ze to mas protahnout, jinak to pojede hur.... Tak to mrkámTak to mrkámHlasitě se smějuHlasitě se směju

--
27. Březen 2008 - 22:35
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

pepavasa napsal:
2 Iček : Mrknisesem TÜV SÜD Auto CZ s.r.o.

Dík, ale já hledám něco v Brně nebo alespoň na JM. Do Prahy je cesta dlouhá, kostkama je dlážděná...... Směju se

To je boží!

--
27. Březen 2008 - 17:41
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

Vkládám slibovanou odpověď mého známého, odborníka na automobily, tak jak jsem tu kdesi slíbil:

K vaší diskuzi - Ano, je opravdu dobré vůz občas protáhnout. Řídící jednotka motoru monitoruje "zvyky" řidiče - například podtáčení motoru, časté starty, městský cyklus,... a podle toho vybírá ze svých dat odpovídající hodnoty pro jízdu. Jako reference se bere řádově posledních 50-100 km. Čili změníte li svůj jízdní styl pouze na chvilku, nic se nestane. čím je ujetá vzdálenost "v novém" stylu delší, tím větší vliv na chování auta/motoru. Při delším odpojení akumulátoru se ve většině jednotek data ztratí a pak jsou k dispozici ta tovární - opět až do ujetí dané vzdálenosti, kdy je přepíšete vlastním stylem (delší odpojení akku je tak cca 1-2 hodiny).
Já osobně rozhodně doporučuji dobře zahřátý motor i podvozek občas protáhnout, ničemu to neškodí a vy si uděláte i malou radost.
Príma den!
S pozdravem

V..

Takže, teď to mám potvrzeno od vyšší instance a začínám protahovat!!!! Fakt to uškodí jenom peněžence? NechápuSměju se

To je boží!

--
27. Březen 2008 - 17:38
pepavasa
Obrázek uživatele pepavasa
Administrátor
příspěvků: 2241
4D Hybrid
mám od: 5.2. 2007

2 Iček : Mrknisesem TÜV SÜD Auto CZ s.r.o.

   

--
24. Březen 2008 - 23:30
Iček
Obrázek uživatele Iček
příspěvků: 2643
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.6. 2006

padam napsal:
Kdyby někdo věděl o levné motorové brzdě, tak bych to klidně nechal v rámci jednoho dne změřit.

Tak po tom také toužím, nechat si změřit výkon, ale fakt nevím, kdo se tím v Brně zabývá? Napadlo mě dokonce i to, že kdyby to šlo, tak by si nechalo výkon na brzdě určitě změřit více zájemců a porovnání by bylo zajímavé, třeba už jen proto, že každý zajíždí svůj vůz v podstatě jinak.

To je boží!

--
24. Březen 2008 - 23:20

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".