Servis ALDA, Veleň Mírovice (nedaleko Praha - Letňany), Aleš - 723 133 134

Servis ALDA

Aleš alias ALDA nabízí všem Hondařům servisní služby a jedinečné ceny na originální náhradní díly Honda v ČR. Při své 13ti-leté praxi, co by mechanik v autorizovaných servisech značky Honda, získal mnoho zkušeností nejen se staršími, ale především s novými vozy (2006+).

Jeho práce se vyznačuje vysokou kvalitou, za kterou osobně ručí. Díky kvalitním a zaručeným partnerům je schopen zajistit kompletní škálu servisních prací od výměny brzdových destiček až po generální opravu převodovky.

Nabídka služeb ve zkratce:

- pravidelné servisní prohlídky
- běžné opravy a údržba
- zajištění přípravy na STK a STK samotné
- generální opravy
- montáže doplňků: HandsFree sady, zámky řazení, parkovací senzory, tažná zařízení atd.

- neprovádí tuning!!!!!!

- dodávka originálních autodílů a doplňků Honda se slevou 40% pro všechny !

Zkrátka zavolejte a přesvědčte se sami.

Lokalita: Veleň Mírovice (nedaleko Praha - Letňany)
Kontakt: Aleš - 723 133 134 (pokud nereaguje má volno/dovolenou)

PS: Kontakt pouze telefonicky, počítač využívá jen velmi výjimečně a po předchozí domluvě.
PS2: Text převzat z honda clubu.

Vložil shamania, 21. Červen 2011 - 14:38
 

Hlavator
Obrázek uživatele Hlavator
příspěvků: 470
4D 1.8 LS
mám od: 1.12. 2011
v provozu od: 13.11. 2008

no jen sem chtel kouknout jak je na tom vzduchac mno Tak to mrkám jenze na 6gecku sem kvuli tomu nic odpojovat nemusel..tak sem si svitici kontrolku privodit nemohl..tady uz clovek musi odpojovat jak trubka jinak ten dekl nesunda..no a to,ze sem nechal klicek v I.poloze mi fakt nedoslo..az potom co to udelal po diagnostice Ales a chyba opet uz po smazani znova vyskocila sem si uvedomil,ze sem nechal zase klic v I.poloze..no netvaril se moc nadsene coz chapu-jeste ze je to dobrej chlap Palce nahoru jinak by to s nim trisklo o zem Mrk ale tak aspn bylo jasno vo co slo

--
24. Duben 2012 - 20:06
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Jake cidlo jsi odpojoval? Btw v Intercars (Vestec) jsem v poslednim pulroce koupil nekolik dilu za hodne dobre ceny, ale jsme tam jako firma (s malym odberem).

--
24. Duben 2012 - 18:59
Hlavator
Obrázek uživatele Hlavator
příspěvků: 470
4D 1.8 LS
mám od: 1.12. 2011
v provozu od: 13.11. 2008

Tak musim opet doporucit - az nedoptarenim u Alese sme zjistili,ze svitici kontrolku motoru sem si privodil vlastne sam Kleju /odpojenim cidla ve chvily kdy sem ja pako mel klicek v I.poloze/..udelal mi diagnostiku a smazal vsechny chyby tak jak se slusi a patri - kontrolka motoru sice ted rovnou nezmizi po 20s zapnuti klicku do II. polohy tak jak to delala driv,ale jeste si 5x blikne lec podle navodu je to tak jak to ma byt Pískám si jde o nejakou diagnostiku..s Alesem sem prijemne pokecal a zmakl to vse vlastne par minut po mem telefonatu takze promntne Palce nahoru

Az na to,ze sem malem zaplatil pokutu za rychlost mestakum cestou k nemu a po odjezdu od nej mi zacala svitit zlute kontrolka oleje a tudiz sem musel jeste navic koupit litrik na dolevani v Intercarsu za neuveritlnou cenu 350kc za litr to byl uplne vsedni den To se zapije

takze zase vrele doporucuju zajet s autem k Alesovi a vrele nedoporucuju cokoliv odpojit pri zapnutem klicku Cool

--
24. Duben 2012 - 17:39
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Naucime ho menit zpravu v hlasovce? Směju se

--
21. Březen 2012 - 19:33
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Fanda napsal:
Tak jsem chtěl Aldu taky zkusit - budu mít 140tis km - ale má nedostupný telefon už 2. den. Tak že by mi nezbyla zase než ta RnL? Víte někdo něco o něm? :-!:

Mělo by být vše OK, Alda měl pár dní dovolenou, tak vypnul mobil. Dnes už by měl být k zastižení.


--
21. Březen 2012 - 19:18
Fanda
Obrázek uživatele Fanda
příspěvků: 857
bývalý majitel

Tak jsem chtěl Aldu taky zkusit - budu mít 140tis km - ale má nedostupný telefon už 2. den. Tak že by mi nezbyla zase než ta RnL? Víte někdo něco o něm? Jsem znuděný

--
20. Březen 2012 - 14:42
peterk0
příspěvků: 59
5D 2.2 Sport
mám od: 17.4. 2009

Za mesiac ma caka garancka po 3 rokoch, ked to nema vplyv na zaruku, tak po Roudnici a Koline tentokrat vyskusam Aldu, mam to rozhodne blizsie. Dam vediet, jak ot dopadlo Mrk

--
9. Březen 2012 - 20:26
shamania
Obrázek uživatele shamania
příspěvků: 562
5D 1.8 Sport
mám od: 28.11. 2008
v provozu od: 28.11. 2008

Hlavator: jestli myslis to, ze mam vic jak tri roky stare auto, tak ano - mam petiletou. Jinak ohledne ztraty zaruky viz Bully.

--
4. Březen 2012 - 16:24
Bully
Obrázek uživatele Bully
příspěvků: 1955
bývalý majitel

Hlavator:
dneska uz prece neni nutnost provadet garancni prohlidky jenom v autorizovanem servise, v cele EU tohle zacalo platit nekdy v 1. polovine r. 2010. O zaruku se tim neprichazi.
____________________________________________

Civic Type-R 8G Beruna

--
4. Březen 2012 - 16:11
Hlavator
Obrázek uživatele Hlavator
příspěvků: 470
4D 1.8 LS
mám od: 1.12. 2011
v provozu od: 13.11. 2008

shamania napsal:
Servisni ukony k 80 000km - 3500Kc + vlastni olej. Uprimne jsem cekal trochu min, ale i presto jsem spokojen, protoze objevil nejaky zavady na reklamaci, kterych bych si ja (a pravdepodobne i kluci v Koline) nikdy nevsiml.

Jsem šokován mas prodlouzenou zaruku..? nebo je to na vecech na ketere je zaruka delsi? BTW: tim,ze ti delal na aute on nezttratil si nahodou zaruku?

--
4. Březen 2012 - 15:44

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".