Servis ALDA, Veleň Mírovice (nedaleko Praha - Letňany), Aleš - 723 133 134

Servis ALDA

Aleš alias ALDA nabízí všem Hondařům servisní služby a jedinečné ceny na originální náhradní díly Honda v ČR. Při své 13ti-leté praxi, co by mechanik v autorizovaných servisech značky Honda, získal mnoho zkušeností nejen se staršími, ale především s novými vozy (2006+).

Jeho práce se vyznačuje vysokou kvalitou, za kterou osobně ručí. Díky kvalitním a zaručeným partnerům je schopen zajistit kompletní škálu servisních prací od výměny brzdových destiček až po generální opravu převodovky.

Nabídka služeb ve zkratce:

- pravidelné servisní prohlídky
- běžné opravy a údržba
- zajištění přípravy na STK a STK samotné
- generální opravy
- montáže doplňků: HandsFree sady, zámky řazení, parkovací senzory, tažná zařízení atd.

- neprovádí tuning!!!!!!

- dodávka originálních autodílů a doplňků Honda se slevou 40% pro všechny !

Zkrátka zavolejte a přesvědčte se sami.

Lokalita: Veleň Mírovice (nedaleko Praha - Letňany)
Kontakt: Aleš - 723 133 134 (pokud nereaguje má volno/dovolenou)

PS: Kontakt pouze telefonicky, počítač využívá jen velmi výjimečně a po předchozí domluvě.
PS2: Text převzat z honda clubu.

Vložil shamania, 21. Červen 2011 - 14:38
 

padam
Obrázek uživatele padam
Administrátor
příspěvků: 1893
bývalý majitel

Díky za info, to mám skoro po cestě z práce. Asi se u něj začnu stavovat pravidelněji.

--
21. Červenec 2014 - 20:36
tomika
Obrázek uživatele tomika
příspěvků: 840
bývalý majitel

Poslusne hlasim: ALDA se prestehoval, aktualni adresa jest: Veleň Mírovice - 10 min od metra C - Letnany

--
21. Červenec 2014 - 17:14
tomika
Obrázek uživatele tomika
příspěvků: 840
bývalý majitel

Za me ALDA taky dobry, absolvoval jsem vymenu prednich kotoucu a desticek (vlastni EBC premium + greenstuff), vymenu brzdovky, zkontrolovani podvozku, cisteni zadnich brzd a vymena ulozeni stabilizatoru. Vsechno super a auto zase brzdi.

--
18. Květen 2014 - 11:39
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Minulý týden jsem u Aldy absolvoval výměnu kompletních předních tlumičů, tedy včetně uložení, manžet, dorazů, ložisek a pružin. Opět jsem naprosto spokojen, vše dle domluvy a provedeno perfektně + následný pokec Směju se.

Tlumiče vydržely 94 tisíc km (ve vedlejším klubu jsem se omylem přepsal na 97) a pravý vytekl. Měnil jsem za originál HONDA.

--
18. Květen 2014 - 11:31
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Kdo nesleduje Honda-club, tak pouze info odtamtud :

Poslušně hlásím že:

Alda má dovolenou
od 13.2.2014
do 3.3.2014

--
12. Únor 2014 - 13:09
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

Vzhledem k tomu ze mam s Aldou uz osobni zkusenost musim dat palec nahoru, velice slusny servisak to ze to bude za pulku oproti Honde necekejte ovsem jsem rad ze se konecne i docech rozsiril trend remeslniku kteri opravdu rozumi sve praci, nekradou, reknou vam presne jak se veci maji a samozrejme si za to nechaji i zaplatit s cimz ja nemam problem a za dobre odvednou praci rad dobre zaplatim.

--
16. Prosinec 2013 - 14:06
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Čištění brzd vyšlo na 500,- a opravdu je to znát, takže to rozhodně má smysl. Co se týče zadku, tak jak už tu někdo psal, Alda mi říkal ať BRZDÍM, že zadek na 8G moc nebrzdí a pokud se brzdy nepoužívají dostatečně tak zreznou a můžou se za dva roky stejně vyhodit. Snažím se na to myslet a když mám možnost tak nedojíždět setrvačností, ale čas od času brzdy prohřát. 666

--
29. Listopad 2013 - 11:42
Diego404
příspěvků: 16
5D 1.8 Sport
mám od: 10.1. 2013
v provozu od: 1.9. 2007

Na kolik to vyšlo?
Také mě čeká čištění brzd - na technické změřili u pravé zadní o 22% menší účinnost má levá (naštěstí ještě v limitu, ale i tak na pikaču).

nexus_cz napsal:
Tak malé shrnutí, Alda o víkendu nedělá, domluvili jsme se na jiný den, je to sympaťák a časově mi vyšel max. vstříc. Měnil mi obě ramena, dělal geometrii a čistil brzdy - vše na jedničku. Jediný zádrhel pro mě byla montážní jáma v garáži, naštěstí dovnitř couval sám Alda a o vyjetí jsem ho raději vždy poprosil, což ho očividně pobavilo, stejně jako fakt, že pracuju v jiné automobilce než je Honda a jezdím Hondou. Směju se Jediné co mě trochu mrzí je to, že jsem původní ramena nedostal zpět, celkově ale určitě spokojenost a s autem budu od teď jezdit k Aldovi.
--
29. Listopad 2013 - 11:35
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Tak malé shrnutí, Alda o víkendu nedělá, domluvili jsme se na jiný den, je to sympaťák a časově mi vyšel max. vstříc. Měnil mi obě ramena, dělal geometrii a čistil brzdy - vše na jedničku. Jediný zádrhel pro mě byla montážní jáma v garáži, naštěstí dovnitř couval sám Alda a o vyjetí jsem ho raději vždy poprosil, což ho očividně pobavilo, stejně jako fakt, že pracuju v jiné automobilce než je Honda a jezdím Hondou. Směju se Jediné co mě trochu mrzí je to, že jsem původní ramena nedostal zpět, celkově ale určitě spokojenost a s autem budu od teď jezdit k Aldovi.

--
29. Listopad 2013 - 10:09
Fanda
Obrázek uživatele Fanda
příspěvků: 857
bývalý majitel

To určitě - nicméně jsem z něj měl pocit, že na weendy jezdí někam domů k PB. Varování

--
5. Listopad 2013 - 14:43

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".