Servis ALDA, Veleň Mírovice (nedaleko Praha - Letňany), Aleš - 723 133 134

Servis ALDA

Aleš alias ALDA nabízí všem Hondařům servisní služby a jedinečné ceny na originální náhradní díly Honda v ČR. Při své 13ti-leté praxi, co by mechanik v autorizovaných servisech značky Honda, získal mnoho zkušeností nejen se staršími, ale především s novými vozy (2006+).

Jeho práce se vyznačuje vysokou kvalitou, za kterou osobně ručí. Díky kvalitním a zaručeným partnerům je schopen zajistit kompletní škálu servisních prací od výměny brzdových destiček až po generální opravu převodovky.

Nabídka služeb ve zkratce:

- pravidelné servisní prohlídky
- běžné opravy a údržba
- zajištění přípravy na STK a STK samotné
- generální opravy
- montáže doplňků: HandsFree sady, zámky řazení, parkovací senzory, tažná zařízení atd.

- neprovádí tuning!!!!!!

- dodávka originálních autodílů a doplňků Honda se slevou 40% pro všechny !

Zkrátka zavolejte a přesvědčte se sami.

Lokalita: Veleň Mírovice (nedaleko Praha - Letňany)
Kontakt: Aleš - 723 133 134 (pokud nereaguje má volno/dovolenou)

PS: Kontakt pouze telefonicky, počítač využívá jen velmi výjimečně a po předchozí domluvě.
PS2: Text převzat z honda clubu.

Vložil shamania, 21. Červen 2011 - 14:38
 

nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Nejde o to zda to clovek zvladne nebo nezvladne, nekdo to zkratka nechce delat nebo nemuze, proto tu servisy jsou. Nicmene zrovna zde mi to prijde jako docela vysoka castka.

--
1. Říjen 2015 - 17:02
jenda200
Obrázek uživatele jenda200
příspěvků: 643
majitel jiné generace

Vyměna chladící,brzdové,spojkové kapaliny. Dále olej převodovka, seřízení ventilů, čištění zadních brzd, promazání spojkového pedálu,čištění pylového filtru, výmena svíček ( vlastní ) + řešení problému klepání vzadu ( nevyřešeno ) - to vše před rokem u Danyho za rovné 3000 kč...Takže Alda asi drahý, ale nehodlám nikoho soudit. Směju se

--
1. Říjen 2015 - 16:10
Doofer
Obrázek uživatele Doofer
příspěvků: 49
5D 1.8 Sport
mám od: 29.8. 2015
v provozu od: 1.6. 2006

no taky mi to přijde jako raketa. olej, filtry a svíčky si vymění sám každej normální chlap co neni totálně levej a vyměnit převodový olej neni taky žádná maturita, návodů je všude hodně. navíc ke všemu ti stačí malý plácek a jeden hever. ty ventily a zbytek budiž, ale to pak seš uplně na jiný částce... řekněme do 2tis. za práci a to je možná hodně. navíc platit servisu materiál v podobě olejů je zhovadilost, mají to ve velkých barelech ale chtějí za to jednou tolik co koupíš na netu (stejná značka podotýkám) Cool

--
1. Říjen 2015 - 15:16
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Vzhledem k tomu, ze svicky i olej jsou po netu za par Kč mi to zase takova skvela cena neprijde.

--
1. Říjen 2015 - 8:44
shamania
Obrázek uživatele shamania
příspěvků: 562
5D 1.8 Sport
mám od: 28.11. 2008
v provozu od: 28.11. 2008

Motorovy olej, prevodovy olej, olej/vzduch/pyl filter, 4 x svicky, tesneni vika ventilu.
Prohlidka, serizeni ventilu, ostatni prace.

--
30. Září 2015 - 22:51
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Co vše v tom bylo?

--
30. Září 2015 - 20:13
shamania
Obrázek uživatele shamania
příspěvků: 562
5D 1.8 Sport
mám od: 28.11. 2008
v provozu od: 28.11. 2008

Po tom co jsem se k Aldovi objednal, jsem si chtel zjistit orientacni ceny servisnich praci pri 120 tisich km a docela jsem se lekl co jsem zde nasel za kritiku.
Nicmene prohlidka probehla v poradku. Cena vice nez prijatelna - velky servis ( 9500 Kc, po zaokrouhleni spokojenosti nahoru ). Ukazka menenych dilu, vysvetleni co a jak, odvoz na metro. Za me stale Palec nahoru

--
30. Září 2015 - 18:56
tomika
Obrázek uživatele tomika
příspěvků: 840
bývalý majitel

a je to tady, odstartovano...popravde uz se budu snazit k nemu taky nejezdit, ty ceny co si rika jsou prinejmensim zvlastni - vlastni zkusenost.

--
24. Červen 2015 - 5:03
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Nepekne cteni, bohuzel ceny jsou po prestehovani do nove dilny kolikrat opravdu velmi vysoke a to ze Alda zapomene na cloveka, se kterym je domluven na servis se mi uz take stalo. Navic pokud ted padl i benefit slev z OEM dilu a prodlouzily se i casy jejich dodani, zakazniku ubude.

--
23. Červen 2015 - 20:43
palmexman
Obrázek uživatele palmexman
příspěvků: 396
bývalý majitel

Uf Martine, to ti teda povím, že není vůbec hezký čtení ...
Je pravda, že cena byla kolikrát diskutovaná i na 8G srazech.

No nic dokud bude poptávka bude i nabídka Blinkám

--
23. Červen 2015 - 19:43

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".