Jak pokračuje příprava 2. srazu v r. 2008 v Palk. Hůrkách?

Stránka bude průbežně aktualizovaná - poslední aktualizace 24.5.

Druhý oficiální sraz naší "malé" 8G komunity se bude konat 30.5. - 1.6. 2008. Pečlivě vybrané lokality srazu se nachází v Ostravském kraji, v okolí Palkovických Hůrek.

Ubytování je domluveno v místním horském hotelu, který si můžete prohlédnout na těchto internetových stránkách. Pokud neplánujete hledat jiné ubytování, je nutné si udělat rezervaci - čím dříve, tím lépe! V případě obsazení hotelu by měly být volné chatky, ale spoléhat se na to nemůžeme. Aktuálni situaci týden před srazem najdete v diskuzi níže. Pokud máte zájem o snídani, je možné si ji doobjednat za 50Kč, musíte si ale zavolat do hotelu předem.

Program začne už v pátek posezením při ohni s opekáním. Tácky s buřtama, slaninou, cibulí, kyselou okurkou, hořcicí a křenem budou předem připraveny. Hlavní část bude pak zahájena v sobotu ráno, opět počítáme se společenskými akcemi (diskuze, opékání), ale i se zopakováním sprintů a také veleúspěšné orientační ekojízdy, kterou nebude zastřešovat nikdo jiný, než Koly - stejně jako minule. Její pravidla naleznete zde. Z dalších plánovaných atrakcí jmenujme spanilou jízdu na Pustevny v Beskydech Knížecí cestou (bězně uzavřená, výjimka už zajištěna), ale samozřejmě i místa více zalidněná. Bohužel plánované motokáry nám pořadatel odřekl. Společný oběd bude v pěkném prostředí hotelu Tanečnica na Pustevnách. V neděli bude poslední rozloučení (kromě těch společně cestujících) v Muzeu Tatry Kopřivnice.

Předpokládaný sobotní program:

  • 8.00-10.00 registrace, pokec
  • 10.00 odjezd na letiště Mošnov
  • 11.00-14.00 sprinty
  • 14.00 spanilá ufojízda na Pustevny
  • 15.00-17.00 společné focení, oběd v hotelu Tanečnica
  • 17.00-19.00 orientační ekojízda (Pustevny->Palkovické Hůrky)
  • od 19.00 volný program, opékaní
  • 20.30 vyhlášení výsledků

Vstupné bude 250Kč na auto, v ceně malý dárek.

Před účastí na srazu doporučujeme vyplnit a vytisknout kartu vozu.

Protože po oba večery je na plánu posezení při ohni s točeným pivem, pokud nejste fanoušci plastových kelímku, doporučujeme si dovézt vlastní sklo.

Věříme, že kvalita naší organizace bude ještě vyšší než v případě již tak povedených minulých srazů (především v Luhačovicích).

Váš přípravný výbor v zložení

Iček, voľnas, jc, Gonda, pegin, padam, Asterix, stano, Shadow, Spider a Koly

Odkazy

Vložil Koly, 24. Květen 2008 - 13:35
 

jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

To mi lichoti, ale nastesti nikdo neni nepostradatelny Směju se a vetsina mne ani nezna. Coz neni spatne, proste jsme se rozrostli. Budu se tesit na dalsi sraz.

--
27. Květen 2008 - 12:56
PD
Obrázek uživatele PD
příspěvků: 560
5D 1.8 Executive
mám od: 7.12. 2006

2jc: To mě tedy mrzí, myslím, že tě tam bude většina lidí postrádat :-/

--
27. Květen 2008 - 11:48
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Bohuzel se pridavam se smutnou zpravou. Vyfasnul jsem sadru na pravou ruku a je uplne nepouzitelna, prekazi a nemuzu s ni moc hejbat.

Uz jsem skoro vyresil technicky problemy (ridice pro mojeho CV, alternativa byla jet s nekym jako zavazadlo), ale je to dost brzo a nevim jak bych zvladnul cestu. Kontrolu mam az pristi tejden.

Mrzi mne to, bude to prvni vetsi akce beze mne. Ale ted tu ruku proste obetovat nemuzu Jsem smutný

Doufam ze nam mrzakum napisete nejaky obsirny report a udelate pekny fotky.

P.S. Nabizim nase dve mista v chatkach...

--
27. Květen 2008 - 11:18
pepec
příspěvků: 619
5D 1.8 Sport
mám od: 6.10. 2006

Ja viem .. ale co uz urobim ? Som to zle nacasoval Jsem smutný

Inak sutaz o moju zarezervovanu izbu vyhral Jany006 !!

Pepec
8G 1,8 SPORT Royal Blue Pearl
lovec UFOnov

--
27. Květen 2008 - 9:58
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

pepec: Tak to mi je ľúto, bez Teba slovenská výprava nebude kompletná. Jsem smutný

--
27. Květen 2008 - 8:59
pepec
příspěvků: 619
5D 1.8 Sport
mám od: 6.10. 2006

S hlbokym zarmutkom na klavesnici Vam musim oznamit ze tentorocny zraz UFOnov bude bezomna Jsem smutný dnes mi nasadili antibibliotika na asi zapal priedusiek. Takze sa uvidime az niekedy inokedy.

Ale neprinasam len same negativne spravy, tym ze sa nedostavim sa samozrejme uvolnuje jedna 2 lozkova izba zo soboty na nedelu. Tymto vyhlasujem sutaz, kto ma zaujem o pre mna rezervovanu izbu nech mi napise privatnu spravu.

Budem s Vami v aspon v duchu pod duchnou Směju se

Pepec
8G 1,8 SPORT Royal Blue Pearl
lovec UFOnov

--
26. Květen 2008 - 15:08
oberon
příspěvků: 105
5D 2.2 Comfort
mám od: 20.6. 2007

Možnost ubytování v nejbližším okolí:
1)Penzion u Bačů - Palkovice na příjezdové cestě
na Hůrky
- www.penzionubacu.unas.cz
2)Kozlovice Na mlýně- www.namlyne.cz
3)Kozlovice- www.kozlovice.unas.cz
4)Kozlovice-www.nasehory.cz/bezkydy/chataoaza.cz

Dále ve FM ( cca 10 km )je dostatek ubytovacích
kapacit

--
25. Květen 2008 - 16:24
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Takže infostránka je aktualizovaná, zhrniem novinky:

- Situáciu s ubytovaním som popísal nižšie Lukymu87. Ešte raz stručne - chatky sú obsadené na piatok aj sobotu, minimálne v niektorých z nich je ale ešte voľné miesto, takže ak niekto nemá ubytovanie na piatok, skúsime riešiť. Izby na hoteli sú na piatok obsadené, v sobotu by mali byť ešte nejaké voľné.
- Raňajky. Dohodli sme s hotelom možnosť raňajok za 50Kč, potrebujú to ale vedieť dopredu. Takže tí z vás, ktorí chcú raňajky, zavolajte do hotelu a objednajte si ich na svoje meno. Mohlo by sa to hodiť najmä pre tých, ktorí sú ubytovaní od piatku, aby nemuseli v sobotu ráno strácať čas prípravou či zháňaním raňajok.
- Piatok večer bude takisto pripravená opekačka, rovnako ako v sobotu.
- Sobotný obed bude spoločný v zarezervovanej reštaurácii hotelu Tanečnica na Pustevnách pod Radhošťom. Strava jednotná nie je, každý si bude môcť objednať podľa vlastnej chuti a tučnosti svojej peňaženky. Mrk
- Motokáry na letisku bohužiaľ padli, majiteľ odskočil, vraj dostal lepšiu ponuku.
- Opekačky v oba večery budú zabezpečené, rovnako ako minulý rok budú pripravené bohaté tácky na opekanie (predbežná cena 85Kč).
- Sklenené poháre si dovezte sami ak ich budete chcieť, najmä k pivu, ktoré budeme točiť. Oproti minulému roku nebudeme mať hospodu tak blízko, takže budeme všetko vrátane obsluhy musieť robiť vlastnoručne.
- Pravidlá ekojazdy si môžte dopredu naštudovať tu.

Ešte dodám, že tí z vás ktorí sa budú ubytovávať v sobotu, prídte prosím ráno s dostatočným predstihom, aby ste stihli v hoteli vybaviť potrebné formality, o 10.00 vyrážame spoločne na letisko. Kto dorazí neskoro, nebude sa už môcť zapojiť do šprintov.

--
24. Květen 2008 - 13:59
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Luky87 napsal:
neviete ci je este volna jedna chatka?

Podľa posledných informacií z hotela su už všetky chatky obsadené (Ty si žiadnu nerezervoval?). To nevadí na sobotu, lebo v ten deň by mali byť ešte voľné aj izby priamo na hoteli. Ak chceš prísť už v piatok, stále je možnosť, že sa to podarí vyriešiť - chatky sú 6-7 miestne a napriek nášmu upozorneniu si niekoľko ľudí obsadilo celú chatku pre seba aj v obsadení 2 ľudia. Takže ak by vam nevadilo bývať s cudzími ľuďmi, skús poprosiť tu na fóre, či vás niekto k sebe nevezme. Prinajhoršom to nariadime direktívne, predsa nie je možné aby si niekto zabral celú chatku pre seba, kým iný účastník zrazu nemá kde bývať. Každopádne ale predtým zavolaj na hotel či je naozaj všetko obsadené, niekto mohol odrieknuť atď.

--
24. Květen 2008 - 9:55
Luky87
příspěvků: 547
bývalý majitel

neviete ci je este volna jedna chatka?

--
23. Květen 2008 - 20:58

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".