Jak pokračuje příprava 2. srazu v r. 2008 v Palk. Hůrkách?

Stránka bude průbežně aktualizovaná - poslední aktualizace 24.5.

Druhý oficiální sraz naší "malé" 8G komunity se bude konat 30.5. - 1.6. 2008. Pečlivě vybrané lokality srazu se nachází v Ostravském kraji, v okolí Palkovických Hůrek.

Ubytování je domluveno v místním horském hotelu, který si můžete prohlédnout na těchto internetových stránkách. Pokud neplánujete hledat jiné ubytování, je nutné si udělat rezervaci - čím dříve, tím lépe! V případě obsazení hotelu by měly být volné chatky, ale spoléhat se na to nemůžeme. Aktuálni situaci týden před srazem najdete v diskuzi níže. Pokud máte zájem o snídani, je možné si ji doobjednat za 50Kč, musíte si ale zavolat do hotelu předem.

Program začne už v pátek posezením při ohni s opekáním. Tácky s buřtama, slaninou, cibulí, kyselou okurkou, hořcicí a křenem budou předem připraveny. Hlavní část bude pak zahájena v sobotu ráno, opět počítáme se společenskými akcemi (diskuze, opékání), ale i se zopakováním sprintů a také veleúspěšné orientační ekojízdy, kterou nebude zastřešovat nikdo jiný, než Koly - stejně jako minule. Její pravidla naleznete zde. Z dalších plánovaných atrakcí jmenujme spanilou jízdu na Pustevny v Beskydech Knížecí cestou (bězně uzavřená, výjimka už zajištěna), ale samozřejmě i místa více zalidněná. Bohužel plánované motokáry nám pořadatel odřekl. Společný oběd bude v pěkném prostředí hotelu Tanečnica na Pustevnách. V neděli bude poslední rozloučení (kromě těch společně cestujících) v Muzeu Tatry Kopřivnice.

Předpokládaný sobotní program:

  • 8.00-10.00 registrace, pokec
  • 10.00 odjezd na letiště Mošnov
  • 11.00-14.00 sprinty
  • 14.00 spanilá ufojízda na Pustevny
  • 15.00-17.00 společné focení, oběd v hotelu Tanečnica
  • 17.00-19.00 orientační ekojízda (Pustevny->Palkovické Hůrky)
  • od 19.00 volný program, opékaní
  • 20.30 vyhlášení výsledků

Vstupné bude 250Kč na auto, v ceně malý dárek.

Před účastí na srazu doporučujeme vyplnit a vytisknout kartu vozu.

Protože po oba večery je na plánu posezení při ohni s točeným pivem, pokud nejste fanoušci plastových kelímku, doporučujeme si dovézt vlastní sklo.

Věříme, že kvalita naší organizace bude ještě vyšší než v případě již tak povedených minulých srazů (především v Luhačovicích).

Váš přípravný výbor v zložení

Iček, voľnas, jc, Gonda, pegin, padam, Asterix, stano, Shadow, Spider a Koly

Odkazy

Vložil Koly, 24. Květen 2008 - 13:35
 

mac
Obrázek uživatele mac
příspěvků: 106
obdivovatel

Dorazil jsem jako první s Ičkem a chci vás upozornit na semafory řízenou dopravu v jenom směru v obci Palkovice.

Jak již popsal Iček, u prostřed obce se dáte u budovy Policie do kopce směr "Horský hotel Palkovice - 3Km"|

--
30. Květen 2008 - 13:13
Miro
Obrázek uživatele Miro
příspěvků: 744
majitel jiné generace

Taktiež za chvílu vyrážam, ale idem ešte na akciu z práce. Odtial vyrazím okolo pol noci a cesta asi 180 km. Už sa teším na zajtra Mrk

--
30. Květen 2008 - 12:55
Tomík010
Obrázek uživatele Tomík010
Administrátor
příspěvků: 583
5D 1.8 Sport
mám od: 11.5. 2006

Za par minut vyrazime na cestu dlouhou skoro 500 km Mrk
Je krasne, takze nebudeme pospichat a udelame si par zastavek. Ocekavejte nas v podvecer Palec nahoru

--
30. Květen 2008 - 10:37
Asterix
Obrázek uživatele Asterix
příspěvků: 1119
5D 2.2 Sport
mám od: 4.7. 2007

Ten sraz bude velkej masakr, to nechci vidět... SmíchMrkCoolVyplazuju jazyk

--
30. Květen 2008 - 9:16
Civic
Obrázek uživatele Civic
příspěvků: 192
majitel jiné Hondy

jc napsal:
Bohuzel se pridavam se smutnou zpravou. Vyfasnul jsem sadru na pravou ruku a je uplne nepouzitelna, prekazi a nemuzu s ni moc hejbat.

Uz jsem skoro vyresil technicky problemy (ridice pro mojeho CV, alternativa byla jet s nekym jako zavazadlo), ale je to dost brzo a nevim jak bych zvladnul cestu. Kontrolu mam az pristi tejden.

Mrzi mne to, bude to prvni vetsi akce beze mne. Ale ted tu ruku proste obetovat nemuzu Jsem smutný

Doufam ze nam mrzakum napisete nejaky obsirny report a udelate pekny fotky.

P.S. Nabizim nase dve mista v chatkach...

budeme za tebe držet v sobotu večer minutu ticha Mrk

--
30. Květen 2008 - 7:06
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Hori: No Iček mal veľký záujem sa dostať na hotel, má miesto iba v chatke. Možno sa môžte aj prehodiť ak nechceš byť sám.

--
29. Květen 2008 - 22:52
Hori
příspěvků: 186
3D 2.0 Plus
mám od: 10.12. 2010

nabídka pro účastníky PÁ - NE : bohužel, mám (snad) rezervovaný 2 lůžkový pokoj, ale přítelkyně nemůže - jedu sám - nabízím uvolněné místo. Zájemci - pošlete PZ - vyjíždím před polednem, nebo potom na místě.

--
29. Květen 2008 - 21:46
Shadow
příspěvků: 394
5D 1.8 Sport
mám od: 14.2. 2008

Tak zítra to může začít. Hlásím nástup ve 13,00 hod v Palkovických Hůrkách.
Jediné co nemůžeme jako organizátoři ovlivnit je počasí, ale zkusili jsme objednat časně letní ideál. AndílekMrk

Only Shadow of ALF

--
29. Květen 2008 - 19:15
Pavelyar
příspěvků: 19
5D 1.8 Sport
mám od: 10.5. 2008

Shadow napsal:
2 pavelyar: Taky gratulace. Ale mohl by jsi ho vzít na sraz, ať si zvyká odmala. Směju seMrk

Only Shadow of ALF

Jo, a koloběžka bude muset být HONDA, že !!!!

--
29. Květen 2008 - 16:35
Spider
příspěvků: 58
5D 1.8 Sport
mám od: 11.3. 2007

JJ, už zítra! Směju se

Karta vozu zrovna vylezla z tiskárny, takže já jsem ready! To se zapije

--
29. Květen 2008 - 16:12

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".