Ufo-sraz v Praze

Zde se mohou soustředit informace k Pražským srazům v rámci našeho klubu.

Následující akce: Pražský Ufosraz - Novoroční přípitek

termín: neděle 15.1.2023 13:00 - Bude upřesněno
místo: OC Šestka, zatím předpověď ukazuje, že by to šlo na střeše. V krizi sjedeme o patro níž Směju se

Zúčastní se:
- 2bep
- Selffinka
- Rogger01
- pilot
- Pája
...
..
.

Samozřejmě jsou vítaní i bývalí majitelé Mrk

InformaceJde o pravidelný sraz, který probíhá vždy první sobotu v měsíci. Informace

OC Šestka

Quote:
Jde o původní vlákno Předvánoční sraz v Praze.
Vložil 2bep, 20. Listopad 2009 - 1:15
 

2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

to Bari: Odkaz opraven Lame... , díky za upozornění Mrk


--
24. Duben 2012 - 21:11
Bari
příspěvků: 68
bývalý majitel

Ahoj určitě se zastavím i na pokec s Bullym.Jen se mě nedaří rozkliknout ten odkaz na to Kfc .Podle map jsou tam dvě tak které to je? Díky Nejsem si jist

--
24. Duben 2012 - 21:35
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Je zde ještě jedno malé improvizační rozšíření akce a to o sraz s Bullym
v KFC na Zličíně
. Bude zde na rychlo obědě s rodinkou, při zpáteční cestě do Luxu.
Takže kdo by měl zájem, může se zde objevit cca na 11:30 - 12:00 na pokec a případné malé vyprovození k Rudné Směju se.
p.s. Vyhlížejte červené CTR a rakev (A7G Tourer), oboje s moc zajímavými RZ Palec nahoru


--
24. Duben 2012 - 20:56
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

to Rocky: Přidal jsem do topicu finální podobu trasy včetně objížďky Kostelce U Křížku. Dál ať se každý zařídí jak chce, jsme dospělí Cool

K motokárám, helmy a kombinézy jsou k zapůjčení zdarma, rukavice jsou proti vratné záloze. Kukly se kupují, 80,-Kč/ks.
Časomíra je kvalitní, napojená na počítač a po každém závodě dostaneme výpis všech časů.

Na dráze nejsou všude bariery z pneu a člověk může vyletět do kačírku. Kdo chce, může si zpět na dráhu pomoct sám, ostatní můžou vyčkat na příchod technika. Základem je koukat se a neskákat do cesty projíždějícím motokárám.

Prostě opatrně, jako na silnici Směju se


--
24. Duben 2012 - 16:23
Rocky
Obrázek uživatele Rocky
příspěvků: 223
bývalý majitel

Asi by to chtělo pevně naplánovat trasu a do každého auta vytisknout iterinář. Případně do navigace (ten, kdo už nezná mapu Hlasitě se směju ). Přeci jen, pojede už dost aut, tak ať ta jízda za něco stojí a nehledáme se.

Pro ty, kteří motokárovou dráhu znají. Na stránkách píšou, že je možnost k zapůjčení helma, kukla, kombinéza. Příplácí se za půjčení ? Jak funguje časomíra ? Dozvím se pak nějakým způsobem, jaké kdo zajel časy ? Dle videa nejsou v okolí dráhy mantinely. Když s kárkou vyletím na trávu, dostanu se pak zpátky nebo musí vyjet safety car Hlasitě se směju ?

___________
Spritmonitor.de

--
24. Duben 2012 - 13:13
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

to Pexeso: Ok, dík za doplnění. Kolik jízd kdo bude chtít je čistě individuální a jak píšeš je to hlavně o rukou. Osobně dávám komfortně tak 3 desetiminutovky, pak už je to boj Smích

Parking na místě srazu: Bylo zde již zmíněno blízké nádraží, pokud bude opravdu plno, tak na místě srazu zůstanu třeba jen já a ostatní se na chvíli uklidí právě ke zmiňovanému nádraží a až budeme všichni, tak si zavoláme a vyrazíme Směju se


--
24. Duben 2012 - 11:43
Kubajsu
Obrázek uživatele Kubajsu
příspěvků: 486
bývalý majitel

Vejít se musíme... Parkoviště je celkem "hluboký", tak se kdyžtak vejdeme do druhý řady (a eventuelně uhnem vyjíždějícím)...
Jinak o místě kolem moc nevím. Snad by se nějaký mohlo najít směrem k nádraží (cesta přímo z parkoviště dolu ke kolejím), nebo je možná ještě plac nahoře u portálů Komořanského tunelu, jak byla objížďka při stavbě. Ale tam je to nejspíš pod zákazem...

Spritmonitor.de http://moje.auto.cz/Kubajsu/honda.html

--
24. Duben 2012 - 11:18
Pexeso
Obrázek uživatele Pexeso
příspěvků: 58
5D 1.8 Sport
mám od: 5.3. 2009

Tak to vypadá, že bychom si asi zadrandili oba na kárách...Ale vidím to tak jednu až dvě jízdy na každého, myslím že už po první jízdě mi upadnou ruce Směju se)
Jinak bych se připojil už v Břežanech, mám to z Let kousek....Ale o víkendu jsem tam projížděl a na tom parkovišti bylo docela nacvakáno...Ještě jsem si ale všimnul že by tam mělo být jedno schovaný za stromy...Tak se snad vejdeme..Směju se

hardcore music is live - live is hardcore

--
24. Duben 2012 - 10:25
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

to Pexeso: Samozřejmě, že se místo najde Směju se Kde se připojíte? Drahá polovička se bude taky chtít vyblbnout na motokárách?

Soupiska se nám pořád rozšiřuje Směju se
2bep, Kubajsu, jc, hawkeyeCZ, shamania, Rocky +1, Mark, Bari +2, OZZY +2, Pexeso + 1
Napočítal jsem zatím 16 lidí, takže to máme už na dvě party po 8 v motokárách


--
23. Duben 2012 - 22:40
Pexeso
Obrázek uživatele Pexeso
příspěvků: 58
5D 1.8 Sport
mám od: 5.3. 2009

Zdravím, našlo by se ještě místo pro mou maličkost a drahou polovičku? Směju se

hardcore music is live - live is hardcore

--
23. Duben 2012 - 20:28

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".