Ufo-sraz v Praze

Zde se mohou soustředit informace k Pražským srazům v rámci našeho klubu.

Následující akce: Pražský Ufosraz - Novoroční přípitek

termín: neděle 15.1.2023 13:00 - Bude upřesněno
místo: OC Šestka, zatím předpověď ukazuje, že by to šlo na střeše. V krizi sjedeme o patro níž Směju se

Zúčastní se:
- 2bep
- Selffinka
- Rogger01
- pilot
- Pája
...
..
.

Samozřejmě jsou vítaní i bývalí majitelé Mrk

InformaceJde o pravidelný sraz, který probíhá vždy první sobotu v měsíci. Informace

OC Šestka

Quote:
Jde o původní vlákno Předvánoční sraz v Praze.
Vložil 2bep, 20. Listopad 2009 - 1:15
 

2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

to hawkeyeCZ: OK, koukal jsem, že Ty tam budeš tak za 15min i s oblékáním Směju se Takže bychom si pak dali sraz na benzínce Čepro na vjezdu do Týnce od Prahy? Počítej kolem 14:00 s tím, že bych Ti dal dopředu vědět SMS nebo zavolal.


--
18. Duben 2012 - 9:39
hawkeyeCZ
Obrázek uživatele hawkeyeCZ
příspěvků: 26
5D 1.8 Comfort
mám od: 16.3. 2012
v provozu od: 2.1. 2008

to 2bep: co se týká té okružní jízdy, tak já bych se k Vám připojil cestou třeba v Týnci nad Sázavou, jsem z Čerčan a tam to je kousek, jen bych pak potřeboval doladit, v kolik tam asi budete projíždět, respektive čas odjezdu ze Zbraslavi. Cesta do Týnce n.S podle té mapky trvá cca 44minut.

--
18. Duben 2012 - 9:29
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Tak co ostatní, nikdo další neplánuje ani neuvažuje, že by se k nám přidal na toto snad příjemně prožité úterní odpoledne?
Za necelé 2 týdny se akce koná a příjde mi, že velká část pravidelných účastníků Pražských Ufo-srazů zatim mlčí:-(

Dosavadní výsledky "ankety":
- zatím počítám se 6 účastníky (2bep, Kubajsu, jc, hawkeyeCZ, shamania, Rocky), což je akorát tak na motokárovou dráhu Směju se
- zvítězilo spojení variant a + b (Okružní jízda a Motokáry), detaily ve starším příspěvku.
- sešli bychom se mezi 13:00 - 13:30 nejlépe asi někde v blízkosti mostu Závodu míru ve Zbraslavy (víte někdo o vhodném místě?), odkud bychom zahájili naši okružní jízdu. Je zde někdo, kdo by se připojil až cestou, Rocky, kde? Celá cesta až na motokáry by nám měla zabrat nějakých 2h15min, tudíž pokud by byl zájem, určitě bychom se mohli cestou někde stavit na jídlo, viz shamania Mrk
- nejpozději do 17:00 se objevíme na motokárách a může začít zábava, tady program vidím tak cca na 2h (ježdění, pauzy, pokec), každopádně konec je otevřený Směju se


--
18. Duben 2012 - 8:44
Pája
Obrázek uživatele Pája
příspěvků: 619
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.1. 2010
v provozu od: 7.1. 2006

Potvrzeno,svátek práce oslavím prací.Tak se hezky vyblbněte,čau Paja.

--
15. Duben 2012 - 17:56
shamania
Obrázek uživatele shamania
příspěvků: 562
5D 1.8 Sport
mám od: 28.11. 2008
v provozu od: 28.11. 2008

2bep: a kdy se mam jako naobedvat? Směju se

--
13. Duben 2012 - 21:40
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

to Rocky: Benešovský paintball mě taky napadl, před pár rokama jsem se tam dobře vyblbnul Směju se Ale nechal bych to v zásobě na další srazy. Třeba právě ve spojení s návštěvou Benešova Směju se

to hawkeyeCZ: Většina obvyklých účastníků zatim "spí" a nereaguje, uvidíme jak se rozhýbou v následujících dnech. Zatím máme myslím pořád dost času Směju se

Každopádně i z těch pár co se vyjádřili to zatím vypadá na spojení variant a + b

Moje osobní představa o programu na 1.5.2012 je asi následující:
1) kolem poledne rychlosraz s Bullym (nejspíš někde v oblasti P-4 v okolí R1), následně spolu s dalšími H-pacienty z H-C.cz vyprovodíme Bullyho s rodinkou někam k D5 (účast neomezená, čím víc aut, tím víc Honda Japonec a víc kraválu pro Matýska Pískám si )

2) mezi 13:00 - 14:00 bychom pak zahájili náš "Prvomájový sraz" a vyrazili na Zbraslav, start okružní jízdy.

3) ta by nás mohla mezi 16:00 - 17:00 dovést k motokárám do Hořovic, kde bychom jezdili, kecali a družili se To se zapije (řidiči samozřejmě nealko)

No prostě příjemné odpoledne NápadCool


--
13. Duben 2012 - 14:50
hawkeyeCZ
Obrázek uživatele hawkeyeCZ
příspěvků: 26
5D 1.8 Comfort
mám od: 16.3. 2012
v provozu od: 2.1. 2008

tak koukám že to tady trochu co se týče naplánování květnového srazu usnulo. ¨
Diskuzi o tom, jestli bude okružní jízda, motokáry, Konopiště nebo paintball bych nechal na později podle toho, kolik lidí vlastně potvrdí účast. Takže za mě ano. Ostatní ?

--
12. Duben 2012 - 9:10
Rocky
Obrázek uživatele Rocky
příspěvků: 223
bývalý majitel

Nechci zbytečně vnášet víc zmatků, ale napadla mě ještě jedna činnost, při které by se mohlo zapojit co nejvíc lidí (manželky, přítelkyně, děti). Napadl mě paintball, např. zde: Paintball Benešov

A teď k plánované akci. Tak motokáry jsou jasný. Co se týče okružní jízdy, chtělo by to naplánovat dle zúčastěných. Nám osobně je to jedno, okruh míří okolo našeho bydliště. A byli bychom dvě osoby s jedním autem.
Co se týče času, jsme maximálně variabilní (tím, že je svátek).

___________
Spritmonitor.de

--
6. Duben 2012 - 14:44
Bully
Obrázek uživatele Bully
příspěvků: 1955
bývalý majitel

Hlasitě se směju Budem se na ten cirkus tesit. Hlavne aby byl "kraval", aby byl Matysek spokojeny Palce nahoru

____________________________________________

Civic Type-R 8G Beruna

--
6. Duben 2012 - 0:15
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Bully napsal:
1.5. okolo poledne budeme projizdet s CTR a Acco Tourerem s zenou pres Prahu od Brna smerem na Plzen a dal. Dame nekde obed a kdybychom vas nekde potkali, bylo by to fajn Směju se I kdyz to vypada na Honda- doprovod uz s par kamarady z H-C.cz Hlasitě se směju

Neboj, Ti uděláme eskortu, že bude Obama závidět Smích


--
5. Duben 2012 - 23:13

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".