Ufo-sraz v Praze

Zde se mohou soustředit informace k Pražským srazům v rámci našeho klubu.

Následující akce: Pražský Ufosraz - Novoroční přípitek

termín: neděle 15.1.2023 13:00 - Bude upřesněno
místo: OC Šestka, zatím předpověď ukazuje, že by to šlo na střeše. V krizi sjedeme o patro níž Směju se

Zúčastní se:
- 2bep
- Selffinka
- Rogger01
- pilot
- Pája
...
..
.

Samozřejmě jsou vítaní i bývalí majitelé Mrk

InformaceJde o pravidelný sraz, který probíhá vždy první sobotu v měsíci. Informace

OC Šestka

Quote:
Jde o původní vlákno Předvánoční sraz v Praze.
Vložil 2bep, 20. Listopad 2009 - 1:15
 

virda200x
příspěvků: 66
3D 1.8 Plus
mám od: 29.10. 2010
v provozu od: 29.10. 2010

Dneska du fotit a de na net, tak tech vtipku o benzinu nech, nebo si to zase rozmyslim Smích

tomahawk napsal:
virda200x napsal:
Byla to parada, hlavne musim podekovat Tomahawkovi, na to ze jsme se videli po druhy v zivote, ke me chova obrovskou duveru, nechat me stat na parkovisti s jeho nastartovanym Rkem za volantem, zatimco si zbehnul do obchodaku + projizdka opet za volantem ... Palec nahoru moc si toho vazim.

P.S.: prodavam svuj Type-S .)

...já jenom už nemohl pořád poslouchat, že Ti to nejede Hlasitě se směju . Ne ne dělám si legraci Mrk .
No a jestli tahle krátká svižná projížďka je odpovědná za to, že měníš Type S za K20, potom je to skvělá zpráva /především pro majitele čerpacích stanic Hlasitě se směju / Palec nahoru .

Samozřejmě bych rád poděkoval 2bepovi a dalším za organizaci a fotodokumentaci celé akce Mrk .

--
22. Březen 2012 - 10:14
tomahawk
Obrázek uživatele tomahawk
příspěvků: 38
3D 2.0 Plus
mám od: 20.10. 2010

virda200x napsal:
Byla to parada, hlavne musim podekovat Tomahawkovi, na to ze jsme se videli po druhy v zivote, ke me chova obrovskou duveru, nechat me stat na parkovisti s jeho nastartovanym Rkem za volantem, zatimco si zbehnul do obchodaku + projizdka opet za volantem ... Palec nahoru moc si toho vazim.

P.S.: prodavam svuj Type-S .)

...já jenom už nemohl pořád poslouchat, že Ti to nejede Hlasitě se směju . Ne ne dělám si legraci Mrk .
No a jestli tahle krátká svižná projížďka je odpovědná za to, že měníš Type S za K20, potom je to skvělá zpráva /především pro majitele čerpacích stanic Hlasitě se směju / Palec nahoru .

Samozřejmě bych rád poděkoval 2bepovi a dalším za organizaci a fotodokumentaci celé akce Mrk .

--
22. Březen 2012 - 8:48
shamania
Obrázek uživatele shamania
příspěvků: 562
5D 1.8 Sport
mám od: 28.11. 2008
v provozu od: 28.11. 2008

Outdoor znam jen ve Vysokem Myte. Je jeste neco jineho a bliz Praze? Jinak Radotin je z tech halovych urcite nejlepsi volba a hned vedle brezanskyho udoli/respektive kopec na Tocnou, kde se jezdi i zavody do vrchu Mrk

--
21. Březen 2012 - 13:53
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Osobně jsem pro sraz na OC Šestce, je tam místo, v dosahu občerstvení, je to rozumná destinace (hned u okruhu) a navíc s potenciálem zajímavých fotek s letištěm za zády Směju se
Vestec je super na mytí auta (viz. "M@jkovo (H-C.cz) Pokec pucování Vestec"), ale jinak je to "jen" parkoviště u supermarketu Nejsem si jist

K motokárám, proč ne, byl by návrh na nějakou konkrétní dráhu? Nejlépe asi nějaké outdoor, Radotín je sice prima, ale hala Jsem smutný


--
21. Březen 2012 - 11:21
Bari
příspěvků: 68
bývalý majitel

Palec nahoru super nápad s těma motokárama

--
21. Březen 2012 - 11:04
marcel
Obrázek uživatele marcel
příspěvků: 61
5D 2.2 Sport
mám od: 14.12. 2007

Do Mostu 24,3,2012 se přijedu podívat. Palce nahoru

--
21. Březen 2012 - 11:04
Mark
Obrázek uživatele Mark
příspěvků: 106
bývalý majitel

A když bude ten svátek a budeme v tom okolí, co to spojit ještě s motokárama!

--
21. Březen 2012 - 11:03
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

Myslim ze start muze byt klidne na Sestce, po okruhu je to z Jesenice sotva 20min cesty.

--
21. Březen 2012 - 11:03
Rocky
Obrázek uživatele Rocky
příspěvků: 223
bývalý majitel

Bezva návrh. Sám jsem z Týnce, tak mohu jen orodovat Hlasitě se směju.
Sraz se může třeba uskutečnit ve Vestci u Wapky (http://www.myciboxy.cz/cs/) a nebo v Jesenici u Alberta, kde je velké parkoviště. Pak by se mohla ject jízda po navržených trasách až třeba do Benešova a zpátky na Prahu přes E55 a D1.

___________
Spritmonitor.de

--
21. Březen 2012 - 10:28
jc
Obrázek uživatele jc
příspěvků: 2861
bývalý majitel

2bep: Neco takovyho, mozna zpatky pres Stechovice.

--
21. Březen 2012 - 9:32

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".