Ufo-sraz v Praze

Zde se mohou soustředit informace k Pražským srazům v rámci našeho klubu.

Následující akce: Pražský Ufosraz - Novoroční přípitek

termín: neděle 15.1.2023 13:00 - Bude upřesněno
místo: OC Šestka, zatím předpověď ukazuje, že by to šlo na střeše. V krizi sjedeme o patro níž Směju se

Zúčastní se:
- 2bep
- Selffinka
- Rogger01
- pilot
- Pája
...
..
.

Samozřejmě jsou vítaní i bývalí majitelé Mrk

InformaceJde o pravidelný sraz, který probíhá vždy první sobotu v měsíci. Informace

OC Šestka

Quote:
Jde o původní vlákno Předvánoční sraz v Praze.
Vložil 2bep, 20. Listopad 2009 - 1:15
 

sumy
příspěvků: 294
5D 1.4 Comfort
mám od: 14.10. 2012
v provozu od: 20.12. 2007

Jinak kdyby byla chuť si zahrát na vojáčky, tak asi i větší švanda než v lasergame by se našla kousek od Benešova v Areálu Barochov - battlefield http://www.arealbarochov.cz/ Syn tam jezdí s kamarádama když maj narozky a je to tam prý fajn. Drahé polovičky se můžou svízt na ihaháá a děti unavit v lanovém centru. To je asi tak to nej místo co mě ve zdejším okolí napadá.

--
4. Březen 2013 - 18:23
Rocky
Obrázek uživatele Rocky
příspěvků: 223
bývalý majitel

To 2bep: Bohužel do března je zámek uzavřen. Prohlídka zámku by byla možná až od dubna.

To sumy: super, díky za info Směju se

___________
Spritmonitor.de

--
4. Březen 2013 - 17:30
padam
Obrázek uživatele padam
Administrátor
příspěvků: 1893
bývalý majitel
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Co to naplánovat na první jarní víkend, tedy 23/24 března, ať mohou dorazit i Ti ze vzdálenějších luhů a hájů... Směju se


--
4. Březen 2013 - 16:28
sumy
příspěvků: 294
5D 1.4 Comfort
mám od: 14.10. 2012
v provozu od: 20.12. 2007

Rocky napsal:
Ahojky, tak jak píše Martin, již se nám dělá krásně, takže by se něco spáchat mohlo Směju se

Na to Konopiště bychom to viděli ještě trochu později, až bude trochu víc tepleji. S tím, že by se dala zařídit prohlídka zámku Konopiště, poté se můžeme podívat do Růžové zahrady a nakonec příjemná upovídaná procházka kolem většího "rybníčka" Směju se a zakončit příjemný den bowlingem v Benešově?

Osobně s bowlingem v Bene zkušenost nemáme, ale případně Benešováci a okolí nemáte zkušenosti?

Aktuálně nás ale napadlo: již jsme měli motokáry a bowling, co teď zkusit LaserGame? Zahrát si a pak případně povečeřet a posedět? Parkovacích míst je dostatek i v garážích. K dispozici je i jiná zábava (kulečník, simulátory), jediné co říkal 2bep, že bowling stojí za prd. Co vy na to?Směju se Termín necháváme zatím volný, určo nějaký asi víkend.
Pouze návrh do placu Andílek

Lucka a Honza

___________
Spritmonitor.de


Znám to jen v S-centru http://www.scentrum.eu/ a tam to bylo OK, už jsme tam dlouho nebyli-šéf se s nima nepohodl Hlasitě se směju (chodili jsme tam leta jako parta z firmy)
--
4. Březen 2013 - 16:12
Rocky
Obrázek uživatele Rocky
příspěvků: 223
bývalý majitel

Ahojky, tak jak píše Martin, již se nám dělá krásně, takže by se něco spáchat mohlo Směju se

Na to Konopiště bychom to viděli ještě trochu později, až bude trochu víc tepleji. S tím, že by se dala zařídit prohlídka zámku Konopiště, poté se můžeme podívat do Růžové zahrady a nakonec příjemná upovídaná procházka kolem většího "rybníčka" Směju se a zakončit příjemný den bowlingem v Benešově?

Osobně s bowlingem v Bene zkušenost nemáme, ale případně Benešováci a okolí nemáte zkušenosti?

Aktuálně nás ale napadlo: již jsme měli motokáry a bowling, co teď zkusit LaserGame? Zahrát si a pak případně povečeřet a posedět? Parkovacích míst je dostatek i v garážích. K dispozici je i jiná zábava (kulečník, simulátory), jediné co říkal 2bep, že bowling stojí za prd. Co vy na to?Směju se Termín necháváme zatím volný, určo nějaký asi víkend.
Pouze návrh do placu Andílek

Lucka a Honza

___________
Spritmonitor.de

--
4. Březen 2013 - 12:20
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Já vim, budeš nás jistit ze základního tábora Smích


--
28. Únor 2013 - 22:13
Pája
Obrázek uživatele Pája
příspěvků: 619
5D 1.8 Comfort
mám od: 12.1. 2010
v provozu od: 7.1. 2006

Jo to by šlo když mě tam vynesete Vyplazuju jazykVyplazuju jazyk

--
28. Únor 2013 - 20:55
VAKOVLK
Obrázek uživatele VAKOVLK
příspěvků: 154
5D 1.8 Sport
mám od: 11.11. 2009

A co tak to udělat u nás v klubu Palce nahoruhttp://www.hodkovicky.cz/pro-firmy.htm

--
28. Únor 2013 - 12:53
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Možností na víkendový 1-denní výlet je víc Směju se
- Někdo tu v minulosti zmiňoval Liberec a Ještěď (dá se hromadně dojet až 1km pod vrchol a zbytek vyšlápnout). Nahoře je místo jen pro pár aut Jsem smutný
- Nebo to můžeme spojit s turistikou a vyšlápnout si třeba na Říp nebo Milešovku, Pája se třeba možná konečně podívá i na vrchol Mrk


--
28. Únor 2013 - 11:47

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".