Ufo-sraz v Praze

Zde se mohou soustředit informace k Pražským srazům v rámci našeho klubu.

Následující akce: Pražský Ufosraz - Novoroční přípitek

termín: neděle 15.1.2023 13:00 - Bude upřesněno
místo: OC Šestka, zatím předpověď ukazuje, že by to šlo na střeše. V krizi sjedeme o patro níž Směju se

Zúčastní se:
- 2bep
- Selffinka
- Rogger01
- pilot
- Pája
...
..
.

Samozřejmě jsou vítaní i bývalí majitelé Mrk

InformaceJde o pravidelný sraz, který probíhá vždy první sobotu v měsíci. Informace

OC Šestka

Quote:
Jde o původní vlákno Předvánoční sraz v Praze.
Vložil 2bep, 20. Listopad 2009 - 1:15
 

nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Pár mobilovek z dnešního dne. Vše opět povedené, Martinovi velké díky za bezva organizaci a svezenívtec.gif.

Společná foto:

Jointer (mimo 8G forum)
nexus_cz
Pája
2bep
Tomika
Rocky
Mark a zitnyp na cestě..
Směju se

Edit: Marku, hlásím dvě jelita na levém žebru. Směju se

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

--
30. Březen 2014 - 8:33
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

to Fil: Budu kolem Tebe projíždět kolem 13:30. Kolem poledne Ti zavolám a domluvíme se.


--
29. Březen 2014 - 8:20
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

Pratele tak budu muset svoji zitrejsi ucast s nejvetsi pravdepodobnosti zrusit Jsem smutný

Pokud bude mit Nexus Cestu okolo tak by mi mohl vyhodit tu baterku at mu uz neprekazi doma a nabrat sladkosti do souteze od Stela to se samozrejme tyka kohokoliv kdo by mel cestu okolo Sporilova po jizdni spojce, treba pana 2bepa

--
28. Březen 2014 - 21:47
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Tak auto opláchnuto a už se těším na zítra.

--
28. Březen 2014 - 21:18
zitnyp
Obrázek uživatele zitnyp
Administrátor
příspěvků: 2249
bývalý majitel

Opet plati dovoz cehokoliv z

http://www.detailingpro.cz/
http://www.chemicalguys.cz/
http://www.bezoplachu.cz/

Sice dost na posledni chvili, ale kdyztak se tam v sobotu dopolko stavim. Stejne neco beru Rockymu Směju se

467672.pngPetr Žitný - LinkedIn

--
27. Březen 2014 - 21:19
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Fil napsal:
V pohode, kazdy nejaky ten vercajk mame a Nexus poveze i nahradni baterku :D

Jo jo, to jsem zapomněl napsat, budu mít jednu "zánovní" baterku pro Fila. Blinkám

--
27. Březen 2014 - 11:45
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

2bep napsal:
to Fil: Tak já rukavice nepsal naschvál, jelikož z osobní zkušenosti se mi blbě řídilo ve všem co nebylo přímo určené ke sportovnímu držení volantu. Ale je to samozřejmě na zvažené každého z nás. Na webu Pragaarena si může každý zmapovat teplotu v hale, aktuálně hlásí 10°C.

zitnypovi se podařilo vysondovat, že tam paralelně s námi bude parta Alfistů (prý na 3 jízdy), tak si prosím vemte i nějaké to nářadí, lana a tak, abychom těm kráskám italským pomohli domů Smích



Jak pises je to na kazdem, ja tuhle drahu tedy neznam ale na uklouzanem radotine kolem vecera v tuhle rocni dobu uz docela prituhuje a i kdyz tam maji podstatne slabsi motokary i tak v te rychlosti na ruce docela fouka Mrk
--
27. Březen 2014 - 11:26
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

V pohode, kazdy nejaky ten vercajk mame a Nexus poveze i nahradni baterku Smích

--
27. Březen 2014 - 11:23
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Není problém, nějaké to nářadí, lano, startovací kabely, chladící kapalinu a olej (i když ne Selenii) vozím pořád. Jen aby karmu svých italských vozů nepřenesli i na závodní monoposty.

Mimochodem, víte proč se majitelé italských vozů odpoledne nezdraví?.....Protože už se viděli ráno v servisu. Směju se

--
27. Březen 2014 - 6:44
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

to Fil: Tak já rukavice nepsal naschvál, jelikož z osobní zkušenosti se mi blbě řídilo ve všem co nebylo přímo určené ke sportovnímu držení volantu. Ale je to samozřejmě na zvažené každého z nás. Na webu Pragaarena si může každý zmapovat teplotu v hale, aktuálně hlásí 10°C.

zitnypovi se podařilo vysondovat, že tam paralelně s námi bude parta Alfistů (prý na 3 jízdy), tak si prosím vemte i nějaké to nářadí, lana a tak, abychom těm kráskám italským pomohli domů Smích


--
26. Březen 2014 - 20:38

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".