spotřeba 1.8

Mám cca 4.900 km, spotřeba dle PP 7,6. Nechce klesat, ustálila se.
Jaká je ta vaše? Při jakém počtu km?

Vložil hondas, 26. Říjen 2006 - 22:55
 

Honzík a Adélka
příspěvků: 356
odpůrce

Jo jo! Přesně tak!

rezz napsal:
-tak ja to mam tiez naopak... nulujem fzdy Bcko a Acko mam dlhodobo. ...a cudujem sa preco mi furt ukazuje priemernu rychlost skoro rovnaku *^_^*
--
14. Květen 2009 - 11:20
rezz
Obrázek uživatele rezz
příspěvků: 300
5D 1.4 Comfort
mám od: 18.12. 2008

-tak ja to mam tiez naopak... nulujem fzdy Bcko a Acko mam dlhodobo. ...a cudujem sa preco mi furt ukazuje priemernu rychlost skoro rovnaku Červenám se

--
14. Květen 2009 - 11:10
Shadow
příspěvků: 394
5D 1.8 Sport
mám od: 14.2. 2008

2 Koly:

On každý způsob využití má své pro a proti. Myslím, že pro reálnou potřebu si každý vybere, ale musí si dopředu promyslet co je jeho prioritou při sledování, jinak má smůlu a plán je v ...... Hlasitě se směju

Only Shadow of ALF

--
14. Květen 2009 - 11:05
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Shadow napsal:
Dlouhodobou myslím v návaznosti na to tankování. Co děláš častěji, tankuješ, nebo nuluješ počítadlo trasy, když potřebuješ zjistit dílčí jízdu?

Aha, no ja som pod "dlhodobo" rozumel od kúpy auta alebo dajmä tomu 10000km, nie jednu nádrž. To je pre mňa práve krátkodobá. Mrk

--
14. Květen 2009 - 10:59
Shadow
příspěvků: 394
5D 1.8 Sport
mám od: 14.2. 2008

2 Fanda:

Str. 117 - cituji: "TRIP A RESET WITH REFUEL: Průměrnou spotřebu paliva u denního počítadla A lze vynulovat po doplnění paliva (viz starna 121)" Tam je pak vlastní popis nastavení 121-122.

V celku jak sem říkal o nic nejde. Mi taky připadala logičtější vaše verze. Prostě Japonci. VarováníMatesAndílek

2 Koly: Dlouhodobou myslím v návaznosti na to tankování. Co děláš častěji, tankuješ, nebo nuluješ počítadlo trasy, když potřebuješ zjistit dílčí jízdu? Ale jak píšu výše a opakuji, Tvé vysvětlení je logičtější, Japonci to mají nějaké obrácené. Tučňák

Only Shadow of ALF

--
14. Květen 2009 - 10:46
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Inak sľúbená ekojazda PHA-KE sa zatiaľ odkladá, musel som riešiť brzdy. Do zrazu už to nestihnem, takže až v júni.

--
14. Květen 2009 - 10:26
Koly
Obrázek uživatele Koly
Administrátor
příspěvků: 1398
bývalý majitel

Ja tiež používam A ako krátkodobú a B ako dlhodobú. Pripadá mi, že takto to bolo aj pôvodne myslené, veď priemerná týchlosť a čas je predsa podstatný pre danú jazdu, nie až tak dlhodobo. Rovnako možnosť nulovania A-čka pri natankovaní, to potom príliš dlhodobú funkciu nemá, že? Mrk

--
14. Květen 2009 - 10:22
Fanda
Obrázek uživatele Fanda
příspěvků: 857
bývalý majitel

Shadow napsal:
... že A-čková spotřeba lze AUTOMATICKY nulovat v závislosti na tankování paliva. Tuto možnost je ale nutné aktivovat v nastavení ssystému. ...

Jo? No nejsem vykladač manuálu, ale nějak se mi to nezdá. Nejsem si jist Kde by to jako mělo být? Nechápu
--
14. Květen 2009 - 9:57
Shadow
příspěvků: 394
5D 1.8 Sport
mám od: 14.2. 2008

Záleží na úhlu pohledu. Není důležité, jak to někdo nazývá, ale co to dělá.

Takže máte pánové pravdu. To se zapije V tomto případě je jakýkoliv spor a dohadování zbytečné ztrácení času, protože pro praxi tím nic podstatného nevyřešíme. Mrk Každý si to přebere a uzpůsobí podle toho co mu vyhovuje a chybu neudělá. Jsem nadšen

Mi to v tom návodu taky připadlo nelogické. Nechápu Ale usuzuji z toho, že A-čková spotřeba lze AUTOMATICKY nulovat v závislosti na tankování paliva. Tuto možnost je ale nutné aktivovat v nastavení ssystému. InformaceTučňák

Only Shadow of ALF

--
14. Květen 2009 - 9:57
thomaZ
Obrázek uživatele thomaZ
příspěvků: 343
náhodný návštěvník

Aha, tak ten já nečetl. Červenám se Je to na mě moc tlustý. V tom případě to mám celou dobu přeckvaklý špatně. Jsem něžný

--
14. Květen 2009 - 9:37

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".