Hledat |
Nova honda civic 2012Mno naciel som dake spy fotky noveho civicu http://www.autoexpress.co.uk/news/autoexpressnews/254821/next_honda_civic_pictures.html Vložil wladobbb, 23. Červenec 2010 - 8:54
|
5D 1.8 Sport
mám od: 1.4. 2011
v provozu od: 1.4. 2011
Tak dnes ráno v Autosalonu na Primě KONEČNĚ krátká reportáž o 9G. Pominu-li vynášení do nebes ohledně jízdních vlastností, luxusního vzhledu, kvality zpracování a materiálů použitých v interiéru (jakoby snad 8G byl v těchto ohledech jen nějaký oukropeček)tak geny 8G se v něm z profilu rozhodně nezapřou. Nicméně ten prodloužený čumák s tím (pro mě) nevkusným plastem okolo chladiče se mi moc nelíbí. Jinak O.K., má docela hezké křivky, ale kdybych si měl JÁ v tuhle chvíli vybrat, a obě verze by stály zhruba stejně, stejně bych znovu sáhl po 8G.
5D 1.8 Sport
mám od: 5.9. 2006
v provozu od: 5.9. 2006
Jestli bude sport skutečně bez vyhřívaných sedaček, tak to považuju za velikej nedostatek
Pro mě je to jedna z položek výbavy, které bych u nového auta rozhodně neoželel, ale zároveň připlácet si 100 tis za Executive je nesmysl.
Osobně by se mi líbil i vyhřívaný volant, který nabízí třeba nová Astra 
5D 1.8 Executive
mám od: 27.4. 2006
v provozu od: 1.2. 2009
Ještě jsem ho neviděl naživo, snad to bude v reálu lepší než z obrázků, kde mě to zatím hodně zklamalo. Ale skicy 9G CTR vypadají slušně a v červené se to dá snést.
K cenám a výbavám - ceny mi přijdou na novinku vcelku adekvátní, záleží jak brzo začnou nějaké akční balíčky a slevy, protože nabídka je široká. Jsem zvědavý na prodeje, na 8G jsem málem stál frontu.
Výbavu asi sjednotili se západní evropou, protože ta vyhřívané sedačky neměla ve Sportu ani u 8g. Do ČR se 8G dovážela ve specifikaci pro severské země
bývalý majitel
http://www.novinky.cz/auto/250667-honda-zacne-civic-prodavat-v-unoru-stoji-od-379-900-korun.html?ref=boxE
5D 1.8 Sport
mám od: 5.9. 2006
v provozu od: 5.9. 2006
Oproti Sport má Executive nově i kožené čalounění. U 8G byla kůže za příplatek 50 tis Kč, takže vše vlastně zůstalo při starém, jen mám obavu, že takhle půjde do Executivu už jen málo zájemců
bývalý majitel
Tak ten odskok bude asi vzhledem k rozdílu výbavy adekvátní... Ale že Sport nemá třeba vyhřívaný sedačky mě překvapuje...
http://moje.auto.cz/Kubajsu/honda.html
5D 1.8 Sport
mám od: 8.4. 2009
Je tam chyba ... ma ta byt 8.6
5D 1.8 Sport
mám od: 1.4. 2011
v provozu od: 1.4. 2011
Zaráží mě, proč dieslová verze 9G se silnějším motorem má slabší zrychlení než 8G. Asi má výrazně delší převody.
obdivovatel
To není náčrt ceny ale skutečný ceník, dnes jsem to samé viděl v Honda Chomutov Acura
Dost mi překvapil velký odskok mezi verzí SPORT a EXECUTIV a horší výbava verze SPORT oproti 8g
příspěvků: 5047
bývalý majitel
Máme zde první náčrt Hondy Civic 9G na českém trhu.

Základní tecnické údaje, výbavy a ceníkové ceny pro Český trh.