Hledat |
Nova honda civic 2012Mno naciel som dake spy fotky noveho civicu http://www.autoexpress.co.uk/news/autoexpressnews/254821/next_honda_civic_pictures.html Vložil wladobbb, 23. Červenec 2010 - 8:54
|
bývalý majitel
Ha, prvni
Kterou motorizaci zvolil?
____________________________________________
Civic Type-R 8G
příspěvků: 1893
bývalý majitel
Tak už se těšíme na únor, táta má objednáno.
5D 1.8 Sport
mám od: 30.4. 2010
v provozu od: 30.4. 2010
novy civic dostane diesel o objemu 1.6 l
http://www.autoforum.cz/bleskovky/honda-civic-v-evrope-opravdu-dostane-maly-diesel-1-6-i-dtec/
5D 1.8 Sport
mám od: 2.12. 2009
Aha, tak potom sorry. Kolega ma rocnik 2006 a nema vyhrievanie sedadiel. Asi to bude tym, ze auto kupoval vo Francuzsku.
5D 2.2 Sport
mám od: 28.5. 2008
v provozu od: 28.5. 2008
Tak Tak
bývalý majitel
Nevim jak na SK, ale v CR bylo vyhrivani u sportu opravdu od zacatku.
5D 1.8 Executive
mám od: 10.11. 2006
blbost, sport vyhrievane sedacky mal, uz pri MY 2006
See I'm the king of the ring ring
5D 1.8 Sport
mám od: 22.11. 2009
Já vlastním HCV 8 G Sport výroba XI.2006 a mám tam mimo jiné vyhřívané přední sedačky, ale chybí mě couvací senzory.
Zřejmě bylo více provedení.
Honzajak
5D 1.8 Sport
mám od: 2.12. 2009
Ani u 8g zo zaciatku nebolo vyhrievanie sedadiel vo vybave Sport. To prislo niekedy v roku 2009 spolu napr. so zadnymi parkovacimi senzormi.
Co sa tyka cien, napr. 19 290 eur za 1.8 Sport je o 500 eur viac ako o 8g a pritom s nizsou vybavou. Cenova politika importera je podla mna mimo reality a tomu odpoveda aj predajnost. Kebyze aspon neskor prisli nejake akcie a nie iba 5 rokov zaruky + nejake originalne prislusenstvo zadarmo. Nehovoriac o tom, ze samotni predajcovia v Honde o zlavach nechcu velmi pocut.
5D 1.8 Sport
mám od: 1.4. 2011
v provozu od: 1.4. 2011
Ad vyhřívané sedačky-třeba se zase budou vyrábět balíčky pro severské země (a dovážet k nám). Když jsem kupoval auto, ani mě nenapadlo že by Sport vyhřívané sedačky neměl.