Problémy

 TémaOdpovědíVytvořenoPosledníikona řazení
reproduktory8napsal bubino
před 15 let 49 týdnů
napsal Hlavator
před 12 let 5 týdnů
[LOCK] Jakou mlhovku1napsal hammer07
před 12 let 6 týdnů
napsal 2bep
před 12 let 6 týdnů
[LOCK] popraskane MLHOVKY !!!31napsal Tresor
před 18 let 8 týdnů
napsal 2bep
před 12 let 6 týdnů
Cukání při pomalé jízdě a rozjezdu0napsal civicpower
před 12 let 7 týdnů
není
3 brzdové světlo7napsal lukas
před 18 let 6 týdnů
napsal niio
před 12 let 7 týdnů
Čep řízení3napsal Karaz
před 12 let 8 týdnů
napsal niio
před 12 let 8 týdnů
problém s turbem17napsal raintran
před 12 let 9 týdnů
napsal Coufi_8g
před 12 let 8 týdnů
[LOCK] levné výbojky4napsal neaktivni.uzivatel
před 12 let 10 týdnů
napsal 2bep
před 12 let 10 týdnů
Voda pri pelovom filtru6napsal kevin43
před 12 let 20 týdnů
napsal kevin43
před 12 let 11 týdnů
Imobiliser a slaba baterie - pozor!39napsal Fil
před 12 let 32 týdnů
napsal Fil
před 12 let 11 týdnů
Airbagy0napsal Plateau
před 12 let 11 týdnů
není
Rezonancia z laveho predneho stlpika - riesenie?5napsal Patrik
před 12 let 12 týdnů
napsal Patrik
před 12 let 12 týdnů
rezonance při volnoběhu,při startu1napsal Kajka
před 12 let 12 týdnů
napsal niio
před 12 let 12 týdnů
utrhl se plechový kryt na podvozku3napsal neaktivni.uzivatel
před 12 let 12 týdnů
napsal Bully
před 12 let 12 týdnů
Riadenie Civic 8g1napsal Goolfoo
před 12 let 13 týdnů
napsal dodo
před 12 let 13 týdnů
[LOCK] vrzání od pravého předního kola...3napsal Buben
před 12 let 14 týdnů
napsal 2bep
před 12 let 14 týdnů
pískání/vrzání při volnoběhu… když sešlápnu spojku tak zvuk zmizí (2.2)15napsal neaktivni.uzivatel
před 12 let 15 týdnů
napsal Petr78
před 12 let 14 týdnů
buchotanie pri aktivácii ABS16napsal MajkL23
před 12 let 22 týdnů
napsal Fanda
před 12 let 15 týdnů
Chybí šroub nebo co to je?4napsal Antiiik
před 12 let 16 týdnů
napsal Petr78
před 12 let 15 týdnů
Rány od zadního kola/nápravy10napsal martin2705
před 14 let 22 týdnů
napsal nexus_cz
před 12 let 16 týdnů
[LOCK] Akumulátor1napsal VysmrkMaslo
před 12 let 16 týdnů
napsal 2bep
před 12 let 16 týdnů
relé ABS1napsal neaktivni.uzivatel
před 12 let 18 týdnů
napsal nexus_cz
před 12 let 18 týdnů
nadměrné klepání v interiéru při rozjezdu u 2.23napsal neaktivni.uzivatel
před 12 let 18 týdnů
napsal neaktivni.uzivatel
před 12 let 18 týdnů
Civic diesel 103kW při nízkých otáčkách cuká a dusí se68napsal ajdl
před 13 let 33 týdnů
napsal neaktivni.uzivatel
před 12 let 19 týdnů
Vyhrev sedacek - spolujezdec malo topi22napsal Fil
před 12 let 24 týdnů
napsal zitnyp
před 12 let 19 týdnů