Ufo-sraz v Praze

Zde se mohou soustředit informace k Pražským srazům v rámci našeho klubu.

Následující akce: Pražský Ufosraz - Novoroční přípitek

termín: neděle 15.1.2023 13:00 - Bude upřesněno
místo: OC Šestka, zatím předpověď ukazuje, že by to šlo na střeše. V krizi sjedeme o patro níž Směju se

Zúčastní se:
- 2bep
- Selffinka
- Rogger01
- pilot
- Pája
...
..
.

Samozřejmě jsou vítaní i bývalí majitelé Mrk

InformaceJde o pravidelný sraz, který probíhá vždy první sobotu v měsíci. Informace

OC Šestka

Quote:
Jde o původní vlákno Předvánoční sraz v Praze.
Vložil 2bep, 20. Listopad 2009 - 1:15
 

Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

Tak jestli to nebude vadit tak ja dorazim fabii f cervenym icku tedeicku! Kdyz jsem ufo mel a ted zase jedno shanim tak jsem porad tak nejak clen ne Smích

Kazdopadne co se CTR tyce tak ceny jsou po evrope vicemene stejne, cim se ty trhy ruzni jsou vybavy a pocty aut s tim ze tohle neni jen muj nazor na tom se shodlo vic lidi.

Co se me samotneho tyce tak ja chci CTR Plus, do 100k najeto, nebourane, po "FL" tzn 2008+ v peknem stavu, na barvu jsem uz rezignoval takze neresim zda bude cerne coz jsem puvodne chtel a nebo cervene na kterem zase vypada hezky gp kit Směju se, jako bonus beru navigaci a bt hf dalsi bonus je puvod CR a prvni majitel, suma sumarum takove auto se da v nemecku sehant kolem 300k hezke za 350

ted se mi ozval nekdo kdo prodava CTR Plus, v cervene barve, nebourane, plna historie, najeto do 50k, chce za to 320, vim ze to ma nejake sramy na prednim lipu atd, uvidim co usmlouvam a jak se mi to bude celkove libit, kdyz se ten cerveny lak pekne rozlesti a da se na nej keramika tak s cernyma doplnkama to vypada fantasticky, bohzel realita je takova ze vecina vypada uplne stejne zasle jako kazdy druhy cerveny 5D Jsem smutný

--
28. Leden 2015 - 20:09
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Vakovlk taky prodal své 5D fl za 205... to je prostě trh, někdo prodá pod cenou, jiný ne. Směju se Někdo například potřebuje rychle a bez ztráty času prodat prodat a pro jiného je důležité prodat za co nejvíc.

K těm pěti autům, to je logické, sníh bude chtít každý dojezdit s tím co má a nové vozidlo pořídit až po zimě.

--
28. Leden 2015 - 19:11
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Hele, ale ani s tím nemůžu souhlasit, jelikož tomu neni tak dávno, co snad půl roku prodával jeden člen na H-C velice zachovalé CTR ve výbavě Plus dokonce s koženou šprckou na haubně, najeto neměl snad ani 50tkm a chtěl za ní nějakých 350.000,-. Ale pro Fila bohužel, bylo červené.
On je spíš problém s hodně malým výběrem, vždyť dnes je na sautu 5, slovy PĚT TypeRů Jsem smutný


--
28. Leden 2015 - 18:43
palmexman
Obrázek uživatele palmexman
příspěvků: 396
bývalý majitel

nexus_cz napsal:
Ale vzdyt pise ze sou hezky za 400 u nas. :)

Tak jsem to myslel, mluvím o ceně v ČR. S dodatkem, že v Reichu auta jsou i hezčí.
--
28. Leden 2015 - 17:09
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Ale vzdyt pise ze sou hezky za 400 u nas. Směju se

--
28. Leden 2015 - 17:02
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

to palmexman: Nesmysl je trochu to co píšeš, ne ta cena CTR v Německu Mrk
Najdeš je v rozmezí cca 250.000,- až 560.000,- průměr se může pohybovat někde na 360.000,- (beru v potaz výbavy s xenonama).
To, že nám ČNB zdražila CTR z Eurozóny o nějakých 26.000,- až 60.000,- na autě neni jejich problém ani žádný nesmysl. Při použití nezpraseného kurzu 25,-Kč za 1,-€ jsou ty ceny dost blízké zdejší nabídce.


--
28. Leden 2015 - 16:42
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Pche, já sednu na tram, pak na metro, potom na linkový autobus a ve finále vylezu v úplně jiném městě. Smích

--
28. Leden 2015 - 16:32
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Ale jezdim, jen jsem to psal tak nějak v rychlosti...
Já holt vlezu do B a vylezu na C, tak mi to trochu splývá Smích


--
28. Leden 2015 - 16:19
palmexman
Obrázek uživatele palmexman
příspěvků: 396
bývalý majitel

TAJPRY jsou ale v reichu. Tady je to dobytý popř. hezký kus za nesmysl typu 400tisic. Fil ma slusny pozadavky a takovy auto sehnat nebude hned. Aby to nebylo lakovano, melo to najeto do kila a lepsi mladsi kus, kvuli prevodovce...no at brzo najde Cool Kdybys chtel vzit autem nekde, tak dej info.

--
28. Leden 2015 - 16:17
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Martine, ty asi metrem moc nejezdíš, co? Smích Žlutá je B. Smích

--
28. Leden 2015 - 16:04

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".