Ufo-sraz v Praze

Zde se mohou soustředit informace k Pražským srazům v rámci našeho klubu.

Následující akce: Pražský Ufosraz - Novoroční přípitek

termín: neděle 15.1.2023 13:00 - Bude upřesněno
místo: OC Šestka, zatím předpověď ukazuje, že by to šlo na střeše. V krizi sjedeme o patro níž Směju se

Zúčastní se:
- 2bep
- Selffinka
- Rogger01
- pilot
- Pája
...
..
.

Samozřejmě jsou vítaní i bývalí majitelé Mrk

InformaceJde o pravidelný sraz, který probíhá vždy první sobotu v měsíci. Informace

OC Šestka

Quote:
Jde o původní vlákno Předvánoční sraz v Praze.
Vložil 2bep, 20. Listopad 2009 - 1:15
 

Ozz
příspěvků: 124
5D 1.8 Executive
mám od: 19.10. 2014
v provozu od: 12.12. 2008

Zdravim, budu se snazit aspon na chvilku dorazit, jsem tu novy, rad se seznamim a okouknu ostatni ufouny Směju se

--
3. Únor 2015 - 0:02
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

palmexman napsal:
Autem Mates , tak to se budem těšit :whistle:

Taky mas? Koulím očima
--
2. Únor 2015 - 11:30
palmexman
Obrázek uživatele palmexman
příspěvků: 396
bývalý majitel

Autem Mates , tak to se budem těšit Pískám si

--
2. Únor 2015 - 8:36
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

2bep napsal:
File, čím to bude?



Autem Mrk
--
2. Únor 2015 - 2:26
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

File, čím to bude?


--
1. Únor 2015 - 21:54
GibonArt
Obrázek uživatele GibonArt
příspěvků: 73
5D 1.8 Sport
mám od: 5.1. 2015
v provozu od: 29.10. 2009

Tak já bohužel nedorazím. Musím s rodinkou k tchýni na oslavu. A budem slavit i narozky dcerky. Tak snad příště.

--
30. Leden 2015 - 20:59
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

nexus_cz napsal:
Cervena je krasna, ale diky pigmentu degraguje 2x rychleji nez barvy jine..jinak to rozlestovani sramu moc dobre nevidim, ono jaksi na 8G moc neni z ceho brat, nicmene myslim, ze bych ti pripadne asi nejlepe umel doporucit nekoho z detailingclubu, znam tam osobne kluky co vazne umi...

Rozlestenim jsem myslel proste vylesteni/obnovu laku aby to svitilo Směju se
--
28. Leden 2015 - 20:54
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

palmexman napsal:
Martine, ty mas svoji hlavu. Ja rikam, ze sehnat hezky je tezky a ty lidi za to chtej proste porad dost penez. Jak rikas bylo jedno hezky za 350 ... jenze kdy bude druhy za ty penize Jsem smutný.

Filovi preju aby sehnal brzo a neco hezkyho. S lakem se da udelat zazrak, to je o lidech. Ten predni spoiler bude mit skrabnuty kazdy typer Jsem smutný

Za me si na srazu vitanej i s tdickem.


Spoiler samotny bych neresil jde spis o lem blatniku ktery na nej navazuje Jsem smutný to je za A uz dost videt za B to nevyresim vymenou za GP kit

co se laku samotneho tyce tak bych to auto klidne na celolak poslal s tim nemam problem, kdyby bylo ale jinak mechanicky v poradku, bohuzel co jsem zatim videl nebylo nic moc jak co se laku tak vseho ostatniyho tykalo takze lakovat to je naprosto zbytecne.

--
28. Leden 2015 - 20:53
nexus_cz
Obrázek uživatele nexus_cz
příspěvků: 2438
bývalý majitel

Cervena je krasna, ale diky pigmentu degraguje 2x rychleji nez barvy jine..jinak to rozlestovani sramu moc dobre nevidim, ono jaksi na 8G moc neni z ceho brat, nicmene myslim, ze bych ti pripadne asi nejlepe umel doporucit nekoho z detailingclubu, znam tam osobne kluky co vazne umi...

--
28. Leden 2015 - 20:28
palmexman
Obrázek uživatele palmexman
příspěvků: 396
bývalý majitel

Martine, ty mas svoji hlavu. Ja rikam, ze sehnat hezky je tezky a ty lidi za to chtej proste porad dost penez. Jak rikas bylo jedno hezky za 350 ... jenze kdy bude druhy za ty penize Jsem smutný.

Filovi preju aby sehnal brzo a neco hezkyho. S lakem se da udelat zazrak, to je o lidech. Ten predni spoiler bude mit skrabnuty kazdy typer Jsem smutný

Za me si na srazu vitanej i s tdickem.

--
28. Leden 2015 - 20:27

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".