Hromadny nakup radich hlav Mugen - uzavreka 3.7.2013 - Posledni den - zitra lock.

Protoze se uz ozvalo vic lidi kteri by meli zajem o hlavice radici paky mugen pro 8G, bude nejlepsi mit pro tento nakup vlastni vlako. Cena hlavice je zhruba 1000kc, pri vyzvednuti ci predani v Praze, pri zaslani + nejake drobne postovne.

Kdo nevi o co se sjedna, jde o tuto radici hlavici:

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=55541&g2_serialNumber=2&g2_GALLERYSID=339c9ee7e04d575e364b23feb01d0021g

Hlavice je pravdepodobne vysoustruzena pomoci CNC z jednoho kusu kovu, radici drahy na ni se zdaji byt vypiskovane. Po zhruba dvou mesicich intenzivniho pouzivani zadne znaky opotrebeni. Pokud se umaze staci ji vylesist hadrikem z mikrovlakna - ten z ni zatim nic nesundal ovem pri lesteni klasicke gumo-plastove se mi s nim povedlo pri dukladnem cisteni sloupnout cast gumy. Hlavice ma presny zavit M10 takze po odsroubovani stare staci novou nasroubovat a je hotovo.

Vice fotek v me galerii.

Zavazne objednavky prosim sem.

ad, prave jsem komunikoval s prodejcem a pri objednavce nad 10ks je mozna sleva zhruba 150kc na kus, pri objednavce nad 20ks jeste znatelnejsi ovsem tam se myslim nedostanem.

Po rozhovoru s 2bepem jsme se rozhodli ze neni kam spechat a vzhledem k moznosti slevy nechame vlakno i registrace pro nakup otevrene do 3.7.2013 s tim ze hlavice bude mozne predat na "Sraz UFO ve Středu v sobotu 3.8.2013" pripadne distribuovat dal pokud budou nejaci dobrovolnici Směju se

Update objednavek

Zavazne objednavky na hlavici Mugen:
maverick.petr
2bep
Dwarf
defibrilator
p.dawe

edit: update objednavek
2.7 12:44

Vložil Fil, 27. Květen 2013 - 18:55
 

Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

Zatim tedy zavazne pociatm s :
maverick.petr
2bep
A s typer verzi pro the_klima

--
30. Květen 2013 - 14:56
the_klima
Obrázek uživatele the_klima
příspěvků: 139
bývalý majitel

Aluzcz napsal:

Pozeptam se ale zatim to tak nevypada, pripadne muze byt klasicka typer s cervenyma cislama.

Já bych vzal tu klasickou typer Směju se

--
28. Květen 2013 - 22:22
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel


Pozeptam se ale zatim to tak nevypada, pripadne muze byt klasicka typer s cervenyma cislama.
--
28. Květen 2013 - 22:12
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

the_klima napsal:
Jaká je tedy cca cena?? Uvažuji o ní, sice bych raději typer hlavici... Nicméně bez manžetky se mi to vůbec nelíbí, tu si objednám separe z ebaye v kůži.

Pokud chces manzetu v kuzu tak tu mam jednu volnou Směju se narozdil od typer ma stehovani stribrne takze jde barevne k klasickym stribrnym sedackam a interieru, je z perforovane kuze. dam ji za 800.
--
28. Květen 2013 - 22:08
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Takže po dnešním ošahání s jednou pro mě počítej Směju se


--
28. Květen 2013 - 21:50
Storm
Obrázek uživatele Storm
příspěvků: 1389
majitel jiné Hondy

Cenu tam máš napsanou, cca 1000Kč.

--
28. Květen 2013 - 20:09
the_klima
Obrázek uživatele the_klima
příspěvků: 139
bývalý majitel

Jaká je tedy cca cena?? Uvažuji o ní, sice bych raději typer hlavici... Nicméně bez manžetky se mi to vůbec nelíbí, tu si objednám separe z ebaye v kůži.

--
28. Květen 2013 - 19:47
Storm
Obrázek uživatele Storm
příspěvků: 1389
majitel jiné Hondy
--
28. Květen 2013 - 19:19
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

skype napsal:
Ja ju mam tiez asi 5 mesiacov a zda sa mi, ze pouzivanim sa vrch hlavice jemne vylestil ale fakt nepatrne. Napisy rychlosti su vygravirovane laserom. Mne ta hlavica prisla s malym skrabancom, ktory ale ani nie je moc vidno. Aby bola hlavica zakrutena rovno, musel som tam vlozit min 2,5 cm plastovy kolik, ktory dovoli dotiahnut na fest a zarovnat aby boli rychlosti vodorovne. S dlzkou koliku treba experimentovat. Skusal som aj ine materialy (drevo, kov) no silonovy kolik je asi naj.
Nevyhody: V zime sa pripravte na ladovy sok, a v lete na zeravy uhlik Smích A niekedy sa smykne v ruke Mrk
Vyhody: Riadiaca paka je nizsie, presnejsie radenie a je citit mechanicke drahy pohybu paky.
Doplnit sa da koza v roznych farebnych kombinaciach.
Spritmonitor.de

Ja sem zadne podobne problemy neresil, prvni hlavice prisla lehce skrabla. Hned jsem ji poslal zpatky a obratem prisla nova v masivnejsim baleni. Pro veci objednavku jsem uz s prodejcem domluveny ze posle robusni dvojite baleni, jinak jsem po nem chtel nejake nahradni na reklamace Mrk

Jinak s nicim jinym u tehle hlavice problemy nejsou, je presne na miru staci jen nasroubovat.

Vzhledem k tomu ze parkuju auto prevazne v garazich tak nevim jaky vliv ma na kouli venkovni teplota ale dokazu si to tak nejak predstavit, pozitivum je pokud se vam hodne poti ruce jako me tak ji v lete neznicite - pripadne nebudete mit praci s nejakym prekrivanim hadrikem ci sistenim jako u kozene.

Jedine male negativum je ze se muze v mokrych/spocenych rukach smekat ale to je jen o zvyku jak ji brat vzhledem k tomu ze jde capnout poradne a obejmout prstama tak muzu s klidnym svedomim rict ze se nesmeka.

--
28. Květen 2013 - 17:17
skype
Obrázek uživatele skype
příspěvků: 280
5D 1.8 Sport
mám od: 6.12. 2011
v provozu od: 20.1. 2011

Ja ju mam tiez asi 5 mesiacov a zda sa mi, ze pouzivanim sa vrch hlavice jemne vylestil ale fakt nepatrne. Napisy rychlosti su vygravirovane laserom. Mne ta hlavica prisla s malym skrabancom, ktory ale ani nie je moc vidno. Aby bola hlavica zakrutena rovno, musel som tam vlozit min 2,5 cm plastovy kolik, ktory dovoli dotiahnut na fest a zarovnat aby boli rychlosti vodorovne. S dlzkou koliku treba experimentovat. Skusal som aj ine materialy (drevo, kov) no silonovy kolik je asi naj.
Nevyhody: V zime sa pripravte na ladovy sok, a v lete na zeravy uhlik Smích A niekedy sa smykne v ruke Mrk
Vyhody: Riadiaca paka je nizsie, presnejsie radenie a je citit mechanicke drahy pohybu paky.
Doplnit sa da koza v roznych farebnych kombinaciach.
Spritmonitor.de

--
28. Květen 2013 - 15:10

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".