Hromadny nakup radich hlav Mugen - uzavreka 3.7.2013 - Posledni den - zitra lock.

Protoze se uz ozvalo vic lidi kteri by meli zajem o hlavice radici paky mugen pro 8G, bude nejlepsi mit pro tento nakup vlastni vlako. Cena hlavice je zhruba 1000kc, pri vyzvednuti ci predani v Praze, pri zaslani + nejake drobne postovne.

Kdo nevi o co se sjedna, jde o tuto radici hlavici:

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=55541&g2_serialNumber=2&g2_GALLERYSID=339c9ee7e04d575e364b23feb01d0021g

Hlavice je pravdepodobne vysoustruzena pomoci CNC z jednoho kusu kovu, radici drahy na ni se zdaji byt vypiskovane. Po zhruba dvou mesicich intenzivniho pouzivani zadne znaky opotrebeni. Pokud se umaze staci ji vylesist hadrikem z mikrovlakna - ten z ni zatim nic nesundal ovem pri lesteni klasicke gumo-plastove se mi s nim povedlo pri dukladnem cisteni sloupnout cast gumy. Hlavice ma presny zavit M10 takze po odsroubovani stare staci novou nasroubovat a je hotovo.

Vice fotek v me galerii.

Zavazne objednavky prosim sem.

ad, prave jsem komunikoval s prodejcem a pri objednavce nad 10ks je mozna sleva zhruba 150kc na kus, pri objednavce nad 20ks jeste znatelnejsi ovsem tam se myslim nedostanem.

Po rozhovoru s 2bepem jsme se rozhodli ze neni kam spechat a vzhledem k moznosti slevy nechame vlakno i registrace pro nakup otevrene do 3.7.2013 s tim ze hlavice bude mozne predat na "Sraz UFO ve Středu v sobotu 3.8.2013" pripadne distribuovat dal pokud budou nejaci dobrovolnici Směju se

Update objednavek

Zavazne objednavky na hlavici Mugen:
maverick.petr
2bep
Dwarf
defibrilator
p.dawe

edit: update objednavek
2.7 12:44

Vložil Fil, 27. Květen 2013 - 18:55
 

the_klima
Obrázek uživatele the_klima
příspěvků: 139
bývalý majitel

Ahoj, vymažte si mě ze seznamu. Zajistil jsem si OEM CTR jinou cestou. Díky.

--
22. Červen 2013 - 13:07
Bully
Obrázek uživatele Bully
příspěvků: 1955
bývalý majitel

Tak zase neni treba prehanet, hlinikova radicka mne drzet v CTR 7 i 8G sla. Koho studi, ten malo radi Palec nahoru
Popravde ale jeji karbonova varianta byla do ruky znatelne prijemnejsi, kdyz jsem vcera nechal stat auto jak dlouho v tom vedru na slunicku.
____________________________________________

Civic Type-R 8G Beruna

--
20. Červen 2013 - 9:18
Vobchick
Obrázek uživatele Vobchick
příspěvků: 32
majitel jiné generace

Měl jsem hliníkovou v civicu 5g a omrzliny/popáleniny jsem řešil takovým tuzingovym návlekem z nejaké textilie na největší horka a mrazy. Proto už ji nechci. Ale vypadá super...

--
20. Červen 2013 - 8:37
Bari
příspěvků: 68
bývalý majitel

Pro nás v CTR žádná novinka Směju se S tou horkou a ledovou řadičkou Směju se

--
19. Červen 2013 - 21:40
Ukrutnik
příspěvků: 227
bývalý majitel

skype napsal:
Off topic: V týchto horúcich dňoch si užívam tu Mugen hlavicu. Po nasadnuti do auta je tak zhava, že na nej nevydržím mať ruku ani sekundu. Chnapka do trouby bude asi povinná výbava Smích
Spritmonitor.de

Podobne intenzivny zazitok budes mat pri silnych mrazoch Směju se
Vyzera to velmi dobre, ale po skusenostiach zo sluzobnych aut som od tejto myslienky uplne upustil...
--
19. Červen 2013 - 21:12
skype
Obrázek uživatele skype
příspěvků: 280
5D 1.8 Sport
mám od: 6.12. 2011
v provozu od: 20.1. 2011

Off topic: V týchto horúcich dňoch si užívam tu Mugen hlavicu. Po nasadnuti do auta je tak zhava, že na nej nevydržím mať ruku ani sekundu. Chnapka do trouby bude asi povinná výbava Smích
Spritmonitor.de

--
19. Červen 2013 - 20:59
p.dawe
příspěvků: 6
4D 1.8
mám od: 25.5. 2013
v provozu od: 1.3. 2006

Zdravím....můžete si mě také připsat na seznam...díky Směju se

--
19. Červen 2013 - 17:47
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

2bep napsal:
Rozvedu dopravu.
Předpokládám, že při objednání začátkem července dorazí zásilka v průběhu měsíce, tudíž vyzvednutí bude možné na následujících místech.
Praha - u Aluzcz nebo třeba na MiniMaxiSraz Chodov.
26.-28.7. - Honday.
3.-4.8. - Sraz UFO ve Středu v sobotu 3.8.2013.
10.-11.8. - HONDA relax meeting - Adamov (SK).

Případně pak nějaké další alternativy, vycházející z osobní domluvy Směju se



co se dopravy tyce jeste upresnim, uzaverka je 3.7.2013, tak aby bylo mozne hlavice rozdat na srazu 3.-4.8.
--
18. Červen 2013 - 22:25
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

Bully napsal:
Psal jsem tusim uz nekde niz, ze budu mit na prodej OEM CTR alu hlavici, snad tim nikomu nekazim obchod (kdyby ano, tak mne to smazte). Kdyz tak SZ, at to tu nerozvadime.
____________________________________________

Civic Type-R 8G Beruna


Rozhodne nekazis, ta jedna typer ktera tam je jen tak bokem.... Pokud se to vyridi mimo tak mozna i lepe Směju se
--
18. Červen 2013 - 22:22
defibrilator
příspěvků: 1
5D 1.8 Sport
mám od: 24.7. 2013
v provozu od: 24.7. 2006

Ja by som tú hlavicu Mugen tiež bral, dalo by sa to poslať poštou?

--
14. Červen 2013 - 10:35

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".