Hromadny nakup radich hlav Mugen - uzavreka 3.7.2013 - Posledni den - zitra lock.

Protoze se uz ozvalo vic lidi kteri by meli zajem o hlavice radici paky mugen pro 8G, bude nejlepsi mit pro tento nakup vlastni vlako. Cena hlavice je zhruba 1000kc, pri vyzvednuti ci predani v Praze, pri zaslani + nejake drobne postovne.

Kdo nevi o co se sjedna, jde o tuto radici hlavici:

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=55541&g2_serialNumber=2&g2_GALLERYSID=339c9ee7e04d575e364b23feb01d0021g

Hlavice je pravdepodobne vysoustruzena pomoci CNC z jednoho kusu kovu, radici drahy na ni se zdaji byt vypiskovane. Po zhruba dvou mesicich intenzivniho pouzivani zadne znaky opotrebeni. Pokud se umaze staci ji vylesist hadrikem z mikrovlakna - ten z ni zatim nic nesundal ovem pri lesteni klasicke gumo-plastove se mi s nim povedlo pri dukladnem cisteni sloupnout cast gumy. Hlavice ma presny zavit M10 takze po odsroubovani stare staci novou nasroubovat a je hotovo.

Vice fotek v me galerii.

Zavazne objednavky prosim sem.

ad, prave jsem komunikoval s prodejcem a pri objednavce nad 10ks je mozna sleva zhruba 150kc na kus, pri objednavce nad 20ks jeste znatelnejsi ovsem tam se myslim nedostanem.

Po rozhovoru s 2bepem jsme se rozhodli ze neni kam spechat a vzhledem k moznosti slevy nechame vlakno i registrace pro nakup otevrene do 3.7.2013 s tim ze hlavice bude mozne predat na "Sraz UFO ve Středu v sobotu 3.8.2013" pripadne distribuovat dal pokud budou nejaci dobrovolnici Směju se

Update objednavek

Zavazne objednavky na hlavici Mugen:
maverick.petr
2bep
Dwarf
defibrilator
p.dawe

edit: update objednavek
2.7 12:44

Vložil Fil, 27. Květen 2013 - 18:55
 

2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Rozvedu dopravu.
Předpokládám, že při objednání začátkem července dorazí zásilka v průběhu měsíce, tudíž vyzvednutí bude možné na následujících místech.
Praha - u Aluzcz nebo třeba na MiniMaxiSraz Chodov.
26.-28.7. - Honday.
3.-4.8. - Sraz UFO ve Středu v sobotu 3.8.2013.
10.-11.8. - HONDA relax meeting - Adamov (SK).

Případně pak nějaké další alternativy, vycházející z osobní domluvy Směju se


--
13. Červen 2013 - 10:55
Bully
Obrázek uživatele Bully
příspěvků: 1955
bývalý majitel

Psal jsem tusim uz nekde niz, ze budu mit na prodej OEM CTR alu hlavici, snad tim nikomu nekazim obchod (kdyby ano, tak mne to smazte). Kdyz tak SZ, at to tu nerozvadime.
____________________________________________

Civic Type-R 8G Beruna

--
12. Červen 2013 - 19:06
iv0
příspěvků: 123
5D 1.8 Sport
mám od: 21.2. 2010

Jestli pak někdo z Vás bude prodávat běžnou řadicí páku (tu, co Vám zbude po výměně), tak bych jednu neodřenou koupil.

Díky, Ivo.
00420 775 952 235

--
12. Červen 2013 - 17:21
Shady
Obrázek uživatele Shady
příspěvků: 173
majitel jiné Hondy

ahá..... hm, tak tu kovovou nechci, bral bych ten "kevlar" Tak prominte pánové mou tupost Směju se

--
12. Červen 2013 - 9:17
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

Shady napsal:
Tak teď jsem z toho koník. Společně se objednává kovová hlavice alá TypeR nebo ta kevlarová od Mugenu? za litr? S tím černým proužkem bych od toho Mugenu taky vzal.

Objednavame mugeny, ten typer by mel jit sehnat taky ovsem je o moc hori, podstatne mensi a hur se drzi v ruce.

Objednava se ta ktera je na obrazku, tzn stribrna s sedivym pismem, zadny cerny prouzek na ni neni.

--
12. Červen 2013 - 1:56
Shady
Obrázek uživatele Shady
příspěvků: 173
majitel jiné Hondy

Tak teď jsem z toho koník. Společně se objednává kovová hlavice alá TypeR nebo ta kevlarová od Mugenu? za litr? S tím černým proužkem bych od toho Mugenu taky vzal.

--
11. Červen 2013 - 10:44
Dwarf
příspěvků: 7
5D 1.8 Executive
mám od: 22.7. 2010
v provozu od: 16.12. 2006

Ahoj,

prosim pripis si me na seznam. Chtel bych taky 1x mugen, vypada super Jsem zamilován...

Predani v Phe neni problem.

Dwarf

--
10. Červen 2013 - 21:57
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

the_klima napsal:
Ahoj, jen BTW, cena typer hlavice je cca podobná?

Kdyz mi posles presne SMG/part number te originalni dokazu ti rict vic. Original type r jsem ted mel v ruce a muzu rict ze je o fous mensi nez ta mugen a ciste subjektivne i kdyz nemam moc velke ruce ten mugen se mi drzi v ruce podstatne lepe.
--
3. Červen 2013 - 17:32
Storm
Obrázek uživatele Storm
příspěvků: 1389
majitel jiné Hondy

Jakým způsobem tam pak drží ta manžeta u toho Mugenu nebo TypeR?

--
2. Červen 2013 - 13:29
the_klima
Obrázek uživatele the_klima
příspěvků: 139
bývalý majitel

Ahoj, jen BTW, cena typer hlavice je cca podobná?

--
31. Květen 2013 - 15:42

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".