Civic 2008 Executive - parkovací senzory

Kdo máte Civic 2008 Executive, má parkovací senzory? Vše nasvědčuje tomu, že nemá, ale jeden obchodník v Hondě mi tvrdil že i verz 2008 je má... Na obrázcích nějaký prolisy v náraznících jsou... Jak je to tedy?

Vložil shallowhal, 26. Březen 2009 - 1:21
 

babo
příspěvků: 599
3D 2.0 Plus
mám od: 7.2. 2009

v-tec-inside napsal:
CTR ma cuvacie senzory........ no ja mam dost. Nech to zacnu davat uz aj na civilne verzie japonskych WRCcok a bude to super. Take Subaru WRX STI s parkovacimi.......hm ? Kto by nechcel. Len aby si nezabudol cuvat bez toho Smích

Don´t Look To The Eyes Of A Stranger

no nie, cuvaky si dal do CTR povodny majitel (majitelka) a ko dodatocnu vybavu.... Ja by som to hral na frajera, nedal by som si Směju se Ale inak ano, Chapionship White to ma podla mna v zaklade Směju se :) A teda zrejme aj PLUSKO po F/L to bude mat Palce nahoruLame...

--
26. Březen 2009 - 13:30
Luky87
příspěvků: 547
bývalý majitel

ja som mal cuvacie na Accorde a ked som kupil CIVIC tak prva vec co som kupil boli tiez parkovacie senzory, takze ich pouzivam dokopy uz cca 2 a pol roka a strasne som na ne navyknuty a uz bez nich by som nevedel cuvat Smích

--
26. Březen 2009 - 13:06
v-tec-inside
Obrázek uživatele v-tec-inside
příspěvků: 1883
5D 1.8 Executive
mám od: 10.11. 2006

CTR ma cuvacie senzory........ no ja mam dost. Nech to zacnu davat uz aj na civilne verzie japonskych WRCcok a bude to super. Take Subaru WRX STI s parkovacimi.......hm ? Kto by nechcel. Len aby si nezabudol cuvat bez toho Smích

Don´t Look To The Eyes Of A Stranger

--
26. Březen 2009 - 12:36
babo
příspěvků: 599
3D 2.0 Plus
mám od: 7.2. 2009

v-tec-inside napsal:
vim cuvat a senzory nepotrebujem.......no neeee? Predsalen to nie je Legend

Don´t Look To The Eyes Of A Stranger

Heh, mnoooooooo iste, ked to pozuivas stale a uz mas aj dozadu odhad, tak sa da. Ja som na accorde nemal. Teraz ale CRV ma (predsa len hlavne kvoli zene), ale to uz malo stejne vo vybave zabudovane, aj predne, so signaizaciou na display... vsetko.
A CTR som kupil a to uz tiez malo Směju se Takze sakra ked sadnem do auta bez cuvacich, budem pekne nahraty... Směju se

--
26. Březen 2009 - 12:30
DavidK
příspěvků: 197
bývalý majitel

U MY2009 je vypínání na couvací senzory..

--
26. Březen 2009 - 12:08
v-tec-inside
Obrázek uživatele v-tec-inside
příspěvků: 1883
5D 1.8 Executive
mám od: 10.11. 2006

vim cuvat a senzory nepotrebujem.......no neeee? Predsalen to nie je Legend

Don´t Look To The Eyes Of A Stranger

--
26. Březen 2009 - 11:35
babo
příspěvků: 599
3D 2.0 Plus
mám od: 7.2. 2009

shallowhal napsal:
mac: Díky za info. Už jsem se trochu bál, protože když do něj sednu, nevidím ani dopředu ani dozadu Směju se Tedy nevidím na ty konce... No a když se podíváme na novinky pro model 2009, tak se tam hrdě chvástaj právě parkovacími senzory, jakoby ve verzi před tím tedy nebyly...

finta ale je, ze aspon co som videl fotky, tak MY 2009 bude mat vyhodu, ze sa nebudu dat len namonotovat senzosry, ale bude aj gombik na vypnutie (niekedy to otravuje, ze to zacne piskat vzdy ked zaradis spiatocku)

--
26. Březen 2009 - 10:59
shallowhal
příspěvků: 11
5D 1.8 Executive
mám od: 14.4. 2009

mac: Díky za info. Už jsem se trochu bál, protože když do něj sednu, nevidím ani dopředu ani dozadu Směju se Tedy nevidím na ty konce... No a když se podíváme na novinky pro model 2009, tak se tam hrdě chvástaj právě parkovacími senzory, jakoby ve verzi před tím tedy nebyly...

--
26. Březen 2009 - 10:06
xenon04
Obrázek uživatele xenon04
příspěvků: 163
majitel jiné generace

ač jsem civica kupoval v roce 2008 mám model 07...
na dotaz, proč nemám vzadu čidla, když v katalogu výbavy psané jsou (u exe), mi bylo sdělno, že součást výbavy jsou až u modelů 08 u 07 byly za příplatek

--
26. Březen 2009 - 9:57
mac
Obrázek uživatele mac
příspěvků: 106
obdivovatel

Tento model má 4 parkovací senzory, fungují skvěle.

--
26. Březen 2009 - 9:26

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".