Civic 2.2 i-ctdi 2011

Ahoj UFOuni,

Civic se mi líbí již delší dobu a rozhodl jsem se nějaký ten kousek pořídit. Zaujal mě inzerát, kde se prodává 2 roky starý Civic, 2.2 i-ctdi sport, 27.000 najeto, krásny červený po prvním majiteli, VIN OK, vše OK.
Cena je 220.000. Nemám nikoho známého, který by se kolem Hondy ochomejtal, tak to beru touhle cestou a prosím vás o radu.
Koupit či nekoupit?

Díky moc Mrk

Vložil Totticr7, 15. Červenec 2013 - 15:27
 

Totticr7
příspěvků: 7
obdivovatel

Kontrolu VINu jsem nechal na znamem, ktery rekl, ze by to melo byt v pohode. Nevim, kde to zjistoval. Ale chci si jeste nechat udelat kontrolu VINu pres Cebii. A auto jsem jeste nevidel, zatim jen komunikuji s prodejcem. Jak bych mel postupovat, aby to prave nebyl potapnik?

--
15. Červenec 2013 - 18:02
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Teď mě jen tak napadá, aby to nebyl "plaváček". Měsíc po povodních, to je akorát tak dost času na odstranění viditelných škod.
VIN sis ověřoval jak, kde? Už si to auto viděl na vlastní oči nebo jen fotky (na kterých vypadá slušně).
Auto bude určené pro Jižní trhy, jelikož nemá vyhřívání předních sedaček.


--
15. Červenec 2013 - 17:48
Totticr7
příspěvků: 7
obdivovatel

Celej tejden jsem zabitej Jsem smutný . Jsem s nimi dohodlej na příští sobotu, jelikož jen víkendy mam volno. Takže tam příští sobotu pojedu na kukačku. Mam tam rezervaci na toho UFOunka, tak mi ho snad nikdo nevyfoukne.. HUH! Ty znáš ten bazar?

--
15. Červenec 2013 - 17:33
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

jenda200 napsal:
Odkaz na inzerat by nebyl? :info:

Myslim ze to bude tenhle
odkaz
A v Mecholupech to znam takze pokud chces muzeme se tam zitra po praci sejit
--
15. Červenec 2013 - 17:32
jenda200
Obrázek uživatele jenda200
příspěvků: 643
majitel jiné generace

Odkaz na inzerat by nebyl? Informace

--
15. Červenec 2013 - 17:05
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

Pokud se to tvari tak dobre tak nebude mit majitel jiste problem to vzit do autorizovaneho servisu na prohlidku, jinak to vypada az moc podezrele.

--
15. Červenec 2013 - 16:46
2bep
Obrázek uživatele 2bep
Administrátor
příspěvků: 5047
bývalý majitel

Jedna věc je znát prodejce, druhá věc je být opatrný, jelikož tahle cena je opravdu až moc nízká. Čekal bych tam nějaké ALE.
Možná jsem jenom příliš nedůvěřivý, ale před 2 lety to auto stálo ceníkově 540.000,- a reálně mohlo být prodáno za nějakých 470.000,- (sám jsem měl cenu nižší o 70.000,- oproti ceníkové na 1,8 Sport 04/2011).

Každopádně jde o poslední facelift, většina dětských much vychytána (např. lepší naladění podvozku, odolnější materiály v interieru, atd.), navíc je tato výbava Sport rozšířena o zadní parkovací senzory s grafickou a akustickou signalizací, kontrolu tlaku v pneu.

Z mého pohledu velké negativum, pokud se nepletu, tak od MY11 měly všechny nafty v Ufounovi povině filtr pevných částil, aby splnily Euro5.


--
15. Červenec 2013 - 16:08
Totticr7
příspěvků: 7
obdivovatel

Mě to právě! Taky mě to trklo, že takovej pakatel! Ale je to od loajálního prodejce. Tak snad!
Díky za info Hlasitě se směju

--
15. Červenec 2013 - 15:48
Dejv
Obrázek uživatele Dejv
příspěvků: 1522
5D 1.8 Sport
mám od: 1.4. 2011
v provozu od: 1.4. 2011

Za ty prachy? Někteří tady tomu asi ani nebudou věřit, že to není kradený, soudě podle toho za kolik si cení své mnohaleté miláčky s pětinásobkem kilometrů.. Smích Běž do toho.

--
15. Červenec 2013 - 15:31

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".