Třetí sraz - Všemina

Vážení přátelé, sraz je za námi, počasí nám příliš nepřálo, o to víc ale doufáme že to vynahradila příjemná atmosféra v průbehu celého víkendu. Veříme, že se vám ve Všemine a okolí líbilo, program jste si užili a rádi jste se setkali s lidmi, které znáte z fóra. Děkujeme za hojnou účast a už se těšíme na sraz příští!

Výsledky soutěží:

Další materiál:


Třetí oficiální sraz všech příznivců Civicu 8G se bude konat 29.5 - 31.5 2009 ve Všemině, Slušovicích a okolí. Tímto srdečně zveme všechny majitele i majitelky, příznivce i odpůrce, obdivovatele i haniče této naší srdeční záležitosti. Jak už je tradicí, pokusíme se pro vás připravit zajímavý program, ve kterém si snad každý najde to své. Zachována bude spojitost se srazy minulými a posnažíme se to posunout o kousíček dál.

Novinkou je podpora sponzorů, Limeta SK, s.r.o. a JUMBO CAR COM, kterí nám pomůžou s výraznou částí nákladů na sraz. Nabídka je to, jak níže uvidíte, mimořádně atraktivní a věříme, že se kvůli ní oplatí cestovat i z opačného konce republiky. Ubytování je zabezpečeno v Park hotelu Všemina, nacházejícím se kousek od stejnojmenné obce severovýchodně od Zlína.

Hlavní sobotní program včetně slalomu se bude konat na rozlehlém parkovišti nedaleko hotela. Na místě toho tedy bude k dispozici více než po minulé roky, zejména občerstvení.

Program:

Pátek:

 • Příjezd od pátečního dopoledne (recepce hotelu pro ubytování je v provozu nonstop)
 • od 18:00 - posezení u guláše, bowling (placen individuálně)

Sobota:

 • 8:00–9:30 - akreditace u recepce hotelu, výdej akreditačních vizitek a srazových samolepek, úhrada poplatků, prodej samolepek klubu a triček s logem srazu aj. Uzávěrka pro soutěže v 9:30 hod. Bude zabezpečený nocleh už od pátku, pokuste se to zvládnout.
 • 7:00–9:00 - snídaně (objednat den předem na recepci)
 • 09:30 - jízda zručnosti/slalom
 • po 12:00 - odjezd na spanilou jízdu: Slušovice – Vizovice – Zlín (Jižní svahy) – Kostelec - Lešná ZOO (cca 40 km)
 • 14:30–16:00 - oběd restaurace Lešná
 • od 16:00 - start orientační ekojízdy u ZOO Lešná
 • od 20:00 - večerní program pod pergolou Parkhotelu – vyhodnocení akcí a předání cen, grilování, společná zábava

Neděle:

 • 8:00–9:00 - snídaně (dle objednávek)
 • Uvolnění pokojů do 12:00 hod.

Volný program po oba dny dle zájmu účastníků a doprovodu:

 • čtyřkolky u hotelu
 • ranč Všemina s jízdou na koni
 • návštěva ZOO Lešná, pokud to někdo neabsolvuje v So odpoledne místo ekojízdy
 • návštěva Valašského šenku Vizovice
 • celodenní program pro děti s animátori

Pravidla orientační ekojízdy najdete tady, můžete si je nastudovat a náležitě se připravit. Oproti minulým ročníkům je tam několik změn, které snad dopomůžou k její zábavnosti.

Účastnický poplatek:

A) Účastnický poplatek: 200Kč/vůz - zahrnuje: poplatek pro účast na sprintech, eko- a spanilé jízdě, oficiální nálepku srazu, startovní číslo, akreditační vizitku

B) Příplatek za grilování: 200Kč/vůz + 200Kč/os - zahrnuje: účastnický poplatek (viz.A), účast a konzumace na sobotním grilování (bez nápojů)

C) Plný poplatek: 850Kč/osobu – zahrnuje: účastnický poplatek (viz.A), ubytování v pátek i sobotu v Parkhotelu Všemina, páteční guláš, účast a konzumace na sobotním grilování (bez nápojů), parkování v areálu

UPOZORNĚNÍ: Pro účastníky s ubytováním je poplatek nastaven stimulačně a výhodně pro ty, kdož se rozhodnou dorazit na sraz již v pátek (obsah zaplacených služeb uveden výše). Účastnící, kteří přijedou až v sobotu hradí poplatek ve stejné výší.

Sponzorovaný plný poplatek (C), se vztahuje na člena fóra zaregistrovaného na sraz pomocí níže uvedeného formuláře a nejvýše jednu doprovodní osobu. Další doprovod, který přijede stejným autem, má k dispozici zvýhodněnou cenu za ubytování ve výši 400Kč/os a noc, příplatek za grilování je +200Kč, páteční guláš je plně sponzorský. Srazu se mohou zúčastnit i další nečlenové fóra na svých autech, ubytování si ale zařizují a hradí sami v plné výši (550Kč/os a noc). Mohou se však za příslušné příplatky zúčastnit všech akcí, jako soutěže nebo večerní grilovaní.

Stravování a nápoje:

V ceně plného poplatku:

 • Pátek – večerní posezení s chatařským gulášem (18:00 – 22:00 hod.)
 • Sobota – večerní grilování: vepřové maso, klobásy, slanina, kuřecí maso, různé přílohy a pečivo.

Fakultativní zabezpečení (hradí si účastníci samostatně):

 • Snídaně: po oba dny formou švédských stolů v hotelu, cena 50Kč/os, zájemci si zakoupí poukázku den předem na recepci
 • Sobota: oběd v cíli spanilé jízdy – ZOO Lešná. Výběr ze tří jídel, hrazeno samostatně účastníky u inkasujícího číšníka (objednáno hromadně pro maximální snížení čekací doby před ekojízdou):
  1) smažený vepřový řízek z panenky, bramborový salát
  2) smažený sýr s bramborem (popř. salát nebo tatarka)
  3) pečené kuře s rýží

  Druh jídla nutno objednat při registraci v sobotu od 8:00 hod.

 • Nápoje: hradí si účastníci sami po celou dobu trvání srazu (z nápojových míst a výčepu)

Ubytování: Parkhotel Všemina Pá i So.

POZOR: Kdo nebude zaregistrován s požadavkem na pobyt s úhradou plného poplatku, tak ten si hradí případné ubytování sám v plné výši (550,- Kč/os a noc).

Parkování: Parkování ve vnitřním areálu hotelu za závorou pro účastníky v ceně.

Registrace byla ukončena dne 30.4 2009, kdy je uzavírka pro ubytování v hotelu. Po tomto termínu vám už nemůžeme zaručit možnost ubytování, případní opozdilci riskují, že si ho budou muset zabezpečit sami a plně na své náklady. Pokud budete ze závažného důvodu nuceni registraci pozměnit nebo zrušit, odešlete formulář znova a do políčka "Poznámky" napište "změna" resp. "zrušení". Prosíme, aby jste tuto možnost využívali jenom ve skutečně nutných případech.

Obdobně jako minulý rok si prosím vytisknete a vyplňte Kartu vozu, kterou si pak před srazem přilepte na přední nebo boční okno.

Stránka bude průběžně aktualizována, případné nejasností se budou řešit diskuzi níže.

Těšíme se na hojnou účast a doufáme, že si srazu užijete k plné spokojenosti!

Váš organizační team

Hlavní sponzoři:
Limeta SK, s.r.o. - personální agentura
JUMBO CAR COM - řídící systémy pro obchod a gastronomii
Výkonný ředitel: Miloš alias Jumbik5

Koordinace zabezpečení a průběhu: Shadow
Public Relation: Iček
Ekojízda a infostránka: Koly
Foto a video: Gonda, Asterix
Nenahraditelná pomoc: jc, padam, Stano, Voľnas(ka), Spider a další

Odkazy

Vložil Koly, 1. Červen 2009 - 15:32