PRODÁNO | Prodám Civic 1.8 i-VTEC 5D SPORT 2009, 1. majitel, fotky v galerii

PRODÁNO

Prodam Hondu Civic 1.8 i-VTEC 5D SPORT 2009

Se zenou sme se rozhodli prodat naseho Civica z duvodu nevyuzivani. Koupili sme Hondu CR-V 1.5 VTEC Turbo 2WD (2019) v amservisplus. Od roku 2014 do roku 2017 jsem jezdil pravidelne trasu Breclav - Brno (tam a zpet) a nikdy se nestalo, ze by me Hondicka nechala v uzkych. Nikdy jsem nemel zadny problem s motorem. Jen se menil olej. Naposlet jsem byl u amservisplus se Civicem 3 roky nazpet, kde me ho kompletne zkontrolovali (bez zavad). Pri posledni vymenene oleje (cca mesic zpet), sme prolezli Civica a motor s prevodovkou kompletne suchy (nic nikde neunika ani netece)
Jedna se o prvniho majitele (dle technicaku 3). Jezdil jsem v nem pouze ja.
1. majitel CSOB leasing
2. majitel muj otec
3. majitel ja Směju se

Moje cenova predstava je 135 000 kc v pripade, ze vymenim celni sklo (u nas v servisu 7500kc se vsim vsudy) + udelam technickou + cisteni interieru a exterieru. Vzhledem k tomu, ze nemam v posledni dobe cas, tak bych rad poskytl slevu 20 000 pokud by mel nekdo o nej zajem v takovem stavu, jak je ted. Takze za 115 000kc

Info
- Ma najeto cca 175000.
- Prvni tri nebo 4 roky pravidelna servisni kontrola v Brne u autorizovaneho servisu (amservisplus) - vzdy se jen vymenil olej, První majitelolejovy filtr, prachovy filtr...
- Pred 3 lety jsem vymenil kotouce a desticky na vsech kolech (boschky)
- Minuly mesic jsem vymenil olej a olejovy filtr (liju tam Texaco Havoline Ultra 5W-40)
- Mam puvodni litaky od hondy (mam tam ted nechane plechy)

Zavady, o kterych vim
- Napraskle celni sklo
- Slabe motorky ve zpetnych zrcatkach (cela se nezaklopi, potreba pomoct rukou)
- Stahovacka u ridice zacina byt nefunkcni (spatne se zatahuje okynko)
- Nema STK
- Urvana takova ta gumicka na sajtre (viz fotky)
- Zadni levy blatnik trochu odreny (nejaky vul mi ho odrel, kdyz jsem mel Civica zaparkovaneho a vratil jsem se z prace)

Aktualni fotky v galerii

Cena: 115 000,- kc (aktualni stav)

Cena: 135 000,- kc (po spraveni celniho skla atd... viz vyse)

Pokud jsem na neco zapomnel, pridam to do vlakna.

Dekuji.

Vložil rampa, 2. Květen 2022 - 9:09
 

rampa
příspěvků: 2
bývalý majitel

Prosím LOCK, prodáno Cool

--
9. Květen 2022 - 22:22

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".