[LOCK] PRODÁNO: NOVÝ nepoužitý faceliftový palubní štít 78121-SMT-G110

Zdravím,

prodám úplně nový palubní štít, je to verze s xenony. Přesně ten, co měnil Storm zde: http://civic8g.rajce.idnes.cz/Vymena_palubniho_stitu/#

Bohužel jsem při objednávce dílu domotal EANy a objednal si špatný Jsem smutný já potřebuji s ovládáním světel.

Cena 1600Kč, při rychlé reakci cena 1500Kč

Vložil the_klima, 25. Říjen 2014 - 16:17
 

the_klima
Obrázek uživatele the_klima
příspěvků: 139
bývalý majitel

Prodáno....

--
28. Říjen 2014 - 17:23
the_klima
Obrázek uživatele the_klima
příspěvků: 139
bývalý majitel

Vypadá to, že dnes ho udám Směju se

--
28. Říjen 2014 - 8:42
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

Imho pokud mas svetla serizeny tak na to vubec nehrabe..., me delali technickou "nedvano" a se svetlama vubec nehejbal jen se zmeril jestlou sou ok tot vse.

Nerikam ze mit to nezapojene je nejlesi reseni ale je to taky resni, asi tak Mrk

--
27. Říjen 2014 - 23:25
Storm
Obrázek uživatele Storm
příspěvků: 1389
majitel jiné Hondy

Hele zase tak blbý na té technické nejsou. Směju se Seřizování světel tam je vždy, pouze s vyjímkou světel s výbojkama. A tam by mu zase chyběli jiné věci Mrk

--
27. Říjen 2014 - 20:52
Dejv
Obrázek uživatele Dejv
příspěvků: 1522
5D 1.8 Sport
mám od: 1.4. 2011
v provozu od: 1.4. 2011

A když ho nenajde? Smích Tak třeba mu to nedojde.

--
27. Říjen 2014 - 20:47
Storm
Obrázek uživatele Storm
příspěvků: 1389
majitel jiné Hondy

Problém je, že pokud děláš technickou standardní cestou, tak s tíhle kolečkem na seřizování světel ti točí ten technik, aby poznal, zda funguje. Aspoň na minulém autě jsem takovou zkušenost měl.

--
27. Říjen 2014 - 20:35
Fil
Obrázek uživatele Fil
příspěvků: 1162
bývalý majitel

Mas dve sance ze nekdo s pred FL execem bude chtit upgread palubky na po FL Směju se a nebo dalsi mozost je ze prost ovladani svetel nenamontujes Směju se imho to chybu na palubaku hazet nebude

ja teda na nataceni na svem aute zatim sahnul jen jednoua to kdyz jsem ho kupoval a zkousel jestli funguje, potom jsem ho vratil do puvodni polohy, pokud nevozis plny kufr nebo nemas prives tak to neres Směju se

ten cudlik se sroubuje k tomu stitu a nasledne se pripojuje na kablik, kdyz tam das tenhle stit tak tam bude ten kablik volne Směju se to tcele

--
27. Říjen 2014 - 19:53
the_klima
Obrázek uživatele the_klima
příspěvků: 139
bývalý majitel

No, nechtějí mi to vzít zpět Jsem smutný

Nevím jak se mi to povedlo, ale fakt jsem lama, chtěl jsem to objednat podle EANu v prvním příspěvku a nakonec jsem to opsal z Tvé fotky Smích

Tak snad to tady brzo udám pánové Směju se Už mám totiž objednaný ten správný štít, tak bych nerad, kdyby mě to nakonec stálo přes 3200 Smích

--
25. Říjen 2014 - 18:09
Storm
Obrázek uživatele Storm
příspěvků: 1389
majitel jiné Hondy

No k tomu obrázku s číslem dílu jsem tam právě psal, že je to verze bez seřizování světel a parkovacích senzorů, aby to někdo podle toho neobjednal špatně Směju se A v Hondě by ti to zpět nevzali nebo spíše nevyměnili za ten správný?

--
25. Říjen 2014 - 17:38

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".